آکاایران: معرفی نکته های مهم برای انتخاب مدل موی مناسب صورت گرد!

آکاایران: بیا روراست باشیم، انتخاب مدل مو برای صورت گرد، می تواند کار دشواری باشد. اما اگر بدانی برای این کار، چه ویژگی ها و نکته هایی را باید در نظر بگیری، کار تو ساده تر خواهد بود. اگر صورت گرد داری و از مدل موهای تکراری خسته شده ای، با "آکا" نکته هایی برای انتخاب مدل موی مناسب صورت گرد را بخوان.

از کجا بفهمم صورت من گرد است؟

اگر در صورت خود، این ویژگی ها را داری:

  • پیشانی، گونه ها و خط فک در یک خط قرار داشته و تقریباً عرض یکسانی دارند.
  • طول و عرض صورت تو تقریبا به یک اندازه است.
  • اجزای صورت تو زاویه های تیز نداشته و معمولاً گرد هستند.

حالا که مطمئن شدی صورت تو گرد است، بیا به چند نکته مهم نگاهی کنیم. با دانستن و دنبال کردن این نکته ها، می توانی بهترین مدل مو را انتخاب کنی.

نکته های انتخاب مدل موی مناسب صورت گرد

تمرکز اصلی تو در زمان انتخاب مدل مو باید بر اضافه کردن طول به صورتت باشد. بنابراین، موهایی که از بالا بسته شده یا درست کردن فوکل برای موها می تواند ارتفاع صورت را بیشتر کند.

مدل موهای لایه ای بلند، نگاه را به پایین برده و باعث می شوند صورت گرد، طولانی تر به نظر برسد. اگر می خواهی مدل موی فر انتخاب کنی، بهتر است گزینه تو از میان فرهای درشت باشد. فرهای ریز تنها باعث افزایش گردی و عرض صورتت می شوند.

سعی کن از انتخاب مدل موی دم اسبی دوری کنی، چرا که این کار موهایت را به عقب برده و باعث بیشتر به چشم آمدن گردی صورتت می شود.

با اینکه باید از چتری های صاف دوری کنی که باعث می شوند صورت گرد تو کوچکتر به نظر برسد، اما چتری های بلندی که به کناره ها بزنی، زاویه هایی را به صورتت اضافه کرده که به شدت به آنها نیاز دارد.

هنگام انتخاب مدل موی کوتاه تر، مطمئن شو که در بالای سرت حجم داشته باشی تا بتواند صورتت را بلندتر از چیزی که هست نشان بدهد.

"روش های مؤثر برای تحریک رشد بیشتر موها!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com