آکاایران: با استفاده از چند ترفند شگفت انگیز می توانید کاری کنید که صورت شما به صورت طبیعی و فاقد هیچ گونه آرایشی بسیار جذاب و دلپذیر شود و بسیار تغییر کنید.

فاقد آرایش صورتی جذاب و دلپذیر داشته باشید

بیشتر خانم ها ترجیح می دهند که فاقد داشتن آرایشی بسیار دلپذیر باشند اما چون نمی داند چگونه می توانند به صورت طبیعی دلپذیر باشند از لوازم ارایشی استفاده می کنند. اگر شما هم می خواهید به صورت طبیعی چهره ای جذاب و دلپذیر داشته باشید با ما همراه باشید.

آکاایران: راهکارهای عالی برای زیباتر شدن صورت فاقد آرایش

روشی های زیبایی فاقد میکاپ

دلپذیر شدن پوست

اولین قدم برای داشتن صورتی دلپذیر، داشتن پوستی شفاف و لطیف است. لواز م آرایش تا حدی می توانند مشکلات پوست را مخفی کنند اما با گذر زمان باعث می شوند ه مشکلات پوست دو برابر شوند.می توانید از انواع ماسک های خانگی، روغن های گیاهی و … به عنوان روش های طبیعی برای شادابی پوست استفاده کنید.

زیبایی ابروها

برای اینکه ابروهای پرپشتی داشته باشید، نیاز نیست از ریمل و مداد استفاده کنید و می توانید با روش های طبیعی و با روغن های تقویت کننده مانند روغن بادام تلخ و روغن نارگیل ابروهای پرپشت و دلپذیر داشته باشید.

راهکارهای عالی برای زیباتر شدن صورت بدون آرایشراهکارهای عالی برای زیباتر شدن صورت بدون آرایش

ترفندهای دلپذیر شدن طبیعی

زیباسازی چشم ها

مهمترین عامل جذابیت در هر چهره ای چشم ها هستند. برای داشتن چشم هایی دلپذیر باید مژه هایتان را با روش های طبیعی تقویت کنید تا پرپشت و بلند باشند. روغن جوجویا و روغن زیتون می توانند باعث پرپشت شدن مژه ها شوند.

دلپذیر شدن لب

برای داشتن لب هایی نرم و دلپذیر می توانید از انواع اسکراب خانگی استفاده کنید مانند اسکراب روغن زیتون و عسل. از رژ لب زیاد استفاده نکنید زیرا هر نوع لوازم آرایشی عوارضی دارد که در طولانی مدت خود را تلاش می کنند.

.

منبع : topnaz.com