شیوه استفاده از کرم پودر
شیوه استفاده از کرم پودر : برای این که آرایش جذاب داشته باشید باید شیوه مناسب استفاده از آن را بدانید بخوانید در این جا شیوه استفاده از کرم پودر در ادامه مط

آکاایران: شیوه استفاده از کرم پودر

آکاایران: برای این که آرایش جذاب داشته باشید باید شیوه مناسب استفاده از آن را بدانید بخوانید در این جا شیوه استفاده از کرم پودر در ادامه مطلب .

یک آرایش خوب مانند نقاشی است؛ و هیچ تصویری روی تابلوی نقاشی فاقد زیرسازی ماندگار و دلپذیر نخواهد بود. کرم پودر پایه اصلی آرایش است و پوست را مثل یک بوم نقاشی برای آرایش آماده می کند. هرچه کرم پودر بهتری استفاده کنید آرایش بهتری نیز خواهید داشت.

انتخاب درست رنگ کرم پودری که به پوستتان بیاید، به رنگ پوست گردنتان وابسته است. هرچه کرم پودرتان همرنگ تر با پوست گردنتان باشد، روی صورتتان بهتر می نشیند. مورد دیگر در زمینه انتخاب رنگ درست کرم پودر، به رنگ افراد بر می گردد. اگر سبزه هستید تم رنگی صورتی و اگر سفید رنگ هستید تم رنگی قرمز انتخاب کنید. همچنین با توجه به اینکه کرم پودر ساعت های زیادی روی صورت شما قرار می گیرد، بهتر است مرطوب کننده داشته باشد.

روش درست استفاده از کرم پودر

برای زدن کرم پودر اول از پیشانی شروع کنید. سپس روی بینی و گونه ها را بمالید بعد همه صورت را کرم پودر بزنید. پشت پلک ها و زیر چشم ها و گوشه های درونی چشم ها نیز در مراحل بعدی. بعد از مالیدن کرم پودر کمی پودر روی گونه ها و بینی بزنید و اگر جای جوش و خراشیدگی یا ماه گرفتگی دارید روی آنرا با کانسیلر بپوشانید بعد روی آنرا پودر بزنید.

در آب و هواهای مختلف و فصل های متفاوت از کرم پودرهای مختلف استفاده کنید مثلأ در هوای گرم تابستان از کرم پودرهای مایع و رقیق استفاده نکنید زیرا در اثر حرارت آب شده روی صورت می دود و در هوای سرد زمستان از کرم پودرهای غلیظ تر و مرطوب کننده استفاده کنید و اگر پوست شما چرب است در همه فصول از کرم پودرهایی که فاقد چربی هستند استفاده کنید.

ابانک : شیوه استفاده از کرم پودر

.

منبع : ww.abanak.ir

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :