خانوادهآرایشکانتورینگ سریع و راحت
,کانتورینگ سریع و راحت
آکاایران: کانتورینگ سریع و راحت

آکاایران: کانتورینگ صورت به همان اندازه که چهره شما را دلپذیر می کند و نواقص چهره تان را می پوشاند به همان اندازه وقت گیر میباشد و در این مقاله سایت آرایشگری برای شما راه حل سریعی را ارئه می دهد که در کمترین زمان ممکن و در با مواد سبک کمتر نواقص صورت خود را...

کانتورینگ سریع و راحتکانتورینگ سریع و راحت
کانتورینگ صورت به همان اندازه که چهره شما را دلپذیر می کند و نواقص چهره تان را می پوشاند به همان اندازه وقت گیر میباشد و در این مقاله سایت آرایشگری برای شما راه حل سریعی را ارئه می دهد که در کمترین زمان ممکن و در با مواد سبک کمتر نواقص صورت خود را بپوشانید.

خانم هایی که پوست سفیدی و تقریبا حالت رنگ پریده دارند، کرم های رنگی کمک بزرگی برایشان میباشد و فاقد نیاز به مواد سنگین آرایشی کی توانید چهره ای فانتزی و البته دلپذیر برای خودتان رقم بزنید.

  • در آرایش سریع به استخوان گونه و خط فک باید توجه ویژه ای داشته باشید.
  • کرم پودر کانتورینگ که در ارایش سریع استفاده می شود یک رنگ بوده و باید رنگی را انتخاب نمایید تنها یک درجه از پوستتان تیره باید.
  • برای دین دقیق چهره خود، تمام موهای سرتان را جمع کرده تا دید کاملی از صورتتان داشته باشید.
  • قبل شروع کانتورینگ صورت، باید تمام آرایش قبل صورتتانرا پاک کنید و در ضمن استفاده از کرم مرطوب کننده قبل از شروع به آرایش را فراموش نکنید.

مرحله اول : ببا استفاده از انگشتانتان تمام سطح پوستتان را به پودر همرنگ پوستتان آغشته نموده تا از انعکاس نور خورشید جلوگیری نمایید.

مرحله دوم : در این مرحله نیاز به قلم مو و به پودری که یک درجه از پوستتان روشن باشد، نیاز دارید و به اندازه دو الی سه سانت از مناطقی را که منعکس کننده نور میباشند را به این پودر آغشته نمایید. این نواحی شامل مرکز پیشانی، بالای خط پیشانی، امتداد بینی، سیب گونه( که البته این قسمت را با لبخند زدن می توانید بیابید)، مابین نوک بینی و بالای لب و قسمت مرکزی چانه می باشد.

نکته : برای انجام این کار بهتر اس نور دقیقا بالای سرتانباید تا دید کافی و مناسبی از چهره خود داشته باشید.

مرحله سوم : حال باید از پودر تیره استفاده کنید به این صورت که مناطقی از صورتتان مانند خط موی بالای پیشانی، دو طرف پیشانی و نزدیک خط رویش مو، امتداد دو طرف بینی، چالهای گونه که با جمه کردن لپ هایتان می توانید این قسمت را بیابید) و قسمت آرواره های دو طرف از گوش تا نوک چانه را با ایتفاده از قلم مو و انگشتانتان به پودر تیره آغشته نمایید.

مرحله چهارم : باید مرز بوجود آمده توسط دو خط را با استفاده از انگشتان خود و یا قلم مو به صورت ترکیب کردن دو رنگ در مرز از بین ببرید.

نکته : برای برجسته تر شدن نقاط منعکس کننده نور، آن نواحی را می توانید روشن تر نمایید.

نکته : بعد از انجام مراحلکانتورینگ ممکن است چهره تان حالت رنگ پریده پیدا نماید و راه حل آن استفاده از رژ گونه قرمز و یا صورتی می باشد.

همانطور که دیدید فاقد نیاز به پالت کانتورینگ با طیف مختلف از رنگ های تیره و روشن و با کمترین وسایل کانتورینگ می توانید چهره متفاوتی از خود بسازید.

از زیبایی و متفاوت بودن چهره خود با کانتورینگ صورت لذت ببرید.

گالری تصاویر

.

منبع : arayeshgari.com


Notice: Undefined index: tozihat in /home/ravanpezsh/domains/ravanpezshk.akairan.com/public_html/modulesx/mod_c6.php on line 3
پربازدیدها
تبلیغات