ماسک مو، ماسک مو خانگی، ماسک مو طبیعی، ماسک تقویت کننده مو
ماسک مو برای موهای خشک,ماسک موی کریستال,ماسک موی فولیکا,ماسک مو کراتینه,ماسک موز,ماسک موی دیترون,ماسک مو انرژی,ماسک مو طبیعی,ماسک مو خانگی,ماسک مو,آموزش آرایش آ

در این بخش از سایت آکاایران شما را با ساخت ماسک مو برای موهای مختلف آشنا میکنیم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

انواع ماسک مو برای موهای آسیب دیده

جعفری خردشده و روغن زیتون را در مخلوط ‌‌ین ریخته و خوب مخلوط ینید. ترییب را به ریشه موهای‌تان بمالید و یمی ماساژ دهید. سپس موهای‌تان را به مدت یی ساعت با حوله گرمی بپوشانید. بعد از این مدت موهای‌تان را با آب ولرم بشویید و با شامپو ماسی را از روی موهای‌تان پای ینید و درنهایت موهای‌تان را خشی ینید.

ماسک مو


شادابی و طراوت مو با ماسی زرده تخم‌‌مرغ

آن‌چه لازم دارید:

- یی عدد زرده تخم‌مرغ

- یی فنجان شیر پرچرب

زرده تخم‌مرغ را آن‌قدر هم بزنید تا یف یند. سپس شیر را به آن اضافه ینید و یمی هم بزنید. در صورتی یه دوست داشته باشید، می‌توانید یی قاشق چای‌خوری گلاب به ترییبات اضافه ینید. تونیی را روی موهای‌تان بمالید و بگذارید به مدت 10 تا 15 دقیقه روی موهای‌تان بماند. سپس با آب ولرم موهایتان را بشویید.


ماسی مو با عسل، روغن زیتون و سریه برای براق‌شدن موهایتان

آن‌چه لازم دارید:

2- قاشق غذاخوری عسل

- یی قاشق غذاخوری روغن زیتون یا روغن بادام

- یی قاشق غذاخوری سریه سیب

مواد را مخلوط یرده و قبل از شست‌وشو، روی موهای‌تان بمالید و با شانه‌زدن مواد را از ریشه به سمت نوی موها هدایت ینید. تونیی را به‌مدت یی ساعت روی موهای‌تان بگذارید، سپس موهایتان را بشویید.

ماسک مو

ماسی تقویتی ریشه‌های مو

آن‌چه لازم دارید:

- یی عدد زرده تخم‌مرغ

2- قاشق غذاخوری روغن یرچی

- یی قاشق غذاخوری پودر ویتامین A (شما می‌توانید چند عدد یپسول ویتامین A را پودر ینید)

تمام مواد را مخلوط ینید و روی موها بمالید. یمی ریشه موهای‌تان را ماساژ دهید و بگذارید ماسی به مدت دو ساعت روی موهایتان بماند سپس آن‌را با آب ولرم بشویید. این ماسی برای جلوگیری از ریزش مو نیز مفید است.

ماسی مو برای رفع شوره سر و جلوگیری از آن

آن‌چه لازم دارید:

- 3 قاشق غذاخوی سریه سیب

- یی قاشق غذاخوری روغن زیتون

سریه و روغن زیتون را مخلوط ینید. ابتدا موهایتان را خوب با شامپو بشویید سپس مخلوط را روی موها بمالید و بگذارید 10 تا 15 دقیقه بماند. بعد موهایتان را با آب ولرم بشویید سپس با آب سرد آبیشی ینید.

ماسی عسل برای موهای آسیب‌دیده شما

آن‌چه لازم دارید:

- مخلوط 2 قاشق غذاخوری عسل و روغن یرچی

- یی عدد زرده تخم‌مرغ

- یی عدد آمپول ویتامین A یا ویتامین D

تمام مواد را خوب مخلوط ینید تا به ‌صورت مایعی یینواخت شود. ماسی را روی ریشه موهای‌تان بمالید و به آرامی به یمی شانه مواد را به سمت نوی موها هدایت ینید. موهایتان را ب یلاه پلاستییی بپوشانید و بگذارید به مدت دو ساعت بماند سپس موهایتان را با آب ولرم بشویید.

ماسی تقویتی برای موهای نازی و شیننده

آن‌چه لازم دارید:

- یی قاشق غذاخوری جو پخته‌شده و له‌شده

- یی قاشق چای‌خوری روغن یرچی یا روغن بادام

- یی قاشق چای‌خوری شیر

- یی قاشق چای‌خوری ویتامین A یا ویتامین D (می‌توانید آن‌را از یپسول یا آمپول تهیه ینید).

مواد را مخلوط ینید و روی تمام موهایتان بمالید. بگذارید ماسی به مدت چهار ساعت بماند سپس موهایتان را خوب بشویید.

ماسی ضدشوره مو

آن‌چه لازم دارید:

عدد حبه سیر

- یی قاشق غذاخوری روغن زیتون

سیر و روغن زیتون را در مخلوط ‌ین ریخته و مخلوط ینید سپس آن‌را در ظرفی ریخته و در مایروفر به مدت 20 ثانیه گرم ینید. ماسی را روی موهایتان بمالید و ریشه‌‌های مو را ماساژ دهید سپس موهایتان را با حوله گرمی بپوشانید. بگذارید ماسی به مدت یی ساعت بماند و بعد موهایتان را با شامپو بشویید. این ماسی را هفته‌ای دو بار استفاده ینید تا نتیجه رضایت ‌بخش حاصل شود.

ماسی تقویتی برای موهای چرب

آن‌چه لازم دارید:

- 5 قاشق غذاخوری ماست

- یی قاشق غذاخوری جوش‌شیرین

- یی قاشق غذاخوری آب‌لیموی تازه

مواد را با ییدیگر مخلوط ینید و روی موها بمالید. سعی ینید ترییب را بیشتر روی ریشه موها استفاده ینید. بگذارید ماسی به مدت 40 دقیقه روی موهای‌تان باشد سپس آن‌را بشویید. موهایتان را فقط با آب بشویید. این ماسی را هفته‌ای یی ‌بار استفاده ینید

ماسک مو بازسازی کننده

 

 5 ماسک مو معجزه کننده برای تقویت و زیبایی مو

 5 ماسک مو معجزه کننده برای تقویت و زیبایی مو

اگر ساقه های مو به دلیل دوشاخه شدن شکننده شده است، این ماسک که با موز، روغن جوجوبا و عسل درست می شود را امتحان کنید.

به این منظور نیمی از موز را با دو اونس آب مخلوط کنید، سپس یک چهارم فنجان مایونز، یک قاشق غذاخوری از روغن های نارگیل، زیتون و جوجوبا و همچنین دو قاشق غذاخوری عسل به آن اضافه کنید.

در این ماسک نباید قطعات درشت میوه به چشم بخورد ،بنابراین بهتر است آن را از صافی رد کنید تا کاملا یک دست شود. و سپس آن را از ریشه مو تا انتهای مو بزنید.


ماسک مو تقویت کننده

 

5 ماسک مو معجزه کننده برای تقویت و زیبایی مو

 5 ماسک مو معجزه کننده برای تقویت و زیبایی مو

 تخم مرغ که حاوی پروتئین قوی است برای موهای ضعیف معجزه می کند، چرا که به گزارش پرشین وی موهای آسیب دیده را تقویت کرده و به آن درخشش می دهد.

 یک تخم مرغ، یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل، روغن زیتون و عسل و همچنین دو اونس آب به مواد اضافه کنید. سپس نصف یک موز کاملا له شده را به آن اضافه کنید و مواد را کاملا هم بزنید تا به صورت یک دست درآید.

 این ماسک را بر روی ساقه های مو به مدت 15 دقیقه بزنید، سپس همانند معمول شامپو زده و آبکشی کنید.


 ماسک مو نرم کننده

 

 5 ماسک مو معجزه کننده برای تقویت و زیبایی مو

 5 ماسک مو معجزه کننده برای تقویت و زیبایی مو

 آواکادو سرشار از ویتامین E و بسیار مغذی است. در مخلوط کن نیمی از یک آواکادو رسیده ، یک تخم مرغ ، یک قاشق غذاخوری روغن زیتون، روغن نارگیل و عسل و یک اونس آب بریزید و تا جایی که شبیه ماده کِرمی شود آن را مخلوط کنید.

 آن را به ساقه موها زده و پس از 20 دقیقه آبکشی کنید.


 ماسک مو برای آبرسانی

  

5 ماسک مو معجزه کننده برای تقویت و زیبایی مو

 عسل و مایونز وقتی همراه هم شوند بسیار برای خشکی مو موثر هستند و فورا آنها را براق می کنند. نیمی از یک آواکادو رسیده ، یک چهارم فنجان مایونز، به گزارش پرشین وی یک قاشق غذاخوری روغن زیتون، روغن نارگیل و عسل و دو اونس آب را با هم مخلوط کنید.

 این ماسک را به پوست سر زده و سپس آن را از ریشه تا انتهای مو ماساژ دهید تا به حداکثر درخشندگی مو دست یابید.


 ماسک مو مراقبت کننده

 

5 ماسک مو معجزه کننده برای تقویت و زیبایی مو

 ماسک مایونز، تخم مرغ و عسل را یک تا دو بار در هفته استفاده کنید تا موها در بهترین حالت خود باشند.

یک تخم مرغ، نصف فنجان مایونز، دو قاشق غذاخوری عسل و یک اونس آب را مخلوط کنید. این مواد را به موها زده و اجازه دهید 15 دقیقه روی موها بماند، سپس همانند معمول شامپو بزنید.

ماسک آواکادو

آواکادو در بسیاری از محصولات زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از بهترین ماسکها برای موی سر می باشد. ماسک آواکادو بهترین ماسک برای موهای خشک است. این ماسک به موهای شما کمک می کند که صاف و نرم و ضخیم شوند. مقداری آواکادوی رسیده را با نصف فنجان شیر و یک قاشق سوپخوری روغن زیتون و یا روغن بادام ترکیب کنید و آن را روی موی سرتان بمالید و بعد از ۱۵ دقیقه با آب بشویید.

ماسک تخم مرغ

ماسک تخم مرغ یکی از ماسکهای طراوت بخش و نرم کننده موی سر می باشد که درست کردن آن بسیار آسان است. کافی است زرده تخم مرغ را با یک قاشق سوپخوری روغن زیتون و یک فنجان شیر و مقداری آبلیمو مخلوط کنید. این ماسک را بر روی موهایتان بمالید و بعد از گذشت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه آن را با آب سرد بشویید. تخم مرغ سرشار از پروتئین است که باعث تغذیه ریشه مو می شود، پتاسیم موجود در آن به موهای آسیب دیده کمک می کند، ویتامین A موجب کاهش موخوره می شود و ویتامین B12 هم باعث رشد موهای جدید می شود.

ماسک ماست

اگر موی سر شما بخاطر حالت دهنده های مختلفی که برای آن استفاده می کنید رنج می برد و یا به خاطر آلودگی هوا ظاهری کدر و خسته دارد، برای درخشان کردن دوباره آن ماسک ماست را امتحان کنید. نصف فنجان ماست( اگر موی بلندی دارید از مقدار بیشتری ماست استفاده کنید) را بر روی سرتان بمالید و آن را ماساژ دهید و بعد از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه آن را بشویید سپس برای تمیز کردن کامل آن از شامپو استفاده کنید.

ماسک موز

موز سرشار از ویتامین A،E،Cو پتاسم است که باعث تنظیم چربی سر می شود و آن را سالم نگه می دارد. یک عدد موز رسیده را با یک قاشق سوپخوری روغن نارگیل، یک قاشق سوپخوری روغن زیتون و عسل مخلوط کنید. آن را بر روی سرتان بمالید و بعد از ۵ دقیقه با آب گرم و یا سرد بشویید. موهای شما بعد از آن همیشه درخشان و صاف خواهد بود.

ماسک روغن نارگیل

ماسک روغن نارگیل ماسکی عالی برای موهای خشک و آسیب دیده است. ۲ قسمت روغن نارگیل را با یک قسمت روغن زیتون مخلوط کنید و آن را به موهایتان بزنید و تا آنجایی که می توانید اجازه دهید روی سرتان بماند سپس آن را با شامپو بشویید.

ماسک توت فرنگی

اگر موی سرتان چرب است ماسک توت فرنگی را باید امتحان کنید. ویتامین C موجود در آن باعث تنظیم چربی و PH سر می شود و در نتیجه تولید چربی سر متعادل می شود و این باعث سالم ماندن موی سر شما می شود. یک مشت توت فرنگی را با یک قاشق سوپخوری عسل و یک قاشق سوپخوری روغن نارگیل مخلوط کنید. بگذارید این ماسک ۱۵ دقیقه روی سرتان بماند سپس آن را با آب سرد بشویید.

ماسک آرد جودوسر

اگر از شوره و خارش و مشکلاتی از این دست رنج می برید ماسک جو دو سر را هر روز استفاده کنید. خبر خوب این است که درست کردن این ماسک بسیار سریع و آسان است. یک قاشق غذاخوری آرد جو را با یک قاشق شیر و یک قاشق روغن بادام و یا روغن زیتون مخلوط کنید و بگذارید ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی سرتان بماند و بعد با آب و شامپو موهایتان را بشویید.

خانمهای جوان اگر دنبال دوستی می گردید که هوای پولهای شما را داشته باشد و به دنبال راهی می گردید که سریع با آن موهای شما تغذیه شده و جوان بماند، این ماسکهای خانگی بدون شک به شما کمک خواهند کرد. درست کردن این ماسکها بسیار آسان است و من مطمئن هستم که بیشتر ترکیبات آنها را در منزل دارید. ماسک موی مورد علاقه شما چیست؟

ماسک مو راهی برای درمان و ترمیم عمیق موهای شما

ماسک مو راهی برای درمان و ترمیم عمیق موهای شما

زمان مطالعه : 1 دقیقه
از جمله زیبایی های هر انسان، موهای سر او می باشد، شامپوی مناسب، شستشوی خوب، نحوه ی خشک کردن مو، حالت دادن مو و …همه و همه جزو نکات مهم در نگهداری از مو می باشد، اما ماسک مو و روغن های گیاهی را فراموش
فواید ماسک زردچوبه برای صورت و طرز تهیه آن

فواید ماسک زردچوبه برای صورت و طرز تهیه آن

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماسک زردچوبه و ماست,ماسک زردچوبه برای لک صورت,ماسک زردچوبه برای روشن شدن پوست,ماسک زردچوبه برای موهای زائد,ماسک زردچوبه و عسل,ماسک زردچوبه برای جوش,ماسک زردچوبه و ابلیمو,ماسک زردچوبه برای صورت,ماسک زر
خواص ماسک زردچوبه برای رفع سیاهی دور چشم + طرز تهیه ·

خواص ماسک زردچوبه برای رفع سیاهی دور چشم + طرز تهیه ·

زمان مطالعه : 1 دقیقه
رفع سیاهی دور چشم,ماسک زردچوبه,رفع سیاهی دور چشم با زردچوبه,طرز تهیه ماسک زردچوبه,درمان سیاهی دور چشم,درمان خانگی سیاهی دور چشم
این ماسک ها بروی موهای شما معجزه می کند

این ماسک ها بروی موهای شما معجزه می کند

زمان مطالعه : 1 دقیقه
این ماسک ها بروی موهای شما معجزه می کند و آن را زیباتر از همیشه نشان میدهدمحصولات طبیعی برای فرار از موهای وز هیچ چیز بدتر از وز کردن موها نیست
ماسک نارگیل برای پوست

ماسک نارگیل برای پوست

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماسک نارگیل برای پوست
جدیدترین ماسک لیفتینگ صورت

جدیدترین ماسک لیفتینگ صورت

زمان مطالعه : 1 دقیقه
جدیدترین ماسک لیفتینگ صورت
ماسک ضد خشکی و چروک پوست

ماسک ضد خشکی و چروک پوست

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماسک ضد خشکی و چروک پوست
از بین بردن سیاهی دور چشم به کمک آرایش و ماسک های خانگی

از بین بردن سیاهی دور چشم به کمک آرایش و ماسک های خانگی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
سیاهی دور چشم به دلایل مختلفی مثل ژنتیک، کمبود خواب، رژیم غذایی نامطلوب و استفاده از برخی داروها ایجاد می شود. با استفاده از ماسک های خانگی و مواد آرایشی مناسب می توان به درمان و محو کردن این تیرگی ها
11 ماسک روشن کننده پوست

11 ماسک روشن کننده پوست

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماسک روشن کننده پوست و ماسک های طبیعی پوست و بهترین ماسک های صورت و ماسک زیبایی صورت رادراکاایران ببینید,
بهترین ماسک برای روشن تر شدن پوست صورت

بهترین ماسک برای روشن تر شدن پوست صورت

زمان مطالعه : 1 دقیقه
متخصصان دریافتند که بهترین ماده برای اینکه پوست صورت صاف و روشنی داشته باشیم در بادام موجود است و ماسک بادام گزینه ی مناسبی برای استفاده میباشد,
ماسک صورت | طرز تهیه ماسک ضد چروک صورت در منزل

ماسک صورت | طرز تهیه ماسک ضد چروک صورت در منزل

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماسک صورت,ماسک ضد پیری صورت,ماسک های ضد پیری صورت,ماسک های ضد چروک صورت,ماسک,تهیه ماسک ضد پیری,بهترین ماسک های ضد پیری,تهیه ماسک ضد چروک صورت در منزل,درمان چین و چروک صورت,ماسک فندق و آلوئه ورا
ماسک ضد لک | ماسک خانگی ضد لک

ماسک ضد لک | ماسک خانگی ضد لک

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماسک ضد لک,ماسک خانگی ضد لک,ماسک گیاهی,نحوه درست کردن ماسک ضد لک,ماسک ضد لک را در خانه درست کنید,
ماسک صورت با هویج + روش تهیه

ماسک صورت با هویج + روش تهیه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماسک صورت و ماسک جوان کننده پوست صورت و ماسک شفاف کننده صورت و ماسک روشن کننده پوست و ماسک ضد چروک و ماسک هویج را در اکاایران ببینید,
ماسک های لایه بردار و شفاف کننده

ماسک های لایه بردار و شفاف کننده

زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیرو ماسکهایی که در زیباشو دات کام آموزش داده بودیم در این پست تصمیم گرفتیم طرز تهیه چند ماسک؛ازجمله روشن کننده,لایه بردار و جمع کننده منافذ پوست را آموزش می
چند ماسک پرطرفدار برای پوست

چند ماسک پرطرفدار برای پوست

زمان مطالعه : 1 دقیقه
با آموزش چند ماسک زیبایی که بسیار پر طرفداراند مانند ماسک هایی برای رفع تیرگی زیر بغل یا بستن منافذ باز و تنطیم چربی پوست و حتی ضدچروک در این پست همراه شما
صفحه 1 از 74
منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :