آکاایران: هندوانه و قهوه اکسیر جوانی پوست

آکاایران: برای داشتنی پوستی شاداب و با طراوت نیاز به استفاده از مواد شیمیایی نمی باشد و شما به راحتی می توانید پوستتان را با راهنمایی که سایت آرایشگری در اختیارتان قرار می دهدتقویت نمایید. هندوانه قرمز خوشمزه، منبعی قوی از آنتی اکسیدان کاروتن است که لیکوپن...

برای داشتنی پوستی شاداب و با طراوت نیاز به استفاده از مواد شیمیایی نمی باشد و شما به راحتی می توانید پوستتان را با راهنمایی که سایت آرایشگری در اختیارتان قرار می دهدتقویت نمایید.

هندوانه قرمز خوشمزه، منبعی قوی از آنتی‌‌اکسیدان کاروتن است که لیکوپن نامیده می‌شود.

این آنتی‌اکسیدان‌ها در بدن حرکت کرده و رادیکال‌های آزاد را خنثی می‌کنند. رادیکال‌های آزاد مولکول‌هایی در بدن هستند که می‌توانند آسیب زیادی به ما وارد کنند. ترکیب هندوانه و گوجه‌فرنگی حاوی آنتی‌اکسیدان است و رنگ قرمز در این دو میوه باعث می‌شود تا از آسیب اشعه UV روی پوست جلوگیری شود. محققان بر این باورند هندوانه حاوی فیتوکمیکال نیز هست. مقادیر فیتوکمیکال موجود در این میوه 40درصد بیشتر از گوجه فرنگی خام است که برابر می‌شود با SPF30 بنابراین استفاده روزانه از این میوه قرمزرنگ نقش کرم‌های ضدآفتاب را نیز ایفا می‌کند.

صبح چشمان‌تان را با قهوه باز کنید. کافی است یک فنجان قهوه را صبح به صبح نوش جان کنید تا پوستی شاد داشته باشید. نوشیدن 4 فنجان قهوه در روز 20درصد خطر ابتلا به سرطان را کم می‌کند. محققان دریافته‌اند قهوه تاثیر زیادی بر جوان‌سازی دارد، همچنین از ملانوم بدخیم نیز جلو‌گیری می‌کند.

برگرفته از سیب سبز

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :