نحوه درست کردن مدل موی گوجه ای با جوراب
بستن مو گوجه ای با جوراب,آموزش بستن مو گوجه ای با جوراب,آموزش مدل مو گوجه ای با جوراب,موی گوجه ای با جوراب,بستن موی گوجه ای با جوراب,مدل موی گوجه ای با جوراب,ام

 چگونه موهایم را مدل گوجه ای جورابی درست کنم؟

قبلا به شما یاد دادیم چطور یک مدل موی گوجه ای بزرگ و دلپذیر داشته باشید! مدل گوجه ای با جوراب شاید ترسناک بنظر برسد اما در واقع یکی از آسانترین و البته سریع ترین تکنیک ها برای حجم دادن به قسمت بالایی موها به شمار می آید. جی لو، بیانسه، و کیت باسورث، همگی برای مراسم های بزرگ، از این مدل درخشان استفاده می کنند. استایلی شیک و دلپذیر که همه جا کاربرد دارد. از فرش قرمز تا تعطیلات آخر هفته! چرا شما این مدل گوجه ای با جوراب را خودتان امتحان نکنید؟

 مدل موی گوجه ای با جوراب

چیزهایی که نیاز دارید:

یک لنگه جوراب
قیچی
تعدادی سنجاق سر

از هر جوراب پارچه ای نازکی می توانید استفاده کنید. جوراب قهوه ای و یا خاکستری مایل به قهوه ای انتخاب کنید. (یا هر رنگی که شبیه رنگ موهایتان باشد. لازم نیست دقیقا همان رنگی باشد). البته رنگ سفید یا رنگ های روشن ممکن است از میان موها معلوم شود و راز موهایتان را آشکار کند.

قدم اول: جلوی جوراب را ببرید و موهایتان را دم اسبی کنید

مدل موی گوجه ای جورابی

مدل موی گوجه ای جورابی

قسمت پنجه ی جوراب را ببرید و آنرا به شکل یک لوله در بیاورید. جوراب را پشت و رو کنید. موهایتان را با کش، محکم به صورت دم اسبی بالای سرتان ببندید.

قدم دوم: جوراب را دور دم اسبیتان قرار دهید

مدل گوجه ای ساده و زیبا با جوراب

مدل گوجه ای ساده و زیبا با جوراب

سپس موها را جمع کرده و دور جوراب بپیچید. همه ی موهایتان را از سوراخ جوراب وارد کنید. سپس جوراب را از ابتدای موها تا انتهای موها بکشید. از انتهای دم اسبی شروع کرده و موها را جمع کنید و به دور جوراب حلقه کنید. باید همان حرکتی را انجام دهید که در مرحله ی اول برای حلقه کردن جوراب انجام دادید.

گوجه ای ساده با جوراب

مدل گوجه ای ساده با جوراب

موها را از سمت پایین جوراب با هر دو دست به سمت داخل بپیچید. سعی کنید هنگام جمع کردن و پیچیدن موها به دور جوراب، موها را به طور مساوی در اطراف جوراب بپیچید. اما خیلی نگران پوشش کامل جوراب نباشید. موهای شما در حالت عادی هنگام کار کمی پخش می شوند.

قدم سوم: جوراب را تا انتهای موها لوله کنید

با جوراب موهای اتان را گوحه ای کنید

با جوراب موهای اتان را گوجه ای کنید

به آرامی جوراب را در طول موهایتان لوله کنید تا به ابتدای دم اسبیتان برسید. هنگام لوله کردن جوراب، دسته موهای باقی مانده را به داخل جوراب، تو بزنید. وقتی به ابتدای دم اسبی رسیدید، جاهایی را که خالی مانده اند به وسیله ی پراکنده کردن موها بپوشانید.

قدم چهارم: موهایتان را توسط سنجاق سر محکم کنید

مدل مو گوجه ای با جوراب

مدل مو گوجه ای با جوراب

قسمت های باقی مانده و موهایی که رها شده اند را توسط سنجاق سر در اطراف دم اسبیتان مرتب کنید. برای پرتر نشان دادن موهایتان، آن ها را از وسط به طرف بیرون پوش دهید.

,مدل مو گوجه ای با جوراب

,مدل مو گوجه ای با جوراب

خانم ها، مدل موی شما آماده است!

بستن موی گوجه ای با جوراب

بستن موی گوجه ای با جوراب

 سرخاب سفیداب

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :