رنگ های گرم مختص زمستان و عکس آرایش صورت جدید
به تو توصیه می کنیم این سه عکس آرایش صورت جدید را با رنگ های گرم مختص زمستان ببینی تا پیش زمینه ذهنی مناسبی را برای مدل آرایش صورت خود داشته باشی.

آکاایران: رنگ های گرم مختص زمستان و عکس آرایش صورت نوین

آکاایران: اصولاً در فصول سرد سال بهتر است برای زیبایی و جلوه بصری گیراتر، از رنگ های گرم در استایل و تیپ خود استفاده کنیم. این مسئله غیر از پوشاک، حتماً شامل حال رنگ موها و حتی زمینه آرایش صورت نیز می شود.

برای همین به تو توصیه می کنیم این سه عکس آرایش صورت نوین را با رنگ های گرم مختص زمستان که مورد علاقه "آکا" هستند، ببینی تا پیش زمینه ذهنی مناسبی را برای مدل آرایش صورت خود داشته باشی.

رژ لب صورتی یا هلویی براق با سایه چشم نقره ای یا بنفش:

مدل آرایشی که در تصویر بالا می بینی، حاصل ترکیب رنگی بنفش یا نقره ای برای چشم ها، رژ لب صورتی یا هلویی براق و همین رنگ رژ گونه است.

"آموزش آرایش چشم دخترانه با تعیین مناطق مختلف آرایشی در اطراف چشم ها" را اینجا بخوانید.

آرایش برنزه:

کرم پودر برنزه، سایه چشم بنفش، خط چشم مشکی و رژگونه نارنجی برنزه جزو بهترین انتخاب های گرم برای آرایش صورت در فصل زمستان هستند.

آرایش چشم اسموکی و زمینه رنگی گوشتی:

آرایش اسموکی چشم ها را می توان با همه رنگ ها ست کرد؛ ولی پیشنهاد جالب و ساده برای زمستان، استفاده از رژ گونه و رژ لب براق با زمینه گوشتی یا کالباسی است. البته در صورتی که دوست داری از رنگ های تیره تر استفاده کنی، می توانی تونالیته های رنگی جگری، زرشکی و بنفش گرم را هم امتحان کنی.

.

منبع : yasaman.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :