آکاایران: محو کردن جای زخم با آرایش

آکاایران: کلید کمرنگ تر و محو کردن جای هر گونه زخم از روی پوست با گریم، استفاده از مواد آرایشی صحیحی است که چند لایه روشن تر از پوست شما باشند. مواد صحیح را با جادوی خطای بصری آرایش ترکیب کنید تا جای زخم را غیرقابل دید سازید. با دنبال کردن 6 مرحله زیر به این...

کلید کمرنگ تر و محو کردن جای هر گونه زخم از روی پوست با گریم، استفاده از مواد آرایشی صحیحی است که چند لایه روشن تر از پوست شما باشند. مواد صحیح را با جادوی خطای بصری آرایش ترکیب کنید تا جای زخم را غیرقابل دید سازید.

با دنبال کردن 6 مرحله زیر به این هدف خواهید رسید:

1. ابتدا با یک قلم، پرایمری که منافذ پوست را به حداقل می رساند بزنید. این کار به پر کردن جای زخم و ایجاد یک سطح صاف برای آرایش کمک می کند.

2. در مرحله بعدی، با ابر مخصوص، کرم پودر کرمی و یا مایع را به جای زخم بزنید. مزیت این روش این است که هیچ گونه جای رد قلمو قابل مشاهده نخواهد بود.

3. با کانسیلر مدادی که یک درجه روشن تر از پوست شماست، به طور مستقیم روی جای زخم بزنید. برای زخم هایی که فرورفتگی ایجاد کرده اند و به خصوص زخم های عمیق، رنگ روشن، آنها را بالاتر آورده و با سطح بقیه پوست هماهنگ می کند.

4. به آرامی پودر باز مات را برای فیکس کردن کار خود با قلم به نقطه مورد نظر بپاشید.

5. برای جای زخم نزدیک ناحیه دهان همانند مدل این مطلب، می توانید خط لب خود را با خط همرنگ پوست اصلاح کنید.

6. سپس یک رژلب همرنگ پوست مات بزنید. به گزارش پرشین وی رنگ های خیلی برجسته و تند توجه را بیشتر به این منطقه جلب می کند، به همین دلیل رژلب های رنگ پوست ، توجه را از این منطقه برمی گرداند.

حالا دیگر جای هیچگونه زخمی مشخص نیست و به راحتی می توانید عکس دلخواه خود را بیاندازید.

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :