کرم پودر گاش Gosh Foundation، انتخابی خوب برای پوست های خشک
کرم پودر گاش جزو کرم پودرهایی است که این روزها جایگاه خوبی در بین برندهای آرایشی دارد. "یاسمن" قصد دارد این کرم پودر با در قطره چکانی اش را به تو معرف

آکاایران: کرم پودر گاش Gosh Foundation، انتخابی خوب برای پوست های خشک

آکاایران: کرم پودر گاش جزو کرم پودرهایی است که این روزها جایگاه خوبی در بین برندهای آرایشی دارد. "آکا" قصد دارد این کرم پودر با در قطره چکانی اش را به تو معرفی کند تا لوازم بهتری را برای آرایش خوب در اختیار داشته باشی.

کرم پودر گاش Gosh Foundation با داشتن خاصیت مرطوب کنندگی بالا و برخورداری از رنگدانه هایی با رنگ تقریبا پوست، پوست تو را بسیار مرطوب می کند؛ ولی باعث چرب شدن آن نمی شود.

"بهترین کرم پودر برای پوست شما کدام است؟" را اینجا بخوانید.

تمایز این کرم پودر با باقی برند ها، در قطره چکانی آن است که با چکاندن دو تا سه قطره از آن روی برس نرم مخصوص کرم پودر و مالیدن آن روی پوست، به کل پوست صورت، رنگی یکدست و دلپذیر می بخشد. این کرم پودر علاوه بر ویژگی مرطوب کنندگی، خاصیت آب رسانی به پوست را هم دارد که باعث جوانی پوست می شود و از چین و چروک زودرس جلوگیری میکند.

به عنوان قاعدهای کلی، استفاده از کرم مرطوب کننده قبل از کرم پودر ضروری است؛ ولی هنگام استفاده از کرم پودر گاش، به یاد داشته باش کرم مرطوب کننده ای که پیش از آن استفاده می کنی، باید فاقد چربی (Oil Free) باشد.

"

.

منبع : yasaman.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :