آکاایران: شکل و ظاهر ناخن و پاها برای خانم ها مورد اهمیت است و همیشه به آن فکر می کنند.برای زیبای ناخن پاهایتان باید نکاتی را مد نظر قرار داد. 

زیبایی ناخن های پا همانند زیبایی ناخن های دست برای خانم ها با اهمیت است و دوست دارند از ناخن های زیبایی برخوردار باشند زیرا ناخن های زیبا باعث زیبایی پاها میشوند.  در این مقاله روش های ساده ای به شما آموزش میدهیم که با انجام دادن آنها میتوانید ناخن های پای زیبایی داشته باشید. برای مشاهده این روشها در ادامه مطلب با ما همراه باشید

روشهایی برای داشتن ناخن پایی زیبا

زیاد لاک نزنید

Image result for ‫لاک ناخن پا‬‎

کرم مرطوب کنند بزنید

Image result for ‫ناخن پا را کرم مرطوب کنند بزنید‬‎

برای داشتن ناخن های زیبا و سالم بهتر است که به صورت مرتب ناخن ها و پوست اطراف آن ها را را چرب کنید و کرم مرطوب کننده بزنید مخصوصا در فصل زمستان.

روش کوتاه کردن ناخن های پا

Image result for ‫ناخن های زیبای پا‬‎

ناخن گرفتن هم ترفندهای خاص خودش را دارد اگر ناخن ها را به درستی کوتاه نکنید در زمان بلند شدن درد فراوانی احساس خواهید کرد. ناخن های پا باید صاف کوتاه شوند به این صورت که نباید گوشه های ناخن را گرد کنید.

استون استفاده نکنید

Image result for ‫آستون ناخن پا‬‎

استون باعث خشک شدن ناخن ها و پوست اطراف آن ها میشود، اگر وقتی مدام لاک بزنید و با استون آن ها را پاک کنید ناخن هایی زرد رنگ و خشک خواهید داشت.

ناخن ها را زیاد کوتاه نکنید

کوتاه کردن بیش از حد ناخن های پا باعث فرو رفتن ناخن در گوشت و عفونت کردن آن ها میشود پس نباید ناخن های پا را زیاد کوتاه کرد.

ناخن پای زیبا