آکاایران: مجموعه: لوازم آرایشی

 

اپلیکیشن خاتون
اگر چه اکثر سالن های آرایش همیشه مشتریان خاص خود را دارند ولی مهم جذب مشتری نوین و نگهداری آنها است. بسیاری از سالن های مدرن امروزی از حضور مشتریان گذری و عدم وفاداری مشتریان خود می گویند که نتوانسته اند علی رغم ارائه خدمات تخصصی خاص، آنها را برای خود حفظ کرده و حتی با وجود هزینه های سنگین برای دکور و لوازم مصرفی نمی توانند بین دخل و خرج خود تعادل ایجاد کنند. خاتون با ایجاد بانک اطلاعاتی آرایشگران و رزرو آنلاین این امکان را فراهم آورده که آرایشگران بتوانند بیشتر دیده شوند و مشتریان جدیدی را جذب کنند.
آنها با ثبت نام و نصب اپلیکیشن می توانند در پروفایلشان اطلاعات تماس، آدرس شبکه های اجتماعی خود، موقعیت جغرافیایی ولوکیشن، تصاویر، خدمات و قیمتهای خود را  درج نمایند و امکان ویرایش آن را خواهند داشت.


درصفحه تقویم کاری، آرایشگران ساعت های  قابل رزرو و خالی خود را  بهمراه ظرفیت پذیرش در هر ساعت  تعیین می کنند آرایشگران می توانند برنامه کاری خود را  به صورت روزانه و هفتگی تنظیم کنند وامکان کاهش ظرفیت(ثبت مرخصی) یا افزایش ظرفیت در ساعت ها و روزهای خاص را دارند.


سفارش درخواستی مشتری در اپلیکیشن آرایشگران مشاهده شده و آنها می توانند با توجه به برنامه زمانی و خدمات خواسته شده مشتری ، تایید و یا رد درخواست بزنند.


امکان وصول سفارش مشتری پس از دریافت خدمت و مشاهده جزییات فاکتور جهت تسویه حساب با مشتری نیز وجود دارد و سفارشات وصول شده همراه با جزییات فاکتور درآرشیو ذخیره می شود.


اپلیکیشن دارای درگاه بانکی نیزمی باشد که آرایشگران می توانند یک درصد کمیسیون خاتون را از آنجا تسویه نمایند.
 
خاتون مخصوص مشتریان نیز نیاز مشتریان  بویژه قشرجوان را  برطرف می کند این نیاز زمانی بیشتر حس می شود که مشتریان، آرایشگر دلخواه خود را برای خدمت مورد نظرشان نیافته اند یا آرایشگر قبلیشان بدلیل مشغله کاری زیاد کیفیت خوبی ارائه نمی دهد یا عروس خانمها می خواهند بهترین آرایشگر یا بهترین میکاپ با فیمت مناسب را بیابند ویا افراد در مسافرت هستند و احتیاج به  خدمات آرایشی دارند  که با اپلیکیشن خاتون براحتی می توانند آرایشگاه مناسبی پیدا کنند.

 

آنها در نقشه به جستجوی آرایشگاه یا خدمت مورد نظر خود می پردازند  صفحه پروفایل و گالری تصاویر آرایشگاه ها را مشاهده  می نمایند . بهترین یا نزدیک ترین آرایشگاه ها  را بر روی نقشه  می یابند روز و ساعت دلخواه خود را با توجه به برنامه زمانی آرایشگاه  انتخاب و رزرو می کنند.امکان پرداخت هزینه به  دو صورت  اعتباری و نقدی وجود دارد.


مشتریان علاوه بر اینکه حق انتخاب بیشتری خواهند داشت با  ثبت نظرو دادن امتیاز به آرایشگران بهترین راهنما برای سایر مشتریان نیز خواهند بود.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی صرفه جویی بیشتری در وقت و هزینه ها را شاهد هستیم،  خدمات همیشه در دسترس هستند و تعطیلی در کارشان نیست، مشاهده کیفیت و تخفیف ها جاذبه های قوی برای جلب نظر مشتریان فراهم آورده.

 

khatoonapp.com

 

 نصب اپلیکیشن خاتون

 

.

منبع :