چند روش خانگی موثر برای پاک کردن رنگ مو
پاک کردن رنگ مو از جمله تکنیک‌های آرایشگری که در بین خانم‌ها بسیار رواج پیدا کرده است. برای انجام روش‌های مختلف پاک کردن رنگ مو مهارت کافی لازم است، زیرا انجام

پاک کردن رنگ مو یکی از مهم ترین مواردی است که خانم ها به دنبال آن هستند و این عمل نیاز به مهارت بسیار زیادی دارد زیرا که اگر اشتباهی رخ دهد موها سوخته و شکننده می شود. فرض کنید به تازگی موهایتان را رنگ کرده اید اما آن کیفیتی که انتظارش را داشته اید به دست نیامده است. خوشبختانه روش های متعددی برای پاک کردن رنگ مو ها وجود دارد. شما می توانید بیش از یک مورد از این تکنیک ها را امتحان کنید یا یکی از این تکنیک ها را بیش از چند بار تکرار نمایید.در ادامه این مطلب از مجله آکاایران, چند روش خانگی برای پاک کردن رنگ مو به شما میگوییم که واقعا تاثیرگذار هستند.

راهکارهای موثر برای پاک کردن رنگ مو در خانه - shebreh.com

روش های خانگی برای پاک کردن و ازبین بردن رنگ مو

- یکی از کارهایی که میتوانید برای پاک کردن رنگ مو انجام دهید این است که با آب داغ موها شستشو دهید و شامپو بزنید ولی قبل از اینکه موهایتان را کاملاً خشک کنید باید مخلوطی از روغن نارگیل و آب داغ را به پوست سرتان بمالید سپس موهایتان را با آن به خوبی ماساژ دهید حالا باید موهایتان را به مدت یک ساعت با چیزی مانند حوله بپوشانید بعد موهایتان را با آب داغ آبکشی کنید. این کار باعث میشود رنگ مویتان سریعتر پاک شود.

پاک کردن رنگ مو از روی پوست ؛ 6 روش عالی برای پاک کردن رنگ مو » زیباشین

- از مخلوط قرص ویتامین سی و آب یک خمیر درست کنید و آن را به پوست سرتان بمالید. این مخلوط برای رنگ موهایی که عمر زیادی دارند بسیار مناسب است . بعد از گذشت 30 دقیقه که این مخلوط روی سرتان ماند باید آن را با آب گرم بشویید، این کار را چند بار به طور منظم انجام دهید تا رنگ مویتان سریع تر پاک شود.

- یکی از روش های عجیب و غریب اما موثر برای پاک کردن رنگ مو این است که یک چهارم قاشق مایع ظرفشویی به شامپویتان اضافه کنید و با آن موهایتان را بشویید اگر مایع ظرفشویی را به شامپو ضد شوره اضافه کنید و استفاده کنید نتیجه فوق العاده ای خواهد داشت و رنگ مویتان سریع پاک میشود.

آموزش روش رنگ کردن مو با آبلیمو به صورت کاملا طبیعی

- لیمو ترش نیز برای پاک کردن رنگ مو به شما کمک میکند کافیست آب لیمو ترش را به پوست سر و موهایتان بزنید بعد از گذشت نیم ساعت آن را با آب داغ بشویید و به موهایتان نرم کننده بزنید.

 

منبع: نمناک
منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :