پاک کردن آرایش صورت با پاک کننده طبیعی آرایش | آرایش و زیبایی
روش پاک کردن آرایش,پاک کردن آرایش از صورت,ضرورت پاک کردن آرایش,پاک کردن آرایش از صورت مواد طبیعی,علت پاک کردن آرایش قبل از خواب,طریقه پاک کردن آرایش,پاک کردن آر

آکاایران: آرایش صورت و پاک کردن آن یکی از مواردی است که تاثیر بسیاری در زیبایی و سلامت پوست صورت تان دارد. به شما پیشنهاد می کنیم به جای پاک کردن آرایش صورت تان با مواد شیمیایی از این مواد طبیعی استفاده کنید.
بجز پاکسازی پوست این روغن ها آلودگی های محیطی را نیز از پوست پاک می کنند فاقد اینکه پوست را خشک و حساس کنند.

پاک کردن آرایش صورت با شیر
شیر یک ماده پاک کننده است و برای پاک سازی پوست و رفع سموم و آلودگی ها مؤثر است. شیر برای پوست های حساس به مواد شیمیایی بسیار کاربردی است. در واقع این ماده یک جایگزین عالی برای هر نوع پاک کننده شیمیایی پوست است و با انواع پوست ها سازگار است.

آکاایران: پاک کردن آرایش صورت با پاک کننده طبیعی آرایش | آرایش و زیبایی

پاک کردن صورت یکی از مواردی است که تاثیر بسیاری در زیبایی و سلامت پوست دارد‎


پاک کردن آرایش صورت با خیار
خیار یکی از پرکاربردترین مواد در صنعت بهداشت و تولید مواد بهداشتی و مراقبتی پوست است. خیار رطوبت رسان و خنک کننده پوست است فقط به این دلیل که حاوی مقدار زیادی آب است. خیار رنده شده را روی پوست قرار بدهید یا آب آن را بگیرید و به عنوان پاک کننده از آن استفاده کنید. برای تأثیر بیشتر بویژه اگر جای لک و پیس روی صورت دارید خیار را با شیر یا روغن زیتون مخلوط کنید و از این ترکیب به عنوان ماسک صورت استفاده کنید.

.

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :