ماسک ضد لک | ماسک خانگی ضد لک
ماسک ضد لک,ماسک خانگی ضد لک,ماسک گیاهی,نحوه درست کردن ماسک ضد لک,ماسک ضد لک را در خانه درست کنید,

ماسک ضد لک را در خانه درست کنید


برای از بین بردن لک ها تنها نباید سراغ لیزر و کرم های گران قیمت رفت، در این مطلب نحوه درست کردن چند ماسک خانگی را ارائه کرده ایم که لک ها را تا حد زیادی کمرنگ یا حتی از بین میبرد.


ماسکی ضدلک بسازید
شیرخشک: ۲ قاشق غذاخوری
آبلیمو: ۲ قاشق غذاخوری
عسل: ۴ قاشق غذاخوری
همه این مواد را با هم مخلوط کنید تا ماده حالت خمیری پیدا کند، آن را به صورت بمالید و اجازه دهید حدود ۲۰ دقیقه روی پوست بماند، بعد صورت را بشویید و روی صورت مقداری ماست ساده بمالید، حدود ۱۰ دقیقه صبر کنید و بعد صورت را بشویید.
 

,سلامت , سلامت پوست , زیبایی پوست ,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن


ماسک سیب برای از بین بردن لک ها
سیب: یک عدد
شیر: مقداری، لیموترش: ۲عدد
شکر: ۳ قاشق غذاخوری
 

,سلامت , سلامت پوست , زیبایی پوست ,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن


یک سیب کوچک را با مقدار کمی شیر در مخلوط کن بریزید و بعد به آن آب دو تا لیموترش را اضافه کنید و درنهایت ۳ قاشق شکر در آن بریزید. خوب مخلوط کنید سپس مخلوط را کمی بجوشانید، اجازه دهید تا خنک شود و حدود ۴۵ دقیقه روی پوست بگذارید، هفته ای سه بار این ماسک را استفاده کنید، بهتر است شب ها روی صورت بگذارید که دیگر بیرون نروید.

ماسک خیار و جعفری بسازید
یک خیار له کنید و ۵ قاشق غذاخوری از آن را با ۵ قاشق غذاخوری جعفری له شده مخلوط کنید و ۵ قاشق روغن کنجد به آن بیفزایید. این مخلوط را در بطری شیر درداری بریزید و در آن را محکم ببندید و بعد این شیشه را چند روز در محلی تاریک نگهداری کنید و چند روز از آن را روی جوش ها بمالید تا ۲۰ دقیقه بماند و سپس بشویید.
 

,سلامت , سلامت پوست , زیبایی پوست ,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن


هم لایه بردار، هم مرطوب کننده و هم تونر
گوجه فرنگی: ۲عدد
لیموترش: یک عدد
آرد جو دوسر
جوش شیرین: ۲ قاشق غذاخوری
عسل: یک قاشق غذاخوری

آب ۲ گوجه فرنگی تازه را بگیرید و آن را صاف کنید البته پالپ های آن را نگه دارید، بعد آب یک لیموی تازه را هم با آب گوجه فرنگی مخلوط کنید. مقداری آردجو دوسر با آب مخلوط کنید تا حالت خمیری شکل پیدا کند تا ماده لایه بردار درست شود، حالا صورت تان را با این ماده خمیری بشویید و روی قسمت های لک یا دانه های سرسیاه بیشتر تمرکز کنید، بعد صورت را کامل آب بکشید و با یک حوله تمیز خشک کنید.
 

ماسک ضد لک را در خانه درست کنید 4.4/5 34
منبع : آرایشیک - / ک
منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :