اصلاح صورت  با بند یکی از عوامل بروز آکنه
بیماری آکنه با اصلاح صورت خانم ها با بند , اگر همزمان با زمان ازدواج باشد به دلیل استرس و همچنین...

 

بیماری آکنه با اصلاح صورت خانم ها با بند - اگر همزمان با زمان ازدواج باشد به دلیل استرس و همچنین مستعد بودن پوست آنها - ممکن است خود را نشان دهد. ناظمی ادامه داد: به طور کلی زمینه بروز‌ آکنه ژنتیکی است و در دنیا حدود 80 تا درصد افراد به آن مبتلا هستند. وی افزود: معمولا آکنه در زمان بلوغ و سنین جوانی که در فرد تغییرات ژنتیکی ایجاد می شود بروز می کند که این می تواند اضطراب ، افسردگی و گاهی اوقات نگرانی افراد را به دنبال داشته باشد.

ناظمی در گفتگو با ایرنا گفت: درباره مسایل روحی ، روانی ، استرس و اضطرابی که بیماری آکنه ایجاد می کند زیاد بحث شده است ، چرا که اولین عضوی که مبتلا می شود صورت است. وی با بیان اینکه بروز‌ آکنه ریشه ژنتیکی دارد و گاهی در برخی خانواده ها به صورت ارثی وجود دارد افزود: البته میکروب، داشتن پوست چرب ،مسایل هورمونی و برخی عوامل تشدید کننده نیز موجب بروز آکنه می شود.

عضو هیات علمی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران اظهارداشت: وقتی بیماری آکنه شروع می شود با توجه به استرس هایی که ایجاد می کند ممکن است یک سیر نوسانی داشته باشد و گاهی بهتر شود و بهبود می یابد و گاهی دوباره باز گردد.

دکتر ناظمی وی گفت: این بیماری حتی گاهی در طول درمان شدید تر می شود که پزشک معالج ناگزیر از تغییر شیوه درمان است . به گفته وی شاید نتوان در مورد تشدید و یا ظاهر شدن دوباره این بیماری و یا بهبود این بیماری پیش بینی کرد اما به طور کلی راه های درمانی متفاوتی برای آن وجود دارد. ناظمی ادامه داد: در واقع درمانی 100 درصد برای آکنه وجود ندارد زیرا این بیماری فقط میکروبی نیست و عامل ژنتیکی نیز در آن دخیل است. وی گفت: به طور کلی نژاد ایرانیان هند و اروپایی است و ژن و نژاد ما مستعد این بیماری است و در جهت مخالف ما ژاپنی ها قر ار دارند که هم طاسی و هم بیماری آکنه در آنها نادر است .

sadafnews.com

اصلاح,اصلاح صورت,استرس ,اضطراب,پوست ,پوست صورت, پوست و مو ,زیبایی پوست,متخصص پوست, رنگ پوست ,مراقبت از پوست ,زیبایی,ملکه زیبایی,زیبایی پوست,جراحی زیبایی,زیبایی اندام,زیبایی بینی,زیبایی صورت,عمل زیبایی,زیبایی سینه اصلاح,اصلاح صورت,استرس ,اضطراب,پوست ,پوست صورت, پوست و مو ,زیبایی پوست,متخصص پوست, رنگ پوست ,مراقبت از پوست ,زیبایی,ملکه زیبایی,زیبایی پوست,جراحی زیبایی,زیبایی اندام,زیبایی بینی,زیبایی صورت,عمل زیبایی,زیبایی سینه


منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :