آکاایران: معرفی انواع وسایل آرایشی برای حفظ زیبایی صورت و موها.

آکاایران: معرفی جدیدترین ابزار آرایشی و بهداشتی [قسمت دوم]

در ادامه مقاله معرفی وسایل بهداشتی و نظافت بدن در خدمت شما هستیم، همانطور که به یاد دارید گفتیم که از نظر علمی ثابت شده افرادیکه شناختی از شما ندارند، از روی ظاهـر شــما در عـرض ۳۰ ثانیه در مورد شخصیتتان نتیجه گیری می کنند. این ارزشیابی در مدت زمان بسیار کوتاهی به صورت ناخواسته در ذهن شکل می گیرد. ولی چیزی که در اینجا مهم است غیر از رعایت زیبایی لباس، حفظ زیبایی بدن با رعایت نظافت و نکات بهداشتی آن است که ناخن های تمیزی داشته بشیم و ریشهای خود را مرتب کنیم و موهای خود را همیشه دلپذیر نگه داریم. امروز چند نکته مهم درباره چگونگی داشتن بدنی دلپذیر در کنار پوشش زییبا مطلبی را برای شما آماده کرده ایم. در ادامه با بنیتا همراه باشید.

 


تیغ ایمن

,وسایل-ارایشی, راهنمای-خرید-نظافت-بدن, قیچی-ناخنهای-خم-شده

تیغ دولبه اذوپ: برند اذوپ محصولاتی را مخصوص آرایش بدن و صورت و مو ارائه می کند. سرمایه گذاری اخیر این برند یک تیغ دو لبه و ایمن که با چگالی های بالا هم مشکلی ندارد و تمام کروم است. (از سر کارتیج آن استفاده نکنید، با اینکه کار را آسان تر می کند). قیمت ۱۰۵ دلار است و نسخه ارزان تر ان نیز 35 دلار قیمت دارد.


تیغ های ریش تراشی

,وسایل-ارایشی, راهنمای-خرید-نظافت-بدن, قیچی-ناخنهای-خم-شده

تیغ های ریش تراشی دو لبه مرکور: همه کاره و متناسب با تمام تیغ های ایمن برای ریش تراشی، نام مرکور برند آلمانی است که تقریباً مشهورترین گزینه حال حاضر می تواند باشد. این تیغ ها تیز و صاف هستند و هرچند در درازمدت خرید آن ها برایتان گران تمام می شود. البته چیزی که ما داریم درباره آن صحبت می کنیم صورت شماست. قیمت برای خرید ۸ دلار است و نمونه ارزان آن ۴ دلار قیمت گذاری شده است.


فرچه ریش تراشی

,وسایل-ارایشی, راهنمای-خرید-نظافت-بدن, قیچی-ناخنهای-خم-شده

فرچه دست ساز ادوین جگر: ژل های اصلاح که اغلب با مواد محرکه همراه هستند که باعث التهاب پوست می شود، برجستگی و قرمزی را بر روی پوست باقی می گذارد. به جای آن از یک کرم اصلاح که شامل عناصر مرطوب کننده است و مواد شیمیایی خشک کننده پوست را ندارد امتحان کنید. می توانید از یک فرچه ملایم نیز استفاده کنید تا کرم را به خوب پخش کند و موها را قبل از اصلاح آماده کند. فرچه بدجر انتخاب بسیار خوبی است می تواند آب را به خوبی در خود نگه دارد و کف خوبی را تولید کند. به نظر گران می رسد ولی این قطعه انگلیسی باید جزو چیزهایی باشد که برای فرزندانتان به ارث می گذارید. قیمت آن ۱۸۰ دلار است و نمونه ارزان آن نیز ۱۲ دلار قیمت گذاری شده است.


موچین

,وسایل-ارایشی, راهنمای-خرید-نظافت-بدن, قیچی-ناخنهای-خم-شده

موچین فولادی و ضد زنگ روبیس: جنس آن از فولادهای مخصوص در تولید ابزار جراحی است. این موچین همه کاره به راحتی در دست قرا می گیرد و موهای سرکش ابروهای شمارا می چینند. برای ضدعفونی نیز می توانید آن را در یک آب جوش برای ۵ دقیقه قرار دهید. قیمت ان ۳۰ دلار است و نوع ارزان ان نیز ۵ دلار به فروش می رسد.


ناخن چین

,وسایل-ارایشی, راهنمای-خرید-نظافت-بدن, قیچی-ناخنهای-خم-شده

مجموعه ناخن گیرهای لوکس تویزمن: ای ن مجموعه دارای اطمینان کافی است و راز ان در سادگی اش نهفته است. این مجموعه داری دو عدد ناخن چین است، یکی برای انگشتان دست و دیگری برای انگشتان پا به کار می رود. جنس ان ضدزنگ است و دقت بالایی را هنگام اصلاح ناخن ها به شما می دهد. ناخن های خود را دقیقاً بعد از یک حمام داغ بچینید، وقتی که آن ها در نرم ترین حالت خود هستند. قیمت ان ۹ دلار است که نمونه ارزان آن با قیمت ۸ دلار به فروش می رسد.


قیچی ناخن

,وسایل-ارایشی, راهنمای-خرید-نظافت-بدن, قیچی-ناخنهای-خم-شده

قیچی ناخن دوو ۱۰۳۲۰ کوکتیل: میلیون ها آمریکایی همه ساله از خم شدن و فرورفتگی ناخن های تیز رنج می برند که با ورزش کردن هم تشدید می شود. خوشبختانه این مشکل به راحتی با قیچی های ناخن درمان می شود و با قطع کردن زیر ناخن فر رفته مشکل حل می شود. دوو برند المانی برای این نوع قیچی ها سایزهای مختلفی را تولید کرده است که ۱ سانتی متری آن برای شروع خوب است. قیمت ان ۶۶ دلار است که نوع ارزان آن با ۱۱ دلار به فروش می رسد.

 

.

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :