نکاتی برای داشتن مژه هایی بلند
یکی از بهترین روش هایی که می توانید برای تقویت مژه های کوتاه در خانه امتحان کنید استفاده از روغن زیتون است,روغن زیتون به صورت طبیعی پوست شما را مرطوب کرده و پوس

نکاتی برای داشتن مژه هایی بلند


یکی از بهترین روش هایی که می توانید برای تقویت مژه های کوتاه در خانه امتحان کنید استفاده از روغن زیتون است. روغن زیتون به صورت طبیعی پوست شما را مرطوب کرده و پوست اطراف چشم شما را جوان تر می کند.


سرم تقویت کننده مژه
بله هم اکنون سرم هایی در بازار به منظور تقویت مژه وجود دارد اما اکثر آن ها در واقعیت هیچ تأثیری روی مژه های شما ندارند. شرکت های تولید کننده محصولات آرایشی از اهمیت زیبایی برای خانم ها با خبر هستند و هر ساله محصولات جدیدی با تضمین بلند کردن مژه های شما به بازار روانه می کنند که اکثراً بی فایده هستند.
قبل از خرید هر محصول آرایشی بخصوص این سرم های تقویت کننده چه از طریق اینترنت چه از بازار فروش راجع به آن به خوبی تحقیق کنید! مطالب مربوط به آن را بخوانید و نظر افراد حرفه ای را بپرسید و بعد تصمیم بگیرید که کدام محصول واقعاً می تواند زیبایی را به مژه های شما عرضه کند. متأسفانه بسیاری از محصولات ارزان در مقایسه با گرانقیمت ترها تأثیر کمتری خواهند داشت. شاید عقلانی باشد که با هزینه بیشتر محصولی مفید انتخاب کرد تا با هدر دادن پول، هر چند ناچیز از محصول خریداری شده نتیجه ای نگرفت.

روغن زیتون
یکی از بهترین روش هایی که می توانید برای تقویت مژه های کوتاه در خانه امتحان کنید استفاده از روغن زیتون است. روغن زیتون به صورت طبیعی پوست شما را مرطوب کرده و پوست اطراف چشم شما را جوان تر می کند. هرشب مقداری ازین روغن را به پلک های خود، محل رویش مژه ها بمالید و قدری ماساژ دهید و فردا صبح چشم های خود را با آب ولرم شست و شو دهید.

وازلین
وازلین ماده ای است که در هر خانه ای یافت می شود. برای استفاده از وازلین ابتدا ناحیه اطراف چشم ها را شسته و آن را خشک کنید. مقداری وازلین برداشته با استفاده از انگشت اشاره خود وازلین را از ریشه به نوک مژه ها بمالید. دقت کنید که مژه های خود را نکشید زیرا اینکار باعث ریزش و آسیب آن ها می شود. به آرامی اطراف چشم خود را ماساژ داده و از یک خواب آرام و راحت لذت ببرید. صبح فردا دقت کنید که قبل از انجام هر آرایشی روی چشم ها وازلین باقیمانده را شسته باشید.

نکاتی برای داشتن مژه هایی بلند 4.3/5 46
منبع : banoyealvand.com
منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :