آکاایران: آموزش مدل آرایش چشم کشیده

آکاایران: چشم های کشیده داری و همیشه از یک مدل میکاپ برای آرایش آن ها استفاده می کنی؟ آموزش آرایش چشم کشیده ما را در این مقاله بخوان و یک مدل نوین میکاپ را برای چشم های کشیده خود امتحان کن! مطمئن باش از انتخاب این مدل آرایش چشم کشیده هرگز پشیمان نخواهی شد.

این آموزش مدل آرایش چشم کشیده با فوت و فن هایی ساده و با خط چشم کلاسیک ساده انجام می شود.

آموزش مدل آرایش چشم کشیده آموزش مدل آرایش چشم کشیده

ابتدا یک سایه تیره با تونالیته قهوه ای را انتخاب کن و آن را در محل چین خوردگی پلک بالا بمال. سپس با استفاده از یک شوت سایه چشم کوچک، سعی کن لبه های بالا و پایین سایه را محو کنی.

یک سایه چشم قهوه ای با تونالیته روشن تر از قبل را در قسمت های بالا و پایین سایه تیره چشم در محل چین خوردگی پلک بالا بزن. همان سایه را روی پلک بالا از محل رویش پلک ها تا محل چین خوردگی پلک بزن. سپس یک سایه صدفی یا اکلیلی روشن براق را روی پلک بالا در مسیر رویش مژه ها بمال.

حالا یک سایه چشم صدفی براق را در گوشه داخلی و خارجی چشم ها بزن. در مرحله بعد، همان طور که در تصویر می بیینی، خط رویش مژه های پلک پایین را با سایه قهوه ای بپوشان. در این مرحله تمرکز تو باید بر گوشه خارجی پلک های پایین باشد.

مرحله آخر، ترسیم خط چشم کلاسیک با دنباله کوتاه گربه ای است. دقت کن که خط چشم تو دنباله بلندی نداشته باشد؛ چون این کار چشم های کشیده را کشیده تر نشان می دهد. بنابراین، برای گردتر نشان دادن چشم ها، هم دنباله خط چشم را کوتاه بکش و هم بخش وسط آن را پهن تر رسم کن.

مرحله آخر، استفاده از ریمل برای مژه ها است. در صورت تمایل، می توانی از چند لایه ریمل برای حالت دادن به مژه های خود و بلندتر نشان دادن آن ها استفاده کنی.

در ضمن، می توانی از کمی سایه روشن برای مثال صدفی یا مسی روشن براق در قسمت وسط پلک های بالا استفاده کنی تا چشم ها را برجسته تر و گردتر نشان دهی.

این آرایش چشم کشیده را برای چشم دیگر خود نیز به همین ترتیب انجام بده.

.

منبع : yasaman.com