آکاایران: سلامت پوست برای بسیاری از خانم ها مهم است و برای داشتن پوستی شفاف و درخشان به سراغ مصرف داروهای مختلف می روند که در برخی از موارد برای آنان زیانبار خواهد بود.

مصرف باکتری:

پروبیوتیک ها به حفظ سلامت بدن کمک می کنند این دسته از باکتری ها برای بدن به ویژه دستگاه گوارش مفید می باشند مصرف این باکتری به صورت موضعی بر روی پوست به کاهش التهاب پوستی و درمان آکنه، کک و جوش کمک خواهد کرد.

نیش زنبور:

نیش زنبور به دلیل خاصیت آنتی باکتریالی که دارد به حفظ شادابی و از بین بردن چین و چروک های پوست کمک می کند مصرف این ماده موجب افزایش جریان خود در پوست می شود و با کلاژن سازی باعث شادابی پوست می شود.

میوه درخت بلوط:

مصرف بلوط و گردو به صورت پودر شده به همراه روغن نارگیل می تواند به عنوان یک لایه بردار برای پوست عمل کند این ترکیب طبیعی برای پوست های خشک بسیار مناسب می باشد.

معرفی موادی دور از ذهن که پوستی درخشان برای شما ایجاد می کنند!معرفی موادی دور از ذهن که پوستی درخشان برای شما ایجاد می کنند!

گردو و بلوط دارای خواص درمانی بسیاری هستند که برای مطالعه بیشتر درباره خواص برگ گردو و فواید دارویی و درمانی آن می توانید بر روی لینک لیک کنید.

عرق کردن:

عرق کردن موجب می شود تا باکتری ها از روی پوست برداشته شوند و با باز شدن منافذ پوست، پوست شما اکسیژن لازم را بدست آورد تا به شادابی و طراوات آن کمک کند.

ادرار:

اوره موجود در ادرار یک عامل ترکیبی در بسیاری از مرطوب کننده ها می باشد اوره به عنوان یک نرم کننده عمل می کند و موجب برطرف شدن خشکی پوست خواهد شد.

کدو حلوایی:

کدو حلوایی دارای ویتامین E،B و بتاکاروتن است که موجب بهبود و افزایش جریان خون شما می شود مصرف این ماده غذایی پوست شما را درخشان خواهد کرد.

معرفی موادی دور از ذهن که پوستی درخشان برای شما ایجاد می کنند!معرفی موادی دور از ذهن که پوستی درخشان برای شما ایجاد می کنند!

قرص آسپرین:

مصرف این قرص چربی های اضافی موجود در بدن را از بین می برد و و سلول های مزده را در بدن کم می کند مصرف این قرص به شکل ماسک بریا پوست بسیار مفید می باشد.

شیر بز:

اسید آلفاهیدروکسی موجود در شیر بز سلول های مرده موجود رد پوست را با لایه برداری آن از بین می برد شیر بز علاوه بر لایه برداری پوست دارای خواص مفید دیگری نیز می باشد.

.منبع :آرگا