بهترین روش های مبارزه با خشکی لب
فصل زمستان و خشکی هوا هم می توانند موجب پوسته شدن و خشکی لب بشود. امروز "یاسمن" قصد دارد روش های مبارزه با خشکی لب را به تو معرفی کند.

آکاایران: بهترین روش های مبارزه با خشکی لب

آکاایران: لب های ما خیلی نرم هستند و ملانین بسیاری ندارند. پوست لطیف آنها در مقابل نور خورشید به شدت حساس بوده و می توانیم با زبان زدن های متوالی موجب آزردگی آن بشویم. فصل زمستان و خشکی هوا هم می توانند موجب پوسته شدن و خشکی لب ها بشوند. امروز "آکا" قصد دارد روش هایی برای مبارزه با خشکی لب را به تو معرفی کند.

رژلب مات نزن!

رژلب مات آرایش تو را جذاب تر می کند، اما در عین حال باعث خشکی بیشتر لب ها هم می شود. به همین دلیل است که در ویدیوهای اینستاگرم می بینی که آرایشگرها از پرایمرها و مرطوب کننده های متفاوتی روی لب های خود استفاده می کنند.

از اسکراب لب استفاده کن!

برای داشتن لب های سالم، لایه برداری از آنها ضروری است. با این حال، لایه بردارهای اسیدی مضر هستند، به همین دلیل بهتر است از روش هایی طبیعی استفاده کنی. برای این کار، روغن نارگیل طبیعی را با کمی شکر مخلوط کن و با آن مخلوط روی لب های خود را ماساژ بده.

بدن خود را از داخل مرطوب کن!

میزان رطوبت موجود در بدن تو تأثیر بسیاری بر وضعیت پوست و موی تو دارد. به همین دلیل باید بدن تو به میزان کافی آب دریافت کند. با این کار شاهد طراوت و زیبایی بیشتر پوست و همین طور موی خود خواهی بود.

ماسک خیار بگذار!

حتماً عکس هایی را دیده ای که خانم ها روی چشم هایشان برش های خیار گذاشته اند. برش خیار می تواند به خوبی به پوست تو رطوبت رسانی کرده و آن را از خشکی نجات بدهد. یک حلقه خیار را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه روی لب های خود بگذار و سپس روی آنها را با بوم لب مرطوب کننده بپوشان.

کرم ضدآفتاب را فراموش نکن!

لب های تو لطیف و نرم بوده و به شدت به نور خورشید حساس هستند. برای محافظت از آنها، بهتر است از یک کرم ضدآفتاب یا محصول حاوی ضدآفتاب با SPF حداقل ۱۵ استفاده کنی.

"روش ساخت لوسیون مرطوب کننده بدن طبیعی!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :