آموزش تصویری بافت موی زیبا و شیک پشت سر جمع شده
آموزش تصویری بافت موی زیبا و شیک جمع پیش سر,اموزش بافت مو جمع,اموزش بافت موی جمع,آموزش تصویری مدل موی جمع با بافت یکطرفه,آموزش بافت موی ساده,آموزش بافت موتیف,آم

آکاآپ: اگر به دنبال تغییر استایل و تنوع هستید، بافت مو را امتحان کنید. بافت مو هم برای موهای بلند و هم موهای کوتاه امکان‌پذیر است. از انواع بافت مو دخترانه می‌توان به بافت فرانسوی، بافت تیغ ماهی، بافت جمع شده، بافت دو طرفه و بافت هلندی اشاره کرد. بافت مو هزاران مدل متنوع دارد که یکی از یکی زیباتر هستند، بافت موهایی که هم برای موهای کوتاه مناسب اند و هم موهای بلند . در این مقاله از مجموعه مقالات آرایشی آکا,  یک مدل بافت موی متفاوت را به شما آموزش میدهیم که فقط برای خانم هایی مناسب است که موهای بلند دارند، این مدل بافت مو پشت سر جمع میشود و مانند یک شینیون شیک به چشم می آید.برای مشاهده آموزش تصویری در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

نتیجه تصویری برای روش بافت مو جمع شده

بافت مو نه تنها به تغییر استایل و تنوع برای شما می‌انجامد، بلکه به شما کمک خواهد کرد تا در روز‌های گرم تابستان، موهایتان را از دور گردن دور نگه دارید. آموزش بافت مو به صورت گام به گام به شما کمک خواهد کرد تا به تنهایی و بدون کمک دیگران، مو‌های خود را ببافید. 

روش بافت موی جمع شده پشت سر خیلی راحت است فقط کافی است به عکس زیر و توضیحات آن توجه کنید و مرحله به مرحله پیش بروید نتیجه کارتان فوق العاده شیک میشود.

- اولین کاری که میکنید این است که از سمت چپ سرتان شروع میکنید به بافتن یک دسته از موها و به صورت کج آن را به طراف راست سر ختم میکنید.

- حالا انتهای موی بافته شده را ببندید و کاری به آن نداشته باشید، بروید سراغ موها بافته نشده و آن ها را مانند عکس بپیچانید تا گوجه ای شکل شود.

- موهای پیچانده شده را با سنجاق محکم و ثابت کنید.

- حالا در این مرحله باید قسمت بافته شده را به دور قسمت قبلی بپیچانید و با سنجاق سر به خوبی ثابت نگه اش دارید.

مدل های دیگر بافت مو جمع شده پشت سر را در ادامه مشاهده کنید:

 

بافت مو 2019

بافت مو مجلسی مخصوص موهای بلند

بافت مو دخترانه

بافت مو شیک جمع شده پشت سر

افت مو پشت سر

مدل بافت مو پشت سر

بافت مو مجلسی

بافت مو مجلسی جمع

 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :