کرم پوشاننده، لزوم کاربرد کرمهای پوشاننده
کرم پوشاننده,استفاده از کرم پوشاننده,کرم پوشاننده سیاهی دور چشم,کرم پوشاننده جوش,کرم پوشاننده بدن,کرم پوشاننده لک,کرم پوشاننده پوست بدن,کرم پوشاننده جای جوش,کرم

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد کرم های پوشاننده را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

به نقل از آکاایران: بسیاری از خانمها برای دیده نشدن لک صورت و خوشرنگ  دیده شدن چهره کرم پودر و کرم های پوشاننده مصرف می کنند ولی فرق این دو و اینکه کدام بر دیگری برتری دارد را نمی دانند. با ما همراه شوید تا اطلاعاتی در مورد این کرم ها بدست آورید.

کرم پوشاننده,کرمهای پوشاننده,کرم پوشاننده لک

کرم پوشاننده

آکاایران: قدرت پوشانندگی کرم های پوشاننده مسلما از کرم پودرها بیشتر است و مناسب افرادی است که یا دچار خال های تیره ای هستند که با لیزر از بین نمی رود یا کک و مک بسیاری دارند و به ویتیلیگو مبتلا هستند یا ضایعات پوستی و جای جوشی دارند که روی اعتماد به نفسشان تاثیر منفی می گذارد و مجبورند تا تکمیل درمان و بهبود پوست از آنها استفاده کنند.
کرم های پوشاننده در مقایسه با کرم پودرها ضدآفتاب با SPF 15 دارند که گرچه کارایی چندانی ندارد و جای ضدآفتاب را نمی گیرد اما از کرم پودر ساده بهتر است. برخی از انواع کرم های پوشاننده بدون چربی و ضدآب مناسب پوست های چرب هستند اما باید مراقب میزان مصرف بود. تا می توانید استفاده از کرم های پوشاننده را محدود کنید زیرا این نوع کرم ها مثل کرم های گریم سنگین اند و منافذ پوست را می پوشاند و می توانند باعث جوش شوند. انتخاب این نوع کرم باید زیر نظر متخصص باشد. رنگ این نوع کرم ها نیز باید با رنگ پوست همخوانی داشته باشد که چهره مصنوعی نشود.

یکی از بزرگترین تفاوت های کرم پوشاننده یا همان کرم بی بی و کرم پودر، پوشانندگی است. کرم پودر لایه ی ضخیم تری ایجاد می کند و پوشانندگی بیشتری خواهید داشت. اما کرم BB پوشانندگی کمتری دارد و برای زمانی مناسب است که می خواهید به ساحل بروید یا صرفاً دنبال چیزی می گردید که استفاده از آن راحت باشد.

گردآوری: بخش خانواده آکاایران 

بهترین کانسیلر پوشاننده جوش کدام است و چطور باید از آن استفاده کرد؟

بهترین کانسیلر پوشاننده جوش کدام است و چطور باید از آن استفاده کرد؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کانسیلر پوشاننده جوش صورت می تواند در محو کردن موقتی جوش ها و جای آن ها از روی صورت معجزه کند! به شرطی که کانسیلر مناسبی را انتخاب کنی!
کابردهای کرم پوشاننده در آرایش صورت و از بین بردن عیوب آرایش

کابردهای کرم پوشاننده در آرایش صورت و از بین بردن عیوب آرایش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کابردهای کرم پوشاننده در آرایش صورت و از بین بردن عیوب آرایش -آکا
بهتراست ازکرم پودر استفاده کنیم یا کرم های پوشاننده؟

بهتراست ازکرم پودر استفاده کنیم یا کرم های پوشاننده؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بیشترین  افراد برای پوشاندن لک صورت و خوشرنگ به نظر رسیدن چهره از کرم پودر و کرم های پوشاننده استفاده می کنندولی فرق این دو و اینکه کدام بهترمیبا
کرم پودر پوشاننده قوی از برند آرایشی Note

کرم پودر پوشاننده قوی از برند آرایشی Note

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ما امروز، چهار نوع کرم پودر پوشاننده قوی را از برند Note به تو معرفی می کنیم تا آرایش خود را با آن ها بی نقص تر کنی.
صفحه 1 از 1
منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :