آکاایران: روشهای نگهداری و مراقبت از پوست صورت عروس

پوست صورت عروس باید صاف و شفاف باشد و اگر مراسم عروسی تان نزدیک است باید روشهای نگهداری و مراقبت از پوست صورت عروس را یاد بگیرید و اجرا کنید. در ادامه توصیه های مراقبت از پوست صورت عروس را بیان خواهیم کرد.

اگر عروس هستید و مراسم عروسی شما نزدیک می باشد یا اینکه عروسی دارید و مهمان مراسمی هستید مسلما در هر دو حالت نیاز دارید که به پوست خودتان توجه خاصی کنید مخصوصا اگر عروسی شما باشد و مورد توجه همه باشید.

توصیه های مراقبت از پوست صورت عروس

_ سعی کنید کمتر در معرض آفتاب قرار بگیرید زیرا آفتاب باعث خستگی ، تیره گی وپیری پوست می شود بنابراین سعی کنید تا می توانید کمتر در ساعاتی بیرون روید که آفتاب می تابد. 

_ هر شب پوست خود را با یک تونر پاک کننده پوست که مناسب نوع پوست شما باشد پاک کنید زیرا این کار خستگی پوست را از بین برده و باعث طراوت پوست صورت عروس می شود.

_ هر روز پوست خود را با یک مرطوب کننده ی مناسب پوستتان مرطوب کنید. زیرا مرطوب کردن پوست شادابی و طراوت را به پوست بازمی گرداند.

_ هر شب به اندازه ی کافی بخوابید و سعی کنید 8 ساعت کامل بخوابید زیرا کم خوابی مهم ترین دلیل خستگی و پیری پوست صورت عروس به شمار می رود.

_ اگرسیگار می کشید باید آن را کنار بگذارید زیرا با سیگار کشیدن به نتیجه ی دلخواه خود نمی رسید ، بهتر است برای ترک سیگار در طی این چند روز قبل از مراسم از چسب های نیکوتین دار که در داروخانه ها یافت می شود استفاده کنید.

.

منبع : samatak.com