پوشیدن کت و شلوار با کتانی چه قوانینی دارد؟
کت و شلوار مجلسی مردانه ، کتانی مردانه دیجی کالا ، کت و شلوار با کفش کتانی ، کتانی آدیداس اورجینال ، کت و شلوار مردانه گراد را در آکاایران بخوانید
 

Image result for ‫انواع کتانی مخصوص کت و شلوار‬‎

آکاایران: کت و شلوار با کتانی اگر شما هم دوست دارید که این تیپ را امتحان کنید، به نکته هایی که در ادامه مطلب این بخش از آکاایران برایتان آورده ایم دقت کنید و تیپی متفاوت بزنید.

ست کردن کت و شلوار با کتانی

 

حتما برای شما هم عجیب است که کت و شلوار را در کنار کتانی تصور کنید. شاید این تیپ برای شما مسخره و عجیب به نظر برسد اما چرا؟ آیا مشکل از مدل کفشی ست که به پا می کنید؟ آیا می توان آنها را به گونه ای انتخاب کرد که به زیبایی در کنار هم قرار گیرند؟

شاید طی چند سال قبل کمتر مردی تمایلی به پوشیدن کت و شلوار پارچه ای با کفش کتانی داشت اما امروزه این استایل بار دیگر توجه طراحان مد را به خود جلب کرد. اما خب این نوع لباس پوشیدن هم قوانین خاص خود را دارد که باید رعایت کنید.

Related image

چه نوع اسنیکری را با کت و شلوار به پا کنیم؟

شما نمی توانید هر نوع کفش اسنیکری که دوست دارید را با کت و شلوارتان به پا کنید. کفش هایی با نام «DRESS sneakers» هستند که بهترین نوع کفش برای ست کردن با کت و شلوار می باشند.

این مدل اسنیکرها که بدون پاشنه یا لژ بوده، ظاهری ساده و سنگین دارند، از این رو با کت و شلوار رسمی شما نیز جور در می آید. در واقع هر چه اسنیکر شما ساده تر باشد، بهتر است.

Image result for ‫انواع کتانی مخصوص کت و شلوار‬‎

رنگ اسنیکر و کت و شلوار

اسنیکر سفید محبوب ترین رنگی ست که می توانید به همراه کت و شلوار به تن کنید اما رنگ های مشکی، خاکستری و جیگری جزو پرکاربردی ترین رنگ ها هستند. در ادامه بهترین ترکیب رنگی ها را برایتان آورده ایم.

اسنیکر سفید: کت و شلوار طوسی کمرنگ، کرم یا سرمه ای

اسنیکر مشکی: کت و شلوار مشکی، زغالی، طوسی کمرنگ و سرمه ای

اسنیکر جیگری: کت و شلوار قهوه ای، طوسی کمرنگ، زعالی و سرمه ای

اسنیکر طوسی: کت و شلوار طوسی کمرنگ، زغالی و سرمه ای

اسنیکر سرمه ای: کت و شلوار طوسی کمرنگ و کرم

اسنیکر قهوه ای: کت و شلوار قهوه ای، طوسی کمرنگ و سرمه ای

شما می توانید رنگ هایی جز رنگ های خنثی به تن کنید اما ریسک پذیری آن بالاست و ممکن است ظاهرتان کودکانه به نظر رسد، بنابراین رنگ های خنثی بهترین انتخاب اند.

در ادامه نکاتی را برای ساختن استایلی بهتر برایتان آورده ایم:

سبک اسنیکری که به پا می کنید باید مینیمالیست باشد، به این معنی که علاوه بر سادگی باید تک رنگ یا حداقل دو رنگ باشد.

کفش شما نباید ساق دار باشد، یعنی زمانی که آن را به پا می کنید باید قوزک پایتان مشخص باشد.

توجه کنید که اسنیکر شما فیت پایتان باشد. در واقع اگر کفش تان کمی بزرگ تر یا کوچک تر از پاهایتان باشد، ظاهر خوبی نخواهد داشت.

جنس اسنیکری که انتخاب می کنید بهتر است چرم یا جیر باشد. سعی کنید کفشی باکیفیت تهیه کنید، در غیر این صورت در کل ظاهرتان تاثیر منفی خواهد گذاشت.

Image result for ‫آشنایی با قوانین پوشیدن کت و شلوار با کتانی‬‎

نه تنها کفش بلکه کتی که انتخاب می کنید نیز باید خوش دوخت بوده و کاملا روی تن تان بنشیند. مراقب پاچه های شلوارتان باشید که خیلی گشاد نباشند. در واقع پاچه شلوارتان باید به گونه ای باشد که بدون چین خوردن روی کفش تان قرار گیرد.

شما حتی می توانید کفش تان را بدون جوراب به پا کنید.

به جای پیراهن زیر کت، شما می توانید یک تی شرت به تن کنید اما حواستان به یقه آن باشد. یقه لباس تان باید مدل آخوندی باشد تا با کت و شلواری که به تن کرده اید، جور درآید.

اگر اسنیکرهای شما طرح دار و دو رنگ است یا حتی رنگی بولد و خاص دارد، باقی لباس هایتان را ساده انتخاب کنید تا شلوغی بیش از حد آن توی ذوق نزند.

Image result for ‫انواع کتانی مخصوص کت و شلوار‬‎

 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :