انتخاب برس موی مناسب برای موهای شما
انتخاب برس مو هم مانند وسایل آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست و مو اهمیت دارد از این رو انتخاب برس موی مناسب با نوع موهایتان، در نگهداری و زیبایی موهای شما بسیار

آکاایران: انتخاب برس مو هم مانند وسایل آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست و مو اهمیت دارد از این رو انتخاب برس موی مناسب با نوع موهایتان، در نگهداری و زیبایی موهای شما بسیار موثر است.

آکاایران: انتخاب برس موی مناسب برای موهای شما

برس مو هم مانند دیگر وسایل آرایشی و زیبایی حساسیت در انتخاب دارد! بله آن را دست کم نگیرید. شاید تا به حال در انتخاب برس مو خیلی دقت نمی کرده اید.امروز با بنیتا همراه باشید تا دلیل وسواس داشتن  در انتخاب برس مناسب را برایتان شرح دهیم.

شما باید در انتخاب محصولات مراقبت از موهایتان دقت لازم را داشته باشید. مطمئنا هر چیزی که برای موهایتان خریداری می کنید با کلی وسواس در خرید انتخاب شده است، حالا اجازه بدهید در مورد برس مویتان، اصلی ترین و اولین ابزار و وسیله ی زیبایی که جزء عادی زندگی شماست صحبت کنیم. البته امیدوار هستیم که شما برس خود را به نمونه های به روز شده ارتقا داده باشید؛ اما اگر فقط به این دلیل که برس تان را از یک حراجی  پیدا کرده اید، از آن استتفاده می کنید ما آن را نمی پذیریم! برس، مانند شامپو دارای برچسب توضیحی نیست؛ بنابراین چگونه شما انتظار دارید که بهترین نوع را برای موهایتان انتخاب کنید؟ نگران نباشید، فقط راهنمای کامل ما را مطالعه کنید تا بهترین برس را برای مراقبت از موهایتان پیدا کنید.

برای موهای معمولی: برس با موهای طبیعی گراز

,مو, حالت-مو, مراقبت-از-مو

Credit:Pinterest

برند دنمن (Denman) برس متوسط با موهای قلم موئی (قیمت ۱۳ یورو)

هرچند ممکن است نگهداری و یا مدل دادن به موهای معمولی، به وسیله ی برس های قدیمی آسان تر باشد اما برس های با موهای طبیعی گراز، استاندارد لازم برای جلا دادن به موها را دارا هستند. آن ها در واقع گرد و خاک و غبار باقیمانده را به وسیله ی پخش کردن روغن های طبیعی بر روی موها از ریشه تا نوک موها از بین می برند. در نظر بگیرید که این موهای ظریف ابزار موثر در محافظت از موهای شما برای داشتن موهایی دلپذیر در طول روز هستند.

موهای نازک، ظریف و آسیب دیده: برس با موهای نرم

,مو, حالت-مو, مراقبت-از-مو

Credit:Pinterest

برس نرم باریک محصول برند کنت (Kent) مخصوص خانم ها (قیمت ۲۰ یورو)

این برس برای کسانی که دارای موهای ظریف هستند بسیار عالی است؛ اما برای اطمینان یک مدل با موهای فوق العاده نرم انتخاب کنید. این پرس ها با تحریک پوست سر، گردش خون در فولیکول های مو را افزایش می دهد که این کار برای موهایی که نیاز به مراقبت بیشتری دارند، ایده آل است. همه ی برس ها با موهای طبیعی نرم هستند، اما اگر موهای شما ظریف یا به خصوص شکننده است به دنبال موهای صاف تر و نرم تر باشید.

بسیار ضخیم یا درشت مو: برس های نایلونی

,مو, حالت-مو, مراقبت-از-مو

Credit:Pinterest

برند ماسون پیرسون (Mason Pearson) با نایلون کم حجم (قیمت ۳۹ یورو)

برای کسانی که موی گراز را انعطاف پذیر نمی دانند و نمی توانند موهای ضخیمشان را شانه کنند. مخصوصا برای نفوذ در موهایی که  ضخیم هستند یا حالت دادن و صاف کردن آن ها دشوار است، شما از برسی با موهای نایلونی استفاده کنید. برس های نایلونی مانند برس های طبیعی عمل می کنند اما آن ها سفت بوده و بیشتر قابل کنترل هستند.

موهای معمولی ضخیم: برس های ترکیبی

,مو, حالت-مو, مراقبت-از-مو

Credit:Pinterest

برند «ماسون پیرسون» ترکیبی از نایلون و موی گراز (قیمت ۶۷ یورو)

برای موهای معمولی ضخیم می توانید از برس های ترکیبی نایلون و موی گراز استفاده کنید. برس های دارای موهای ترکیبی از موی گراز و نایلون در جهان بهترین هستند. رشته های نایلونی که در انتهای موهای گراز کار شده اند موها را صاف می کنند در حالی که موی طبیعی گراز روغن طبیعی موهای شما را پخش می کند و پوست صاف برای داشتن موهایی صاف و سالم ضروری است.

موهای فر: برس چوبی
,مو, حالت-مو, مراقبت-از-مو

Credit:Pinterest

برس کنت وودی هاگ (Woodyhog)، قیمت ۱۰ یورو

دوره ی تسلیم شدن به این تصور که موهای فر را نمی توان برس کرد گذشته است. موهای فر، چالش منحصر به فرد خود را دارند، اما با استفاده از ابزار مناسب، شما می توانید با این چالش ها مقابله کنید. برای نگه داشتن پیچش مو در بهترین و بالاترین حالت خودش، به دنبال برس هایی باشید که دارای پایه های چوبی بسیار زیادی باشد. برس های چوبی برای موهای خشک و شکننده مناسب هستند، فرها را جدا نمی کنند و باعث ایجاد الکتریسیته بیش از حد در موها نمی شوند.

موهای چتری و بسیار کوتاه: برس های گرد و کوچک

,مو, حالت-مو, مراقبت-از-مو

Credit:Pinterest

اسپورنت دویلا (Spornette de Ville) برس چرخشی ساخته شده از موهای گراز (قیمت ۱۱ یورو)

برای موهای کوتاه و چتری، یک برس دایره ای یا گرد با موی گراز انتخاب کنید. موی گراز برای ایجاد کشش بسیار خوب است. آن ها همه ی مو را می گیرند. یک برس با موهای گراز برای موهای کوتاه طراحی شده است. چه هدف نهایی شما موهایی صاف و براق باشد و یا بخواهید موهایتان را حجم دهید این شگف انگیز کوچک این کار را برای شما انجام می دهد.

می توانید سری هم به "جدیدترین و زیباترین مدل موی سلبریتی ها" بزنید.

 

    مقالات مرتبط
  • ,مو, حالت-مو, مراقبت-از-مو
    ۹ اشتباه رایج که باعث می شود موهای شما چرب به نظر برسند
  • ,مو, حالت-مو, مراقبت-از-مو
    بهترین برس ها برای انواع مو - موهای تان را با خیال راحت شانه کنید
  • ,مو, حالت-مو, مراقبت-از-مو
    چگونه موهایی نرم و ابریشمین داشته باشید (قسمت دوم)

  

.

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :

آکاالکتریک تولید کننده انواع سطل زباله و سبزی خرد کن