اصلاح صورت  با بند یکی از عوامل بروز آکنه
عوارض اصلاح صورت با بند,اصلاح صورت با بند,اصلاح صورت با شمع یا بند,اصلاح صورت خانمها با بند,آموزش تصویری اصلاح صورت با بند,اصلاح صورت با بند انداختن,اصلاح صورت

 

بیماری آکنه با اصلاح صورت خانم ها با بند - اگر همزمان با زمان ازدواج باشد به دلیل استرس و همچنین مستعد بودن پوست آنها - ممکن است خود را نشان دهد. ناظمی ادامه داد: به طور کلی زمینه بروز آکنه ژنتیکی است و در دنیا حدود 80 تا درصد افراد به آن مبتلا هستند. وی افزود: معمولا آکنه در زمان بلوغ و سنین جوانی که در فرد تغییرات ژنتیکی ایجاد می شود بروز می کند که این می تواند اضطراب ، افسردگی و گاهی اوقات نگرانی افراد را به دنبال داشته باشد.

ناظمی در گفتگو با ایرنا گفت: درباره مسایل روحی ، روانی ، استرس و اضطرابی که بیماری آکنه ایجاد می کند زیاد بحث شده است ، چرا که اولین عضوی که مبتلا می شود صورت است. وی با بیان اینکه بروز آکنه ریشه ژنتیکی دارد و گاهی در برخی خانواده ها به صورت ارثی وجود دارد افزود: البته میکروب، داشتن پوست چرب ،مسایل هورمونی و برخی عوامل تشدید کننده نیز موجب بروز آکنه می شود.

عضو هیات علمی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران اظهارداشت: وقتی بیماری آکنه شروع می شود با توجه به استرس هایی که ایجاد می کند ممکن است یک سیر نوسانی داشته باشد و گاهی بهتر شود و بهبود می یابد و گاهی دوباره باز گردد.

دکتر ناظمی وی گفت: این بیماری حتی گاهی در طول درمان شدید تر می شود که پزشک معالج ناگزیر از تغییر شیوه درمان است . به گفته وی شاید نتوان در مورد تشدید و یا ظاهر شدن دوباره این بیماری و یا بهبود این بیماری پیش بینی کرد اما به طور کلی راه های درمانی متفاوتی برای آن وجود دارد. ناظمی ادامه داد: در واقع درمانی 100 درصد برای آکنه وجود ندارد زیرا این بیماری فقط میکروبی نیست و عامل ژنتیکی نیز در آن دخیل است. وی گفت: به طور کلی نژاد ایرانیان هند و اروپایی است و ژن و نژاد ما مستعد این بیماری است و در جهت مخالف ما ژاپنی ها قر ار دارند که هم طاسی و هم بیماری آکنه در آنها نادر است .

sadafnews.com

اصلاح,اصلاح صورت,استرس ,اضطراب,پوست ,پوست صورت, پوست و مو ,زیبایی پوست,متخصص پوست, رنگ پوست ,مراقبت از پوست ,زیبایی,ملکه زیبایی,زیبایی پوست,جراحی زیبایی,زیبایی اندام,زیبایی بینی,زیبایی صورت,عمل زیبایی,زیبایی سینهاصلاح,اصلاح صورت,استرس ,اضطراب,پوست ,پوست صورت, پوست و مو ,زیبایی پوست,متخصص پوست, رنگ پوست ,مراقبت از پوست ,زیبایی,ملکه زیبایی,زیبایی پوست,جراحی زیبایی,زیبایی اندام,زیبایی بینی,زیبایی صورت,عمل زیبایی,زیبایی سینهمنبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :