طرز تهیه ی ماسک های صورت برای تمامی پوست ها
برخی از افراد هیچ علاقه ای به پول خرج کردن برای درمان های زیبایی ندارند، اما واقعاً علاقه مندند تا خودشان ماسک های خانگی را در منزل تهیه کنند. بسیاری از آن ها ح

آکاایران: برخی از افراد هیچ علاقه ای به پول خرج کردن برای درمان های زیبایی ندارند، اما واقعاً علاقه مندند تا خودشان ماسک های خانگی را در منزل تهیه کنند. بسیاری از آن ها حتی ترکیبات زیادی را امتحان کرده اند و ازاین رو به مهارت های بالایی دست یافته اند به طوری که حتی می توانند سالن زیبایی خود را راه اندازی کنند. مزیت ماسک های خانگی این افراد عدم استفاده از مواد شیمیایی خطرناک در محصولات زیبایی شان است. محصولات دست سازی که این افراد تهیه می کنند، طبیعی و ارزان قیمت هستند. ماده ی اصلی این محصولات لیمو، عسل، ماست و دیگر مواد طبیعی است. با بنیتا همراه شوید تا انواع ماسک هایی که می توان با مواد طبیعی در خانه تهیه کرد را ببینیم.

آکاایران: طرز تهیه ی ماسک های صورت برای تمامی پوست ها

برخی از افراد هیچ علاقه ای به پول خرج کردن برای درمان های زیبایی ندارند، اما واقعاً علاقه مندند تا خودشان ماسک های خانگی را در منزل تهیه کنند. بسیاری از آن ها حتی ترکیبات زیادی را امتحان کرده اند و ازاین رو به مهارت های بالایی دست یافته اند به طوری که حتی می توانند سالن زیبایی خود را راه اندازی کنند. مزیت ماسک های خانگی این افراد عدم استفاده از مواد شیمیایی خطرناک در محصولات زیبایی شان است. محصولات دست سازی که این افراد تهیه می کنند، طبیعی و ارزان قیمت هستند. ماده ی اصلی این محصولات لیمو، عسل، ماست و دیگر مواد طبیعی است. با بنیتا همراه شوید تا انواع ماسک هایی که می توان با مواد طبیعی در خانه تهیه کرد را ببینیم.

ماسکی برای مقابله با جوش

میدانیم که شما قرار نیست برای همیشه جوش های خود را فشار دهید. برخی اوقات وسوسه نشدن برای این کار بسیار سخت است؛ اما سخت نگیرید و فاقد اتکا به محصولات و کرم های شیمیایی از شر جوش های خود خلاص شوید. باید به شما بگویم اگر در منزل زردچوبه دارید برای ساختن ماسکی موثر نصفی از راه را رفته اید.

 

ماسک های لایه بردار صورت

,ماسک-های-خانگی, ماسک-های-صورت, درمان-پوست-صورت

هیچ چیز ما را خوشحال تر از داشتن یک پوست نرم به هنگام شستن صورت در صبحگاه نمی کند. پوست صورت در انتهای روز به خاطر آلودگی های موجود و استرس زندگی، شادابی خود را از دست می دهد. ماسک های لایه بردار حاوی چای سیاه و عسل به شما برای داشتن پوستی شفاف کمک می کنند.

 

ماسک لایه بردار صورت برای پوست های حساس

,ماسک-های-خانگی, ماسک-های-صورت, درمان-پوست-صورت

اگر دارای پوستی حساس هستید، اما همچنان به اثرات نرم کننده ی یک لایه بردار خوب علاقه دارید، این ماسک مخصوص شماست. به آرامی پوست خود را با مخلوطی از ماست، روغن نارگیل، لیمو و عسل ماساژ دهید.

 

ماسک شاداب کننده صورت

,ماسک-های-خانگی, ماسک-های-صورت, درمان-پوست-صورت

بلغور، ماست و عسل می توانند در قالب یک صبحانه ی لذیذ استفاده شوند؛ اما می توان از آن ها به عنوان یک ماسک شاداب کننده ی پوست هم استفاده کرد. این ماسک سبب کاهش التهاب و قرمزی پوست شده و از خشکی پوست مانع می شود.

 

ماسک شفادهنده ی صورت

,ماسک-های-خانگی, ماسک-های-صورت, درمان-پوست-صورت

عسل طبیعی دشمن باکتری و میکروب بوده و صورت را از آن ها پاک می سازد. در همین حال روغن نارگیل هم یک مرطوب کننده ی مشهور است که می تواند به پوست احساس نرمی و طراوت در تمام روز را بدهد. هر دختری از این ماسک علاوه بر صورت، برای موهای خود هم استفاده می کند.

 

ماسک روشن کننده ی صورت

,ماسک-های-خانگی, ماسک-های-صورت, درمان-پوست-صورت

ممکن است شخصیت شما بسیار فعال و پویا باشد، اما این شخصیت نمی تواند درخشان بودن پوست صورت شما را تضمین کند. ظاهر خود را با استفاده از این محصول خانگی و روشن کننده جلا دهید. پاپایا، عسل و سفیده ی تخم مرغ تمام چیزهایی هستند که به نورانی شدن پوست شما کمک می کنند. این ماسک را هم تجربه کنید.

 

.

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :