آرایش در زمستان و باید و نبایدهای آن
آرایش در زمستان,راهنمای آرایش در زمستان,مدل آرایش در زمستان,نکات آرایش در زمستان,آموزش آرایش در زمستان,آرایش در زمستان راهنما

آکاایران: در این بخش مطلب جدیدی برای شما عزیزان تهیه و تنظیم کرده ایم که دعوت می کنیم تا پایان ما را همراهی کنید.

عنوان مطلب جدیدی که در این قسمت از سایت گهر به آن می پردازیم:

آرایش در زمستان و باید و نبایدهای آن

آکاایران: آرایش در زمستان و باید و نبایدهای آن

باید و نبایدهای آرایش زمستان

آرایش پاییز و زمستان هم درست مثل لباس های این فصل باید با تغییر فصول عوض شوند. در این فصل ها هوا سرد و خشک و روزها کوتاه است. بنابراین آرایش پاییز و زمستان هم به سمت آرایش هایی با رنگ های گرم تر سوق پیدا می کند و همچنین محصولات مراقبت از پوست برای مقابله با خشکی و سوز هوا انتخاب می شوند.

۱ ) ماتیک زرشکی و بادمجانی تیره بزنید 

یکی از بهترین راه ها برای داشتن صورتی خیره کننده در فصول سرد استفاده از رژ لب های تیره مثل بادمجانی یا بنفش تیره، آجری و زرشکی تیره و مات است. با برجسته کردن نقش لب ها در صورت دیگر نیازی به آرایش چشم ندارید. قرار نیست آرایش غلیظ و بیرون زده ای داشته باشید. برای چشم ها می توانید از خط چشم و ریمل ساده استفاده کنید.

۲ ) ماتیک گلبهی و صورتی نزنید 

همه ی ما رژلب قرمز را در آرایش پاییز و زمستان خود دوست داریم. چرا که با رنگ های تیره ی لباس های زمستانی مثل خاکستری و قهوه ای و یشمی خیلی خوب ست می شود و حال و هوای بافتنی و زمستانی دارد. اما باید دقت کنید که در فصل های سرد از قرمزهای تیره استفاده کنید و به سمت صورتی، نارنجی روشن یا گلبهی نروید.

.

منبع : gahar.ir

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :