بهترین مارک کراتینه مو از برند بهداشتی "دیترون"
اگر دوست داری با بهترین مارک کراتینه مو آشنا شوی و به کمک آن زیبایی موهایت را تضمین کنی، با این ۳ محصول از برند "دیترون" آشنا شو.

آکاایران: بهترین مارک کراتینه مو از برند بهداشتی "دیترون"

آکاایران: برخی از خانم ها که موهای فر یا وز دارند، برای صاف کردن آن ها از روش کراتینه کردن مو استفاده می کنند. در واقع، کراتینه کردن مو از روش های رایج صاف کردن مو است که در آن، موها به کمک ماده کراتین که همان ماده سازنده آن ها است، صاف می شوند.

گاهی اوقات می شنویم که روش کراتینه کردن مو آسیب جدی به موها وارد می کند. برای جلوگیری از این مشکل، بد نیست که به جای این روش، از محصولات حاوی کراتین برای صاف کردن موها استفاده کنیم. ما در اینجا تو را با بهترین مارک کراتینه مو از برند ایرانی "دیترون" Ditron آشنا می کنیم.

همان طور که گفتیم، کراتین پروتئین اصلی موجود در مو، دندان ها و ناخن ها است که باعث صاف و درخشنده شدن موها می شود. جایگزین کردن کراتین مو باعث می شود که موهای وز و فر به سرعت صاف و یکدست شوند.

اگر دوست داری با بهترین مارک کراتینه مو آشنا شوی و به کمک آن زیبایی موهایت را تضمین کنی، با این ۳ محصول از برند "دیترون" آشنا شو.

"روش کراتینه مو در منزل برای زیبایی و سلامت موهای تو" را اینجا بخوانید.

بهترین مارک کراتینه مو از برند "دیترون": ماسک مو حرفه ای کراتینه

ماسک مو حرفه ای کراتینه "دیترون" با تأثیر فوق العاده احیاکنندگی موها، ساخت کشور ایران است. این ماسک از بهترین مارک کراتینه مو موها را به طور عمقی آبرسانی و تغذیه می کند و شادابی را به موهای خشک و وز باز می گرداند. بنابراین، برای ترمیم و بازسازی موهای خود می توانی روی این محصول حساب کنی!

بهترین مارک کراتینه مو از برند "دیترون": اسپری مو دو فاز کراتینه

این اسپری مو از بهترین مارک کراتینه مو باعث افزایش درخشندگی و لطافت موها می شود و به همین دلیل نیز شانه کردن آن ها را راحت تر می کند. این محصول علاوه بر این، موها را نیز ترمیم و تقویت می کند و مانع گره خوردن آن ها می شود. با استفاده از این اسپری مو دو فاز کراتینه از بهترین مارک کراتینه مو می توانی به راحتی موهای خود را نرم و درخشان کنی.

بهترین مارک کراتینه مو از برند "دیترون": شامپو کراتینه

این شامپو از بهترین مارک کراتینه که نرم کننده موی سر است، آسیب های موها را ترمیم می کند. همچنین، باعث کاهش موخوره می شود و ریشه موها را تقویت و آبرسانی می کند. اگر موهای وز و نازکی داری، حتماً این بهترین مارک کراتینه مو را امتحان کن تا علاوه بر تغذیه فولیکول های مو، ویتامین B5موجود در آن، لایه ای محافظ را روی تارهای مو ایجاد کند.

.

منبع : yasaman.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :