انواع مدل موی زنانه به صورت جلو مو چتری+عکس
انواع جلو موی چتری,انواع چتری جلو مو,جلوی مو چتری,کوتاهی جلو مو چتری,مدل جلو مو چتری,عکس جلو مو چتری,جلو مو چتری,جلو موی چتری,موهای جلو چتری,آموزش کوتاهی جلو مو

آکاایران:امروزه برای کوتاهی موها مدل های زیادی از سوی متخصصان مد و زیبایی معرفی شده است ولی به جرات می توان گفت که یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین مدل کوتاهی موها در بین خانم ها و دختران جوان موی چتری است و اگر شما تمایل دارید تغییرات مثبتی را در مدل موهای خود ایجاد کنید بهتر است از انواع مدل موی چتری جدید برای کوتاه کردن جلوی موهای خود استفاده نمایید. 

Related image

موی چتری در انواع مدل های مختلف نظیر چتری نامنظم و چتری خیلی کوتاه و چتری نامتقارن و چتری جدا شده و چتری صاف و چتری بلند و … موجود است که هر یک از این مدل موها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و بهتر است شما با توجه به فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری موهای خود را به صورت چتری کوتاه کنید.

در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آرایشی آکاایران, جدیدترین انواع مدل های کوتاهی مو که برای جلو مو چتری مناسب هستند را مشاهده خواهید کرد و در صورت علاقه میتوانید از آن ها ایده بگیرید. فرقی نمیکند موهایتان کوتاه باشد یا بلند در هر دو حالت میتوانید جلو موهایتان را چتری بزنید.برای مشاهده تمامی تصاویر و مدل ها در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

انواع مدل مو چتری زنانه

مدل مو جلو چتری

مدل مو جلو چتری پشت بلند 

مو چتری

مدل کوتاهی مو جلو مو چتری

مو چتری

جلو مو چتری برای صورت گرد

کوتاهی مو چتری

مدل کوتاهی جلو مو چتری

مو چتری دخترانه

مو چتری دخترانه جدید

جلو مو چتری

جلو مو چتری برای موهای کوتاه

مو چتری

مو چتری برای صورت گرد 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :