خانوادهآرایش5 ویتامین موثر
,5 ویتامین موثر
آکاایران: 5 ویتامین موثر

آکاایران: 5 ویتامینی که باعث برطرف شدن گودی و تیرگی زیر چشم می شوند بیشتر آشنا شوید. گودی و حلقه تیره زیر چشم ها ممکن است در بیشتر موارد نشانه ای از کم خوابی در نظر گرفته شود ولی در واقع فاکتورهای زیادی می توانند در گود افتادن و ایجاد تیرگی دور چشم دخیل...

5 ویتامینی که باعث برطرف شدن گودی و تیرگی زیر چشم می شوند بیشتر آشنا شوید.

گودی و حلقه تیره زیر چشم ها ممکن است در بیشتر موارد نشانه ای از کم خوابی در نظر گرفته شود ولی در واقع فاکتورهای زیادی می توانند در گود افتادن و ایجاد تیرگی دور چشم دخیل باشند. فاکتورهایی نظیر آلرژی، ژنتیک و گرفتگی بینی. تیرگی دور چشم می تواند در همه سنین افراد را درگیر سازد اما بیشترین فراوانی را در سنین بزرگسالی دارد. یکی از دلایل رایج و معمول حلقه های تیره دور چشم کمبود ویتامین بدن است. تغییر رژیم غذایی و استفاده از کرم های پوستی غنی از ویتامین و مکمل های ویتامین می تواند به محو شدن یا از بین رفتن کامل گودی و حلقه های تیره دور چشم کمک کند.
برخی از مکمل های تغذیه ای می توانند کمبود های تغذیه ای که مسوول ایجاد حلقه های تیره دور چشم هستند را از بین برده و مداوا کنند. و برخی دیگر از مکمل ها مواد مغذی که باعث حفظ سلامت رگهای خونی و کلاژن اطراف چشمها می گردند را تامین می کنند.
قبل از استفاده از هرگونه قرص یا مکمل ویتامینی بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

سایت آرایشگری

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات