بیگودی و فر کننده
بیگودی و فرکننده,راهنمای خرید بیگودی,خرید انواع بیگودی,انواع بیگودی,بیگودی بخار,بیگودی جادویی فر کننده مو,بیگودی حرارتی,فر کننده بابلیس,بیگودی جادویی فر کننده,خ

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد خرید انواع بیگودی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: شما روزانه می توانید سبک های متفاوتی برای آرایش موهای خود داشه باشید. یکی از این سبک ها استفاده از بیگودی و فرکننده ها می باشد که در نهایت زیبایی گزینه ای بسیار آسان است. اما قبل از خرید آنها باید به نکات مختلفی همچون اندازه  رول ها  که در میزان موجی که در موهای شما ایجاد می کند و یا به جنس موهای خود توجه کنید.

بیگودی و فرکننده,بیگودی جادویی فر کننده مو,بیگودی جادویی فر کننده

بیگودی

آکاایران: فر کردن، حالت دادن موها، یکی از زیباترین روش های آراستن موها می باشد. اگر خواهان فر کردن و حالت داده به موها هستید، استفاده از بیگودی، یکی از بهترین و کارآمدترین  این روش ها می باشد. بسته به نوع فری که مایلید موهای شما داشته باشد، انواع مختلفی از بیگودی ها در بازار موجود می باشد. علاوه براین، هر نوع مو، نیاز به نوع خاصی فر و بیگودی دارد. قبل از خرید بیگودی ، به نوع مو و نوع فر و اندازه موهای خود توجه نمایید.

انواع بیگودیها

بیگودیها به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند. بیگودیهای حرارتی و بیگودیهایی غیرحرارتی. برخی بیگودیها فقط مناسب موهای بلند هستند و برخی دیگر مناسب موهای کوتاه، پس به اندازه موهای خود توجه داشته باشید.

بیگودی های حرارتی

بیگودی های حرارتی و بخاری معمولا با قطرهای مختلفی وجود دارند.این بیگودی های دارای پایه ی الکتریکی می باشند که آن ها را گرم کرده و گرما را در آنها ذخیره می نماید. بیگودی های حرارتی بر خلاف بیگودی های بخاری آماده مصرف می باشند. هنگام استفاده از بیگودی های گرمایی ، ابتدا موها را خشک کنید و مطمئن شوید که انتهای هر بخش از مو ها کاملا پیچیده شود.

بیگودی های پلاستیکی

بیگودی های پلاستیکی با موهای خیس مورد استفاده قرار می گیرند.

بیگودی های اسفنجی

بیگودی های اسفنجی روی موهای شما بسیار نرم بوده و برای استفاده با موهای خشک ساخته شده اند. با این بیگودی ها به راحتی می توانید بخوابید.

بیگودی های غلطکی

اگر موهای سنگین، پرپشت و بلندی دارید، این بیگودی ها بهترین انتخاب برای شما می باشند. این بیگودی ها هم برای موهای خشک و هم موهای مرطوبقابل استفاده می باشند. این بیگودی ها به طرز باور نکردنی حجم موها را افزایش می دهند.

بیگودی های مغناطیسی

بیگودی های مغناطیسی با موهای خیس مورد استفاده قرار می گیرند.پس از دوش گرفتن ، موها را با این بیگودی ها بپیچید و اجازه دهید تا خشک شوند.

انتخاب بهترین بیگودی با توجه به نوع موی شما:

موی صاف

اگر ذاتا دارای موهای صاف و نرمی هستید ، بهترین گزینه برای فر کردن موها استفاده از بیگودی غلطکی می باشد.

موهای ضخیم

اگر موهای ضخیمی دارید، بهتر است از بیگودی های سایز بزرگ استفاده کنید.

موهای نازک

برای موهای نازک از بیگودی های کوچک استفاده کنید. بیگودی های بخاری بهترین گزینه برای این نوع موها می باشند.

موهای بلند

برای موهای بلند نیز از بیگودی های بزرگ استفاده نمایید و مطمئن شوید تمامی موها را دور بیگودی پیچیده اید.

نکات

1 - بعد از شستن موهای خود حتما از نرم کننده استفاده کنید.

2 - از شانه با دندانه های ریز اصلا استفاده نکنید.

3 - بیشتر از برس سیمی استفاده کنید ( برای استفاده روزانه )

4 - از شانه های دندانه درشت استفاده کنید.

5 - هنگـام سشـوار کشـیدن حتمــا از برس های گرد چوبی استفاده کنید.

6 - سعی کنید موها را با فر بودنشان زیبا جلوه بدهید و دائم آنها را چه باسشوار یا هر وسیله دیگری صاف نکنید.

7 - موهایتان را هر یک ماه یک بار نیم سانت کوتاه کنید.

8 - موهایتان را به شیوه خرد کوتاه نکنید زیرا مدل دادن به آنها سخت می شود. همچنین این مدل ها زیاد با موهای فر همخوانی ندارد.

9 - از رنگ مو و مش کمتر استفاده کنید؛ زیرا مش موجب وز شدن مو می شود و شما را به درد سر می اندازد.

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :