آرایش خیره کننده برای چشمان قهوه ای رنگ شما
چشمان قهوه ای چیزی از چشمان رنگی کم ندارند، در این قسمت یک آموزش خیره کننده برای چشمان شکلاتی شما آماده کرده ایم.

آکاایران: چشمان قهوه ای چیزی از چشمان رنگی کم ندارند، در این قسمت یک آموزش خیره کننده برای چشمان شکلاتی شما آماده کرده ایم.

آکاایران: آرایش خیره کننده برای چشمان قهوه ای رنگ شما

چشم ها یکی از کانون های زیبایی صورت ما هستند که تقریباً بیشتر از بقیه نقاط به چشم می آیند و وقتی که کسی می خواهد ا ما ارتباط برقرار کند به چشمان ما نگاه می کند، پس باید زیبایی واقعی چشمان خود را به دست بیاوریم. اغلب افراد فکر می کنند که چشمان رنگی مانند آبی خیلی قشنگ هستند ولی ما در آموزش امروز خود ثابت خواهیم کرد که چشمان شکلاتی و قهوه رنگ نیز چیزی از آن ها کم ندارند و می توانند به همان اندازه خودنمایی کنند، در ادامه با بنیتا همراه باشید.

چشم بیشتر افراد قهوه ای رنگ است. برای زیباتر شدن آرایش باید دید چه رنگ هایی از سایه را می توان برای چشم قهوه ای استفاده کرد. رأی چشم های قهوه ای انتخاب آرایشی که برازنده رنگ چشم هایتان باشد، باعث کوچک شدن دایره وسیع انواع ممکن آرایش ها می شود و چهره شما خاص، دلپذیر و بی نظیر جلوه می کند. اگر جزو افرادی هستید که چشمان قهوه ای دارید و انتخاب رنگ سایه و تنوع آن برایتان مشکل است با بنیتا همراه باشید تا یک آموزش خوب برای نشان دادن زیبایی واقعی چشمانتان را ارائه کنیم.

بلاگر آموزش های زیبایی سونا گاسپاریان یک آموزش خیره کننده برای چشمان قهوه ای را اخیرا داده است که ما را از وضعیت وخیمی نجات داد. بااینکه چشمان آبی آهنگ های زیادی را برای نواختن دارند ولی گاسپاریان ثابت کرد که آرایش چشمان شکلاتی می تواند جذابیت بیشتری را داشته باشد.

با عمق و غنای چشمان آبی تان شروع کنید و با سایه های با ته رنگ قرمز آن ها را آرایش کنید، سایه موردعلاقه گاسپاریان مک آی شادو در اسکریپت قهوه ای (MAC’s Eyeshadow) با اسکریپت قهوه ای است که حدود ۱۳ یورو قیمت دارد (به دلیل نوسانات بازار عرض ما قیمت ها را به واحد تومان تبدیل نکرده ایم). سپس تمرکز خود را به گوشه های خارجی با سایه های گرم تر و تاریک تر مانند پودر سایه چشم جور (Jouer Powder Eyeshadow in Amaretto) باقیمت ۱۸ یورو معطوف کنید تا به چشمانتان حالت گربه ای بدهید، برای آنکه آرایشتان طبیعی تر به نظر برسد، سایه چشم ها را یک درجه روشن تر از رنگ طبیعی چشمتان انتخاب کنید. البته اگر می خواهید نگاهی گرم و زنده داشته باشید، سایه ای با یک درجه تیره تر از رنگ چشم ها، کارساز خواهد بود.

. در پایان با اضافه کردن سایه چشم متالیک کمی زرق وبرق را به اطراف چشمان زیبایتان اضافه کنید، گاسپاریان در این مورد از سایه چشم مک این نایلون (MAC’s Eyeshadow in Nylon) استفاده می کند، استفاده از سایه رنگ های متالیک یکی از بهترین ترفندها برای چشم های قهوه ای است. چشمان قهوه ای خودش آن قدر زیباست که مهم نیست چه سایه رنگی برایش استفاده کنید، تمام رنگ ها برازنده آن است ولی رنگ های متالیک یعنی طلایی، برنز، قهوه ای و حتی صورتی رنگ هایی است که کاملاً چشمان شما را بیش از همیشه برجسته و دلپذیر خواهد کرد.
 خب آرایش به اتمام رسیده و حالا می توانید چشمان خود را در زیباترین شکل ممکن ببینید.

 

.

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :