تضمین سلامت پوست با این میوه ها
تضمین سلامت پوست با این میوه ها میوه های ترش تاثیر زیادی بر سلامتی پوست ما میگذارند آن ها حاوی مقادیر زیادی ویتامین سی هستند از آن ها می توانید برای تهیه م

آکاایران: تضمین سلامت پوست با این میوه ها

آکاایران: تضمین سلامت پوست با این میوه ها
میوه های ترش تاثیر زیادی بر سلامتی پوست ما میگذارند آن ها حاوی مقادیر زیادی ویتامین سی هستند از آن ها می توانید برای تهیه ماسک خانگی استفاده کنید این میوه ها انتخاب خوبی برای محافظت از پوست شما هستند استفاده از روش های دیگر مانند شست و شوی پوست با اسکراب و میکرودرم و مواد پیلینگ نیز در جوانسازی و شادابی پوست تاثیرات فراوان خواهند گذاشت.

تضمین سلامت پوست با این میوه ها

,تضمین سلامت پوست با این میوه ها

یک متخصص پوست و مو گفت: در صورت نداشتن حساسیت، می توان با استفاده از میوه های ترش پوست خود را شاداب و جوان کرد.زهرا حلاجی متخصص پوست و مو درباره استفاده از انواع ماسک های خانگی اظهار کرد: بسیاری از این ماسک ها پایه علمی ندارند و حتی در برخی موارد موجب حساسیت پوستی نیز می شوند

وی تصریح کرد: ماسک های خانگی که در برخی موارد توسط افراد به یکدیگر توصیه می شود به صورت تجربی آزمایش شده اند که در بسیاری از موارد شاهد بروز مشکلات و حساسیت های پوستی پس از مصرف این ماسک ها هستیم.
حلاجی بیان کرد: قبل از مصرف ماسک های خانگی حتما با یک متخصص پوست و مو مشورت کنید و از نوع جنس پوست خود اطلاعات کافی داشته باشید.

این متخصص پوست و مو اظهار داشت: در برخی موارد و در صورت نداشتن هیچ گونه حساسیت پوستی استفاده از میوه های ترش به عنوان ماسک خانگی برای جوانسازی و شادابی پوست توصیه می شود.
وی در این زمینه افزود: توصیه اکید متخصصان پوست برای استفاده از ماسک های خانگی نداشتن مشکلات پوستی و حساسیت است.

حلاجی در مورد بهترین پاک کننده های خانگی نیز بیان کرد: صابون و محصولات شوینده ای که حاوی اسکراپ هستند می توانند به بهبود پوست کمک شایانی کنند.
وی یادآور شد: بهترین روش درمانی برای محافظت از پوست مراجعه به متخصصان و استفاده از محصولات بهداشتی مورد تایید که در مراحل پیشرفته تر استفاده از میکرودرم و مواد پیلینگ است.
باشگاه خبرنگاران

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :