روش درست کردن دستمال پاک کننده ی آرایش
دستمال مرطوب, پاک کننده آرایش, روغن نارگیل, محلول پاک کننده آرایش,دستمال های پاک کننده آرایش

آکاایران:  

آشنایی با روش تهیه ی دستمال پاک کننده ی آرایش

دیگر همه ی ما می دانیم که دستمال های پاک کننده ی آرایش چقدر می توانند زندگی ما را نجات دهند! شما یک شب طولانی را پشت سر گذاشته اید و خسته و کوفته روی تختتان غلطیده اید، و ناگهان یادتان می آید فراموش کرده اید صورتتان را بشویید!

شاید نادیده گرفتن محلول پاک کننده ی آرایش و استفاده از یک دستمال پاک کننده، تقلب بنظر برسد، اما اینطور نیست! دستمال ها نجات دهنده اند. اما هیچوقت ارزش آنها را درک نکرده ایم تا یک بسته ی یدکی از آنها را درون کیف باشگاهمان قرار دهیم.

اما دستمال های پاک کننده هم مثل هر محصول دیگری اشکالاتی هم دارند؛ مثلا چون استفاده از آنها خیلی راحت است سریع تمام می شوند، بهمین دلیل مقرون به صرفه نیستند.

خوشبختانه ما یک دستورالعمل ساخت دستمال پاک کننده آرایش داریم که در زمان و هزینه برای شما صرفه جویی خواهد کرد.

بهترین قسمتش این است که فرمول ساختش به آسانی قابل تنظیم است. شما هنوز می توانید از دستمال های پاک کننده آرایش موجود در بازار استفاده کنید یا اینکه پاک کننده ای که اخیرا ما عاشقش شده ایم را امتحان کنید: روغن نارگیل!

چیزهایی که احتیاج دارید

آکاایران: روش درست کردن دستمال پاک کننده ی آرایش

کاسه ی مایکروویو
آب تصفیه شده
روغن نارگیل
شوینده ی کودک، انواع فاقد اشک
ظرفی که درش به خوبی کیپ شود
یک رول دستمال کاغذی
چاقو

مراحل ساخت

۱: دو فنجان آب تصفیه شده، دو قاشق غذاخوری روغن نارگیل، و به اندازه ی یک بند انگشت شامپو بچه را درون کاسه ی مایکروویو مخلوط کنید. به مدت چند ثانیه ظرف را درون مایکروویو گرم کنید و بخوبی تکانش دهید. حالا آماده ی بخش بعدی هستید.

,روش ,درست کردن ,دستمال پاک

۲: اضافی دستمال کاغذی را با توجه به اندازه ی ظرف نگهدارنده تان، ببرید.

,روش ,درست کردن ,دستمال پاک

۳: رول دستمال را درون ظرف گذاشته و محلول پاک کننده ی آرایشتان را روی آن بریزید.

,روش ,درست کردن ,دستمال پاک

درب ظرف را ببندید و اجازه دهید تا دستمال به خوبی خیس بخورد. پنج دقیقه صبر کنید سپس ظرف را وارونه کرده و مقوای وسط رول دستمال را در بیاورید.

,روش ,درست کردن ,دستمال پاک

۴: در آخر یک X کوچک روی درب ظرفتان ببرید تا دستمال را از آنجا بیرون بکشید.

,روش ,درست کردن ,دستمال پاک

تمام شد! حالا با توجه به سطح تنبلی تان، تعیین کنید که ظرف دستمال را کجا قرار دهید! مثلاً جایی نزدیک تخت تا بتوانید با دراز کردن دستتان برش دارید

نکته: اگر می خواهید دستمال را در چمدان مسافرتی یا ساک باشگاهتان حمل کنید، چند برگ از دستمال را خارج کرده و آنرا درون ظرف درب داری که قابلیت تخلیه ی هوا دارد نگهدارید. بدین ترتیب چند روزی برایتان قابل استفاده خواهد بود.

سرخاب سفیداب

.

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :