مدل سایه ابرو برای اصلاح حالت ابروها و جوان تر به نظر رسیدن
اگر ابروهایت نازک یا دچار ریزش شده اند، ما به تو کمک می کنیم که با مدل سایه ابرو برای اصلاح حالت ابروهای خود اقدام کنی.

آکاایران: مدل سایه ابرو برای اصلاح حالت ابروها و جوان تر به نظر رسیدن

آکاایران: احتمالاً از کرم های زیادی برای مراقبت از پوست خود استفاده می کنی، موهایت را رنگ می کنی و حتی برای لاغری و سلامت خود روی تردمیل راه می روی؛ اما آیا به حالت ابروهای خود هم به همین اندازه توجه می کنی؟! باید بدانی که مدل سایه ابرو در اصلاح حالت ابروها نقش مهمی دارد و حتی می تواند سن را کمتر نشان دهد.

اگر تا به حال به مدل ابروهای خود زیاد توجه نکرده ای، الان زمان خوبی برای شروع است. انتخاب مدل سایه ابرو که مناسب حالت چهره تو باشد، کمک می کند که سن تو کمتر به نظر برسد. پس اگر ابروهایت نازک یا دچار ریزش شده اند، ما به تو کمک می کنیم که با مدل سایه ابرو برای اصلاح حالت ابروهای خود اقدام کنی.

"نکته هایی که پیش از هاشور زدن ابرو باید بدانی" را اینجا بخوانید.

ابروهای کم پشت:

شاید نخستین و مهم ترین مشکل خانم ها در ارتباط با ابروهایشان، ریزش و کم پشتی آن ها باشد. برای رفع این مشکل، ابتدا پوست ابروهای خود را بکش تا سطح صافی برای آرایش ابرو ایجاد شود. سپس به کمک قلم مو، سایه ابروی مناسب را روی ابروهایت بزن. برای اصلاح مدل سایه ابرو نیز می توانی به حالت چهره خود توجه کنی.

ابروهایی با دنباله نازک:

دنباله نازک ابروها معمولاً موجب می شوند که چهره مسن تر دیده شود. برای این منظور، ابتدا مدل سایه ابرو را برای خود انتخاب کن و پس از اجرای آن، با استفاده از مداد ابرو، دنباله ابروها را بکش.

ابروهای خاکستری:

ابروهایی که خاکستری یا سفید شده اند، به طور حتم چهره تو را مسن تر نشان می دهند. برای رفع این مشکل، ابتدا ابروهایت را رنگ کن و سپس مدل سایه ابرو مناسب خود را روی ابروهایت اجرا کن.

ابروهای نامرتب و در هم ریخته:

ابروهای نامرتب باعث می شود که چشم ها کوچک تر به نظر برسند. برای جوان تر به نظر رسیدن، همیشه ابروهای خود را اصلاح و مرتب کن. در انتها، انتخاب مدل سایه ابرو مناسب چهره تو می تواند کمک بزرگی به جوان تر به نظر رسیدنت کند.

.

منبع : yasaman.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :