۷ گام برای یک اصلاح صورت عالی
برای بسیاری از افراد، اصلاح کاری آسان است؛ اما اگر به دنبال تجربه ی راهی جدید برای این کار روزمره باشیم که مردان در حال انجام آن در تمام عمر هستند چه؟ بنیتا امر

آکاایران: برای بسیاری از افراد، اصلاح کاری آسان است؛ اما اگر به دنبال تجربه ی راهی نوین برای این کار روزمره باشیم که مردان در حال انجام آن در تمام عمر هستند چه؟ بنیتا امروز به سراغ ۷ راه ویژه برای داشتن اصلاحی عالی آمده است. با ما همراه باشید.

آکاایران: ۷ گام برای یک اصلاح صورت عالی

برای بسیاری از افراد، اصلاح کاری آسان است؛ اما اگر به دنبال تجربه ی راهی نوین برای این کار روزمره باشیم که مردان در حال انجام آن در تمام عمر هستند چه؟ بنیتا امروز به سراغ ۷ راه ویژه برای داشتن اصلاحی عالی آمده است. با ما همراه باشید.

باورهای مختلفی در مورد یک اصلاح خوب وجود دارد. زمانی که ظاهر شما خوب و شیک به نظر می رسد، احساس اعتمادبه نفس کرده و احساسی را که به دنبال آن هستید را منتقل خواهید کرد. به علاوه یک اصلاح خوب در موفقیت و موقعیت شما در آینده نیز موثر است.

بااین حال برخی اوقات روش های اصلاح برای خوب و عالی به نظر رسیدن در میان افراد متفاوت است. به همین منظور باید کمی وقت برای یافتن بهترین روش برای خود صرف کرد.

نکات کلیدی:

۱. سعی کنید تا عمل اصلاح کردن را به یک تجربه تبدیل کنید.

۲. نحوه ی اصلاح روزمره ی خود را ارتقا دهید.

۳. زمانی که قرارهای ملاقات مهم داشته و باید خوب به نظر برسید، هر روشی را امتحان نکنید.

,داشتن-اصلاح-عالی, بهترین-راه-های-اصلاح-صورت, ۷-گام-برای-اصلاح-عالی-مردان

قدم برای اصلاح:

۱. سطح اصلاح را آماده کنید؛ به محض خارج شدن از زیر دوش اصلاح را آغاز کنید. پس از بیرون آمدن از زیر دوش از یک حوله ی گرم استفاده کنید.

۲. از خمیر اصلاح استفاده کنید؛ از خمیرهای مختلف استفاده کرده و از برس برای مالیدن خمیر بر روی صورت استفاده کنید.

۳. پس از مالیدن خمیر اصلاح صبر کنید؛ اجازه دهید تا خمیر اصلاح وارد ریش های شما شود. پس از این کار مجدداً از خمیر اصلاح بیشتر استفاده کنید.

۴. از تیغ های مختلف استفاده کنید؛ استفاده از ژیلت ها همیشه تنها راه ممکن نیست و باعث باقی ماندن مقداری ریش بر روی صورت شما خواهند شد. قبل از اینکه اصلاح خود را آغاز کنید بدانید که به دنبال چه هستید.

۵. در جهت رویش ریش هایتان اصلاح را انجام دهید؛ همیشه در یک جهت حرکت کرده و فشار یکنواخت و کمی به تیغ وارد کنید.

۶. برای داشتن یک اصلاح عالی دو بار صورت خود را اصلاح کنید؛ اصلاح دوم برای اطمینان از نبود هرگونه ریش بر روی صورت است.

۷. پس از اصلاح از صورت خود مراقبت کنید؛ مطمئن شوید که پس از اصلاح صورت از لوسیون های اصلاح مناسب برای طراوت پوست صورت استفاده می کنید.

 

.

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :