آکاایران: صابون گیاهی سفید کننده بدن

آکاایران: کاری که باید انجام بدید خیلی ساده است: اول باید یه قالب صابون گلیسیرین بدون بو رو بذارید توی مایکروویو و هر ۳۰ ثانیه همش بزنید. این کار رو تا وقتی که همه صابون آب بشه ادامه بدین. توی مدتی که صابون داره آب میشه میتونید سبزیجاتی مثل نعنا , ریحان ,...

کاری که باید انجام بدید خیلی ساده است: اول باید یه قالب صابون گلیسیرین بدون بو رو بذارید توی مایکروویو و هر ۳۰ ثانیه همش بزنید. این کار رو تا وقتی که همه صابون آب بشه ادامه بدین. توی مدتی که صابون داره آب میشه میتونید سبزیجاتی مثل نعنا , ریحان , رزماری و … رو بپزید و آب اضافه اش رو بگیرید .این مطلب را در سایت و کانال آرایشگری دات کام دنبال کنید ... اگر هم میخواید از مرکبات استفاده کنید، پوست میوه هایی مثل لیمو یا پرتقال رو رنده کنید و بهش اضافه کنید.

*نکته به درد بخور: ترکیب پوست پرتقال و ریحان خیلی خوشرنگ نیست . ترکیبات دیگه رو امتحان کنید.
بعد نوبت به آماده کردن قالب میرسه. این مطلب را در سایت و کانال آرایشگری دات کام دنبال کنید ....اگر بخواید میتونید از قالب های آماده استفاده کنید ولی میشه بجای اون مواد روتوی ظرف هایی که قراره دور انداخته بشن بریزیم . مثلا ظرف ماست یا شیر. فقط قبل اینکه موادتون رو بریزین تو ظرف حتما کف قالبتون رو چرب کنید.

این مطلب را در سایت و کانال آرایشگری دات کام دنبال کنید ...تا الان دیگه باید صابون توی مایکروویو کاملا ذوب شده باشه. این مطلب را در سایت و کانال آرایشگری دات کام دنبال کنید ...ظرف رو از توی مایکروویو بیارید بیرون و بذارید چند دقیقه ای بمونه تا خنک شه بعد هم مواد افزودنی رو بهش اضافه کنید. برای هر فنجان از صابون ذوب شده یک قاشق غذا خوری از افزودنی ها لازمه. این مطلب را در سایت و کانال آرایشگری دات کام دنبال کنید ...بعد باید شروع کنید به هم زدن ترکیب. این کار رو تا زمانی که رنگ دلخواهتون رو بدست بیارید ادامه بدید. هر چقدر زمانی بیشتری مخلوط رو هم بزنید، ترکیب تیره تری خواهید داشت.

این مطلب را در سایت و کانال آرایشگری دات کام دنبال کنید ...برای مرحله بعدی باید ترکیبی رو که بدست آوردید بریزید توی قالب و بذارید یه ساعتی بمونه تا یکم سفت بشه. آخرین کارتون هم گذاشتن قالب توی فریزره.این مطلب را در سایت و کانال آرایشگری دات کام دنبال کنید ... اگر حدود یک ساعت هم تو فریزر بمونه دیگه به راحتی از توی قالب در میاد و قابل برش زدنه.این مطلب را در سایت و کانال آرایشگری دات کام دنبال کنید ... یادتون باشه برش و کادوپیچی خوشگل صابون خیلی میتونه به ارزشش اضافه کنه. در ضمن، این صابون رو تا ۳ ماه میتونید نگهداری کنید.

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :