آکاایران: معرفی انواع مختلف وسایل آرایشی برای حفظ زیبایی و نظافت بدن و صورت.

آکاایران: معرفی جدیدترین ابزار آرایشی و بهداشتی [قسمت اول]

از نظر علمی ثابت شده افرادیکه شناختی از شما ندارند، از روی ظاهـر شــما در عـرض ۳۰ ثانیه در مورد شخصیتتان نتیجه گیری می کنند. این ارزشیابی در مدت زمان بسیار کوتاهی به صورت ناخواسته در ذهن شکل می گیرد. ولی چیزی که در اینجا مهم است غیر از رعایت زیبایی لباس، حفظ زیبایی بدن با رعایت نظافت و نکات بهداشتی آن است که ناخن های تمیزی داشته بشیم و ریشهای خود را مرتب کنیم و موهای خود را همیشه دلپذیر نگه داریم. امروز چند نکته مهم درباره چگونگی داشتن بدنی دلپذیر در کنار پوشش زییبا مطلبی را برای شما آماده کرده ایم. در ادامه با بنیتا همراه باشید.
یکی از داستان های موردعلاقه من «نکات پدرم درباره مد» است که در سال ۱۹۹۶ در نشریه جی کیو منتشر شد. نویسنده این اثر آقای تام جانود پیچیدگی هایی را که او "راز» می نامید را بر طبق نکات آرایشی پدرش در مقاله خود توضیح می داد: از روغن بچه برای مالیدن به صورت استفاده کنید و عنبر نائل را در ناف خود به کار ببرید. جانود در قسمتی از نوشته هایش می گوید که «او همیشه در حفظ آرایش و نظافت خود حساس بود، اگر که شما کنجکاوید که او چه چیزهایی را به من یاد داده است پس باید از این حرف او شروع کنیم که می گوید: تمیزی و مد از بدن ما شروع می شود، باید قبل از اینکه مد در لباس ما نمایان شود در بدن عریان ما جلوه را نشان دهد.».
من نیز مانند جنود درباره این حرف ها برای چندین سال فکر کردم و سعی کردم که منظور پدرش را واضح تر بفهمم. من به این اعتقاد ندارم که ارزش یک مرد در وسایل آرایشی اوست که در کابینت دستشویی اش قرار دارد و یا ضرب المثل «هرچقدر شما زیباتر به نظر برسید، گول بیشتری به دست می آورید» شما وقتی چشمانتان بادکرده نیاز نیست یک بسته یخ روی آن بزارید تا درست شود و یا کسی ان را نبیند و یا با خودتان است که از چه چیزی برای آرایش استفاده می کنید و به هیچ کس مربوط نیست؛ و این چیزها هم درباره کسی که به ظاهر خود اهمیت می دهد فرق می کند. افرادی مانند پدر جانود که از لوازم خاص و روش های خاص در ظاهر خود استفاده می کنند و از آن هیچ عبایی ندارند می خواهند که در بهترین شکل ممکن در میان دنیای اطراف خود ظاهر شوند.
همیشه یک میانه روی در بین زیاده روی هما وجود دارد، مسلماً خود من قبل از تصمیم جستجو و تحقیق می کنم و هر زیاده روی را به خود تحمیل نمی کنم. ولی به این حرف اعتقاد دارم که وسایل بهداشتی و آرایشی شمارا نمی سازند ولی می توانند قسمتی از شمارا آراسته نگه دارند. در بهترین ظاهر خود نمایان شوید و نگران جوش های گاه به گاه یا بروزهای بدی که موهایتان را خراب می کنند نباشید. دندان های خود را مسواک بزنید، ریش های خود را اصلاح کنید و از یادتان نرود که پشت گوش هایتان را نیز با آب بشویید؛ و همیشه راه های بهتری هم وجود دارد، پس با ما همراه باشید تا چند ابزار و وسایل را برای آسان تر کردن کارها برایتان معرفی کنیم.


مسواک الکتریکی

,وسایل-بهداشتی-و-ارایشی, خرید-وسایل-ارایشی, ریش-تراش

مسواک برقی صوتی سونیک دایموندکلین سونی کایر فلیپس: مسواک برقی آلفای سونی کایر فلیپس دارای یک موتوری داخلی دایموند کلین است که می تواند در هر دقیقه ۳۱ هزار ضربه ملایم و موثر را بر سطح دندان وارد کند. خاصیت پاک کنندگی آن ۷ بار بهتر از نمونه های عادی است و به راحتی در یک لیوان شیشه ای می توان آن را نگه داشت. قیمت ۱۹۰ دلار و نوع ارزان تر آن ۲۵ دلار است.


اصلاح کننده مو

,وسایل-بهداشتی-و-ارایشی, خرید-وسایل-ارایشی, ریش-تراش

آرایش کننده فولادین و زد زنگ وال لیتیوم یون: سر مو تراش وال طوری طراحی شده است که می تواند برای موهای مختلف درجاهای مختلف بدن تعویض شود، مثلاً برای موهای دماغ یک نوع سر دارد و برای آرایش های مختلف ریش ازسرهای دیگری استفاده می کند؛ و تقریباً برای تمام نقاط مو دار بدن کاربرد دارد. نیازی به سیم ندارد و ورژن ۲ آن می تواند وقتی که تماماً شارژ شده باشد تا ۲ ساعت کامل کار کند. یکی از جالب ترین ویژگی های این مو تراش این است که می توان با یک دقیقه شارج کردن آن، سه دقیقه از آن استفاده کرد. قیمت ۶۰ دلار و نوع ارزان تر آن ۱۶ دلار است.


شانه ی سر

,وسایل-بهداشتی-و-ارایشی, خرید-وسایل-ارایشی, ریش-تراش

شانه آرایشی وای اس پارک فاین: این شانه ژاپنی در بین افراد عادی و آرایشگرها بسیار محبوب است و مخصوص شانه کردن و استایل دادن به مو در خانه نیز هست. دندانه های ریز و درشت آن ۱۷ سانتی متر را پوشش می دهند، و سوراخ های هوایی که بر روی دسته آن تعبیه شده اند نیز برای افزایش قابلیت انعطاف پذیری هنگام قرارگیری بر روی پوست سر است. قیمت ۱۳ دلار و نمونه ارزان تر ان نیز ۶ دلار قیمت دارد.


برس مو

,وسایل-بهداشتی-و-ارایشی, خرید-وسایل-ارایشی, ریش-تراش

برس موی محبوب میسون پیرسون: برس دست ساز میسون پرسون، با بالشتک لاستیکی اختراع خود با خطوط طبیعی سر مطابقت دارد، مخصوص موهای بلند و متوسط است. دندانه های آن به ملایمی بر روی پوست سر حرکت می کنند و روغن طبیعی را پخش می کنند. ۲۰۵ دلار قیمت دارد و نوع ساده تر آن ۱۲ دلار قیمت گذاری شده است.

در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

.

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :