لیزر موهای زائد در خانه!
لیزر موهای زائد قیمت,لیزر موهای زائد بدن,لیزر موهای زائد در تبریز,لیزر موهای زائد زیر بغل,لیزر موهای زائد بیمارستان رازی,لیزر موهای زائد مردان,لیزر موهای زائد ن
 در این پست از سایت آکاایران برای شما اطلاعاتی درباره لیزر کردن بدن را آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.
با توجه به رشد تکنولوژی دستگاه های متفاوتی برای از بین بردن موهای زاید در بدن به دنیا معرفی شد ، شرکت های معروف این عرصه هر روز با مطالعات وسیعتر دستگاه هایی با کیفیت بهتری رو تولید و روانه بازار کردند ، شرکت هایی مانند فیلیپس و براون و ... در چندین سال گذشته با صرف هزینه های فراوان دستگاه های لیزری را با قابلیت های فراوان عرضه کرده اند که برای از بین بردن موهای زاید بدن بسیار مفید هستند و موهای زاید را از ریشه خارج میکنند ، سایت خانواده آکاایران در این مقاله تکنولوژی های مختلف موجود در دستگاههای لیزر را برای شما تشریح می کند و اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد ، امیدواریم از مطالعه این مطالب استفاده لازم را ببرید :
 
به نقل از آکاایران :  تا به حال چیزی در مورد لیزرهای خانگی شنیده اید؟دستگاه هایی که به گونه ای ساخته شده اند که بتوانند تا حدی عملکردی شبیه لیزرهای کلینیکی داشته باشند تا بتوانند به ریشه موهای زائد حمله کرده و برای مدت طولانی شما را از شر آنها خلاص کنند.هیجان انگیز است که بتوان در خانه با تنها یکبار هزینه کردن برای همیشه موهای زائد را از بین برد؟ اما آیا واقعا می توان چنین انتظاری داشت؟ در اینجا سعی کرده ایم تمام جوانب مختلف این دستگاه ها را بررسی کنیم، از روش کار آنها تا نظر پزشکان مختلف و....

لیزرکردن موهای زائدتکنولوژی لیزرهای خانگی چیست؟

در این دستگاه های لیزر خانگی از تکنولوژی به نام آی پی ال (intense pulse light) یعنی سیستم های نور شدید پالسی استفاده می کنند. این تکنولوژی لیزر نیست بلکه فلش لامپ های زنون است که نور چند طول موجی ایجاد می کند که قادر است اثرات گوناگون روی ساختارهای مختلف پوست داشته باشد، دستگاه IPLبا پالس نوری شدید جهت حذف موهای صورت، پاها، پشت و پوبیس به صورت آرام و بی خطر استفاده می شود. پالس های نوری با تمرکز روی فولیکول موها موجب ایجاد گرما و تخریب آنها بدون سوختگی  یا آسیب به پوست می شود. دستگاه حذف موی IPL سریع وکاملا بدون درد است. عوارض جانبی کم است ولی می تواند شامل قرمزی و تورم در محل درمان باشد که به سرعت برطرف می شود.

آیا لیزر موهای زائد دردناک است ؟

مثل لیزرهای کلینیک ها، معمولا این دستگاه های نیازی به مواد بی حس کننده ندارند فقط برخی از آنها دارای  ژل خاصی است که به خنک کردن پوست کمک می کند.زمانی که اشعه لیزر به پوست تابیده می شود تنها سوزش مختصری احساس می شود که آن هم توسط همان ژل های خنک کننده یا دستگاه های خنک کننده مخصوص به حداقل می رسد.

آیا برای تمام بدن قابل استفاده است؟

این به نوع دستگاه لیزر خانگی بستگی دارد و اگر در دفترچه دستگاه تاکید شده آن را مثلا برای صورت، سینه یا ناحیه تناسلی استفاده نکنید، حتما این توصیه را جدی بگیرید چون ممکن است پالس های نوری آن دستگاه برای این نواحی بدن مناسب نباشد اما اگر محدودیت مصرفی در دفترچه ذکر نشده بود، می توان از آن برای از بین بردن موهای زائد تمام قسمت های بدن کمک گرفت.همچنین حواستان باشد که یکی از شایع ترین عارضه های پوستی لیزر، سوختگی است. به خصوص اگر در استفاده از آن دقت نکنید، ممکن است پوست فرد دچار سوختگی شود.

هیچ روش دائمی وجود ندارد!

نمی توان برای همیشه موهای زائد را از بین برد بله تنها می توان برای مدتی طولانی از شر آنها خلاص شد؛ این مطلب را به این دلیل می گوییم که تا به حال نه IPL  و نه لیزر از طرف سازمان FDA به عنوان یک روش دائمی شناخته نشده اند. یعنی تا به حال شواهد کافی برای اثبات این موضوع به دست نیامده است.

چه کسانی می توانند از دستگاه های لیزر خانگی استفاده کنند؟

لیزر موهای زائد,لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی,لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائدمقایسه ای کلی بین روش های مختلف از بین بردن موهای زائد

لیزر موهای زائد,لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی,لیزر موهای زائد بدن

موهای زائد زناناین دستگاه ها لیزر واقعی نیستند!

 امتیاز این دستگاه ها این است که از لیزر ارزان تر بوده و یکی از آنها فقط با تعویض عدسی می تواند جای چند دستگاه لیزر متفاوت کار کند اما به طور کلی نسبت به دستگاه های لیزر ضعیف تر است و در نتیجه به جلسات بیشتری برای درمان نیاز است، البته برخی از پزشکان عقیده دارند این دستگاه ها با تولید نور تنها موها را به حالت خواب یا تلوژن می برد و در نتیجه رشد موها کند می شود و موها بعد از مدتی دوباره رشد خواهد کرد.

چطور موها از بین می روند؟

نور لیزر از سطح پوست عبورکرده و جذب رنگدانه های مشکی تنه مو در زیر پوست می شود. انرژی جذب شده تبدیل به حرارت می شود و این حرارت سلول های زاینده مو را که در تحتانی ترین قسمت مو یا در محل اتصال عضله مو به ساقه مو قرار دارند از بین می برد.

تنها سراغ مارک های معتبر بروید

روش کار دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی شبیه دستگاه های لیزر موهای زائد کلینیکی است با این تفاوت که طوری طراحی شده اند که خطر کمتری برای استفاده خانگی داشته باشند و بتوان به سادگی از آنها استفاده کرد. متاسفانه انواع نامرغوبی از این دستگاه ها هم در بازار وجود دارد که به هیچ وجه شبیه لیزر عمل نمی کنند؛ بنابراین اگر قصد خرید چنین محصولی را دارید، حتما از میان مارک و نشان های معتبر جهانی انتخاب کنید.

بهتر است قبل از لیزر، حتما پوست تمیز، خشک و عاری از هرگونه لوازم آرایشی یا کرم باشد. بعد از لیزر هم باید تا چند ساعت یا یک روز، البته در صورت امکان، پوست را در معرض نور آفتاب یا مواد آرایشی قرار نداد و آن را خشک و تمیز نگه داشت.

نباید از لیزرهای خانگی خیلی انتظار بالایی داشت و متوقع بود که بتوانند موها را کامل از بین ببرند؛ درضمن کسانی که پوست تیره و سبزه دارند هنگام کار با این دستگاه ها باید توجه و دقت بیشتری کنند، چرا که ممکن است به راحتی پوستشان دچار سوختگی شود.

پوست های سبزه دقت بیشتری کنند


وقتی در کلینیک های پزشکی از لیزرهای خیلی قوی با انرژی های بالا استفاده می کنند، باید مراحل درمان را چندین بار تکرار کنند تا بتوانند حجم موها را کاهش دهند ،حالا اگر بخواهیم همین لیزرها را با لیزرهای خانگی که قدرتی به مراتب ضعیف تر دارند مقایسه کنیم می توانیم به خوبی متوجه اثربخشی پایین این دستگاه ها بشویم و اینکه نباید از آنها خیلی انتظار بالایی داشت و متوقع بود که بتوانند موها را کامل از بین ببرند. از طرف دیگر کسانی که پوست تیره و سبزه دارند هنگام کار با این دستگاه ها باید توجه و دقت بیشتری کنند، چرا که ممکن است به راحتی پوستشان دچار سوختگی شود.

به دنبال علت موهای زائد باشید

درست است که لیزر درمانی باعث کاهش حجم موهای زائد می شود اما اگر بیمار مشکل هورمونی داشته باشد باید در کنار لیزر دارو نیز مصرف کند تا عامل اصلی موهای زائد رفع شود. از علل مهم رشد موی زائد، تخمدان پلی کیستیک یا PCO است، یعنی تخمدان های چند کیستی هورمون مردانه تولید می کند و این افزایش هورمون مردانه در خانم ها باعث پر مویی از نوع مردانه، ریزش موی مردانه، جوش شدید و بی نظمی قاعدگی می شود. علاوه بر این پرکاری غدد فوق کلیوی، مصرف یک سری داروها و زمینه های ژنتیک به علاوه پرمویی با دلیل ناشناخته قسمت عمده ای از علل پرمویی را به خود اختصاص می دهند.بنابراین اگر به فکر از بین بردن دراز مدت موهای زائد هستید باید اول از لحاظ هورمونی، مصرف دارو، سابقه خانوادگی، نظم عادت ماهانه و ریزش مو بررسی شوید و درصورت کشف علت باید در صدد رفع آن باشید و در کنار این درمان ها به دنبال راه های رفع موها باشید.

هر روش چه ویژگی هایی دارد

درمان های غیر دارویی به 2 روش الکترولیز و لیزر تقسیم می شود ،در الکترولیز با کمک جریان برق و سوزن ظریفی فولیکول مو سوزانده می شود ، این روش باید چند بار انجام شود و بسیار وقت گیر و دردناک است و ممکن به پوست صدمه وارد کند اما در چند سال اخیر با استفاده از لیزرهای خاص موهای زائد درمان می شود.از طرف دیگر دو گونه دستگاه از نوع لیزر برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد؛ گونه اول دستگاه های لیزری است و گونه دیگر دستگاه های غیرلیزری یا نوری که دستگاه های خانگی جزو این دسته آخر قرار می گیرد، اما در مورد این سیستم های لیزر خانگی باید گفت اثر بخشی چندانی ندارند و چندان توصیه نمی شوند؛ تنها کاری که می توانند انجام دهند این است که همانند اپیلاسیون مدت رشد موها را طولانی تر می کنند و در نتیجه می توان گفت خیلی کوتاه مدت اثر می گذارند و به طور موقت موها را کم می کنند.اما ناگفته نماند که تا به حال هیچ عوارضی از چنین دستگاه هایی دیده نشده است.

لیزر موهای زائد,لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی,لیزر موهای زائد بدن

موهای زائد زنان


چند لیزر خانگی موجود در بازار

PHILIPS  LUMEA

سازندگان این دستگاه مدعی هستند که لومیا با اعمال پالس های آرام نوری به ریشه مو ، باعث ریزش طبیعی موها بدون امکان رویش مجدد می شود و مطالعات بالینی نشان می دهد در صورت 4 تا 5 بار استفاده با فاصله های زمانی 2 هفته ای ، کاهش قابل ملاحظه ای در موهای زائد بدن قابل مشاهده خواهد بود.یکی دیگر از مزیت های این دستگاه این است که دارای 5درجه تنظیم شدت نور برای استفاده مناسب در هر نقطه از بدن است.

لیزر موهای زائد,لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی,لیزر موهای زائد بدن

موهای زائد زنان


از دستگاه های قدیمی لیزر خانگی

REMINGTON


این سیستم از بین برنده موهای زائد I-light شامل یک دستگاه تامین انرژی به همراه ماشین لیزر با چراغ کارت ریج است، همچنین می توان قدرت فلش آن را تنظیم کرد تا با توجه به نقطه ای که می خواهید استفاده کنید به کار برید مثلا برای نواحی وسیع تر فلش های متعدد به کار برید و برای استفاده در یک نقطه بدن فلش تک استفاده کنید.
مجله سیب سبز
گردآوری خانواده آکا
همه چیز درباره لیزر موهای زائد که باید دانست

همه چیز درباره لیزر موهای زائد که باید دانست

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر شما برای حذف و لیزر موهای زائد با روش هایی مثل اصلاح ،وکس،و یا اپیلاسیون موافق نیستید، لیزر مو ممکن است به عنوان یک گزینه دیگرمطرح باشدnbsp
درمان موهای زائد با لیزر چگونه است؟

درمان موهای زائد با لیزر چگونه است؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
درمان موهای زائد،الکترولیز،از بین رفتن،تاثیر گذاری لیزر،آفتاب،مراقبت های لازم،لیزر موهای زائد،تبحر کافی
لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

زمان مطالعه : 1 دقیقه
گاهی اوقات خانم‌ها یا آقایان به ما مراجعه می‌کنند و می‌گویند با اینکه روش اصلاح خود را به ‌طور مکرر
لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

زمان مطالعه : 1 دقیقه
لیزر موهای زائد خانگی,لیزر موهای زائد بدن,لیزر موهای زائد صورت,لیزر موهای زائد آقایان,لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی,لیزر موهای زائد,لیزر موهای زائد مردان,لیزر موهای زائد قیمت,لیزر موهای زائد در شیراز,ل
از بین بردن موهای زائد بدن با استفاده از لیزر و چگونگی آن

از بین بردن موهای زائد بدن با استفاده از لیزر و چگونگی آن

زمان مطالعه : 1 دقیقه
این روش دارای مزایای بسیاری نسبت به شیوه های دیگر برداشتن مو است: لیزر با هدف قرار دادن ریشه موها و فولیکول ها، آن ها را از بین می برد.
فواید و مضرات از بین بردن موهای زائد با لیزر

فواید و مضرات از بین بردن موهای زائد با لیزر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
این مقاله به بررسی فواید و مضرات از بین بردن موهای زائد به وسیله ی لیزر می پردازد. روشی که بسیار سریع بوده و تقریباً دائمی خوانده می شود. در ادامه با بنیتا همراه باشید.
لیزر موهای زائد برای چه کسانی ممنوع است؟

لیزر موهای زائد برای چه کسانی ممنوع است؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
انجام لیزر پوست, از بین بردن موهای زائد, لیزر موهای زائد, موهای ضخیم و تیره, موهای کرکی و روشن, پوست روشن, پوست تیره, بعد از لیزر, محل لیزر, انجام لیزر, پاسخ مناسب به لیزر
فواید و عوارض از بین بردن موهای زائد با لیزر

فواید و عوارض از بین بردن موهای زائد با لیزر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
فواید و عوارض از بین بردن موهای زائد با لیزر,انواع از بین بردن موهای زائد با لیزر,چگونه مواهی زائد را با لیزر از بین میبرن,آرایش و زیبایی
هر آنچه لازم است در رابطه با لیزر موهای زائد بدانید

هر آنچه لازم است در رابطه با لیزر موهای زائد بدانید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
لیزر موهای زائد,لیزر موی بدن,لیزر موی صورت,رفع موهای زائد,درمان موهای زائد,آیپیال,رفع چین و چروک صورت,جوانسازی پوست,جوش صورت و آکنه
آیا  برای از بین بردن موهای زائد  لیزر درمانی گرینه خوبی  است؟

آیا برای از بین بردن موهای زائد لیزر درمانی گرینه خوبی است؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
آیا برای از بین بردن موهای زائد لیزر درمانی گرینه خوبی است؟,:لیزردرمانی سریع و تقریبا بدون درد است,که به منظور از بین بردن رویش جدید مو و از بین بردن موهای

	دستگاه لیزر موهای زائد در خانه

دستگاه لیزر موهای زائد در خانه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
دستگاه های لیزر موهای زائد خانگی که به تازگی وارد بازار ایران شده اند، کاری شبیه به لیزر برای از بین بردن موهای اضافی بدن می کنند. در این دستگاه ها از فناوری IPL استفاده شده است. IPL فناوری جدیدی در ا
طریقه کار با لیزر و رفع موهای زائد (تصاویر)

طریقه کار با لیزر و رفع موهای زائد (تصاویر)

زمان مطالعه : 1 دقیقه
دستگاه لیزر Alexandrite GenteLASE ساخت کمپانی Candela آمریکا یکی از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر دنیا برای از بین بردن موه
لیزر موهای زائد با تخفیف وبژه کل بدن

لیزر موهای زائد با تخفیف وبژه کل بدن

زمان مطالعه : 1 دقیقه
لیزر موهای زائد با تخفیف وبژه کل بدن
همیشه یکی هست که متفاوت باشد - برترین لیزر موهای زائد

همیشه یکی هست که متفاوت باشد - برترین لیزر موهای زائد

زمان مطالعه : 1 دقیقه
همیشه یکی هست که متفاوت باشد , برترین لیزر موهای زائد
عوارض لیزر موهای زائد چیست

عوارض لیزر موهای زائد چیست

زمان مطالعه : 1 دقیقه
عوارض لیزر موهای زائد چیست,آاریش و زیبایی,زیبایی و لیزر درمانی,عوارض لیزر درمانی,انواع از بین بردن موهای زائد بدن
صفحه 1 از 5
منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :