Warning: file_put_contents(): Only 0 of 171 bytes written, possibly out of free disk space in /home/ravaaka/domains/ravanpezshk.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 41

Warning: file_put_contents(): Only 16384 of 24263 bytes written, possibly out of free disk space in /home/ravaaka/domains/ravanpezshk.akairan.com/public_html/core/DB.php on line 249
آموزش ارایش چشم شیک و خاص با ریمل رنگی
آموزش ارایش چشم شیک و خاص با ریمل رنگی
استفاده از ریمل رنگی در آرایش چشم یکی از گزینه های خوب برای برجسته کردن رنگ چشمان تان است، آموزش آرایش چشم با ریمل رنگی

آرایش چشم ها اصلی ترین بخش های آرایش صورت به حساب می آیند زیرا چشم ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند، حتما شما هم جزو خانم هایی هستید که تا به حال فقط از ریمل مشکی استفاده میکردید اما امروزه ریمل های رنگی نیز پرطرفدار شده اند که ما پیشنهاد میکنیم شما هم آن را امتحان کنید.

درخشان‌تر شدن آرایش به‌مرور به نقاط مختلف صورت گسترش می‌یابد استفاده از انواع هایلایترها نیز در همین راستا است. ریمل‌های درخشان رنگی که گاهی بر روی هر دو مژه بالا و پایین مورداستفاده قرار می‌گیرد حالتی زیبا، روح افزا و پرانرژی به چهره می‌بخشد. زیبایی استفاده از ریمل رنگی زمانی بیشتر مشخص می‌شود که رنگ ریمل را با آرایش، سایه چشم، مداد یا خط چشم و یا لباس و شال خود هماهنگ و ست کنید. ست کردن رنگ موی فانتزی و ریمل رنگی به همراه خط چشم آرایشی خاص، زیبا، جدید و فوق‌العاده است.

ریمل رنگی رنگین کمانی

اشتباه‌ها در استفاده از ریمل رنگی

 • قبل از استفاده از ریمل رنگی حتماً از فرمژه استفاده کنید.
 • هرگز قبل از به کار بردن ریمل رنگی از پرایمر ریمل استفاده نکنید.
 • ریمل‌های رنگی را در آرایش‌های طبیعی و نچرال به کار نبرید.
 • ریمل‌های رنگی را در آرایش‌های برنزه به کار نبرید.
 • استفاده از ریمل رنگی برای آرایش روزانه و در محیط اداری و کاری پسندیده نیست.

 

چگونه از ریمل رنگی استفاده کنیم

برس ریمل رنگی را درون محفظه و مخزن ریمل بچرخانید. پمپاژ کردن برس درون مخزن با ورود هوا به آن باعث خراب شدن و خشک شدن ریمل می‌شود. برس ریمل آغشته به ماده رنگی را به صورت دورانی و چرخشی بر روی مژه بکشید و دقت کنید به‌تمامی مژه‌ها مواد رنگی رسیده باشد. این کار را با فاصله 2 دقیقه دوباره انجام دهید. اگر مایل هستید مژه‌های بلند و حجیم‌تری داشته باشید ابتدا پشت مژه‌ها را ریمل بزنید. استفاده از یک برس تمیز، مسواک یا برس جداکننده مژه پس از خشک شدن ریمل توصیه می‌شود. اضافه‌های ریمل را که باعث چسبیدن مژه‌ها به یکدیگر می‌شود جدا کنید.

ریمل آبی

چند نکته مهم در استفاده از ریمل

 1. اگر زیاد عرق می‌کنید یا در مکان مرطوبی قرار دارید از ریمل ضد آب استفاده کنید.
 2. اگر مژه‌های شما آسیب‌دیده انداز ریمل‌های دارای مواد اولیه شامل پنتنول و فیتوکراتین استفاده کنید.
 3. ریمل را قبل از خشک شدن دور بیندازید، ریمل‌ها بین 3 تا 6 ماه پس از باز شدن فاسد می‌شوند.
 4. ریمل رنگی را نیز مانند ریمل مشکی پس از ۶ ماه دور بیندازید.
 5. اگر ریمل شما قبل از 3 ماه خشک شد در آن چند قطره از قطره استریل چشمی بچکانید.
 6. ریمل زدن آخرین مرحله آرایش چشم است. پس قبل از استفاده از ریمل سایه بزنید و خط چشم خود را بکشید.

روش آرایش چشم با ریمل رنگی

در این آموزش قصد داریم از ریمل سبز و آبی استفاده کنیم پس ابتدا بالا و پایین چشم سایه سبزآبی میزنیم زیرا اینطوری ریمل های رنگی زیباتر جلوه میکنند، سپس اگر دوست داشتید مژه مصنوعی بچسبانید و اگر دوست نداشتید مژه های خودتان هم خوب هستند.

مراحل آرایش چشم با ریمل رنگی

حالا وقت ریمل زدن است ابتدا ریمل سبز رنگ را بردارید و از ریشه به مژه هایتان بزنید زیرا میخواهیم پایین مژه ها سبز رنگ باشد و نوک مژه ها آبی.

ریمل رنگی

معجزه ریمل رنگی در آرایش چشم

بعد از زدن ریمل سبز باید به نوک مژه ها ریمل آبی بزنید، ترکیب سبز و آبی نمای جذابی به مژه هایتان میدهد . البته این نوع آرایش چشم برای خانم هایی مناسب است که چشم هایشان سبز رنگ یا آبی است.

آرایش چشم

ارایش چشم با دو رنگ ریمل

در آخر برای زیباتر شدن آرایش چشم تان میتوانید از اکلیل های درشت و شاین استفاده کنید، اینطوری صاحب چشمانی جذاب و خیره کننده خواهید شد. اکلیل های درشت را باید گوشه های چشم بچسبانید.

ارایش چشم

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :