راهنمایی خرید مناسب ترین مدل دامن برای افراد لاغر
می‌دانید بر اساس اندام‌تان چه دامنی برای شما مناسب‌تر و زیباتر است؟ در ادامه راهنمای انتخاب مناسبترین دامن بر اساس فرم بدن افراد لاغر را مطالعه خواهید کرد

لباس و دامن مناسب پاهای چاق 10 نکته در انتخاب لباس و دامن مناسب پاهای چاق -

آکاایران: دامن‌ها بر اساس قد از بسیار بلند تا بسیار کوتاه عبارتند از: دامن میدی یا متوسط، دامن کوتاه و مینی ژوپ. شکل دامن نیز می‌تواند چین‌دار، کلوش، راسته، دامن ترک (مانند شش تَرک) باشد. دامن‌ها ممکن است از جنس نخ پنبه یا کتان یا حریر و یا ساتن و ... باشند. برخی دامن‌ها هم پلیسه هستند. برخی اوقات دامن را به همراه کت و گاهی به همراه بلوز می‌پوشند.

دامنی که میپوشید فرم بدن شما را نشان میدهد پس لازم و مهم است که دامنی را برای مراسم ها و ایونت ها و جشن هایتان انتخاب کنید که برای فرم بدن شما مناسب باشد و به خوبی خود را نشان دهد.

انتخاب لباس مجلسی برای لاغر و قدبلند نشان داده شدن

وقتی یک خانم تصمیم میگیرد که دامن بپوشد ، یعنی یه فکر شیک تر شدن استایل خود و بروز کردن روحیه زنانه خود است. پوشیدن دامن برای خانم های لاغر بسیار خوشایند است و توجه همه به این افراد خوش اندام جلب می شود. دامن جزو لباس هایی است که پوشیدن آن همیشه به خانم های لاغر و قد بلند توصیه می شود و ما در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, قصد داریم شما را با انواع و مدل های مختلف دامن ، که مناسب افراد لاغر است آشنا کنیم :

مدل دامن مناسب اندام خودتان را می‌شناسید؟ | مالتینا بلاگ

 

دامن بلند مناسب ترین مدل دامن برای افراد لاغر

دامن بلند ، یکی مناسب ترین مدل های دامن برای افراد لاغر است . زیرا افراد چاق با پوشیدنش ، جلوه دامن را از بین میبرند. برای زیبایی بیشتر این دامن ها ، باید بلوز های کوتاه به همراه آن پوشید . بطور مثال پوشیدن یک تاپ کوتاه و دامن بلند ، یک استایل شیک و منحصر به فرد را به وجود می آورد.

سعی کنید تا حد امکان از پوشیدن بلوز های بلند و تونیک به همراه دامن بلند خودداری کنید زیرا اندام شما را بی قواره نشان خواهد داد و زیبایی و جلوه دامن را از بین خواهد برد. دامن های بلند را می توان در مکان های مختلفی پوشید.

اگر شما عادت به پوشیدن شلوار ندارید می توانید دامن بلند را به همراه یک مانتوی کوتاه کتی و یک کیف کفش شیک ست کنید و به مرکز خرید ، بازار و ... بروید. اگر شما اندام لاغری دارید ولی قدتان به نسبت کوتاه و یا متوسط است ، به شما پیشنهاد می شود به همراه این دامن کفش های پاشنه بلند بپوشید. پوشیدن کفش پاشنه بلند نه تنها قد شما را کشیده تر نشان می دهد بلکه تناسب اندام شما را مورد توجه همه قرار می دهد.

دامن کوتاه مناسب برای افراد لاغر 

قد این دامن ها از بالای زانو شروع می شود و تا وسط ران ادامه دارد ، انتخاب قد دامن بستگی به سلیقه خانم ها دارد و می توانند خودشان در این باره تصمیم بگیرند. افراد لاغر می توانند دامن های کوتاه را حتی بدون پوشیدن جوراب شلواری بپوشند ، زیرا پاهای لاغر و خوش فرمی دارند که این موضوع به زیبایی استایلشان کمک می کند.

دامن گلدار برای افراد لاغر, دامن مناسب افراد لاغر و قد بلند, دامن برای افراد لاغر

دامن های کوتاه مناسب افرادی است که باسن ندارند و شکم صاف و تختی دارند. البته دامن های کوتاه مدل پلیسه ، دارای یک زیر دامنی هستند که برای افرادی که باسن صافی دارند توصیه می شود و در میان این افراد طرفداران زیادی دارد.

مدل دامن, دامن بلند برای افراد لاغر, مدل دامن برای افراد لاغر قد کوتاه

شما می توانید دامن های کوتاه را با شومیزهای چهارخانه یا تک رنگ ست کنید و قسمت زیر شومیز را ، داخل دامن قرار دهید. حتی می توان دامن های کوتاه را با بلوزهای آستین کوتاه و تاپ هم پوشید.

عکس مدل دامن برای افراد لاغر, دامن گلدار برای افراد لاغر, دامن مناسب افراد لاغر و قد بلند

دامن های راسته برای افراد لاغر

دامن های راسته ، تنگ و بلند هستند و در بین خانم های لاغر بسیار محبوب اند . این دامن های زیبا را می توانید با کفش های پاشنه بلند بپوشید و فرم و تناسب اندامتان را به زیبایی هرچه تمام تر جلوه دهید.

البته شما می توانید برای شیک دیده شدن ، کمربندی ظریف همرنگ با دامن یا بلوزی که با آن میپوشید استفاده کنید . از دامن های راسته اغلب در مهمانی ها ، مراسم ها و جشن ها استفاده می شود و رنگ های مشکی ، قهوه ای ، سورمه ای و طوسی این دامن همیشه پر کاربرد هستند.

مدل دامن, دامن بلند برای افراد لاغر, مدل دامن برای افراد لاغر قد کوتاه

دامن های کلوش مناسب برای افراد لاغر

اگر اندام بسیار لاغری دارید و دوست ندارید که دیگران متوجه این قضیه شوند و یا لاغری اندامتان کمتر مورد توجه قرار بگیرد ، بهتر است دامن های کلوش بپوشید. این دامن با حفظ زیبایی خود ، لاغری اندام و حتی چاقی را می پوشاند و به شما احساس راحتی و اعتماد به نفس می دهد. دامن های کلوش معمولا به عنوان لباس خانگی و دورهمی های خانومانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دامن مناسب افراد لاغر و قد بلند, دامن برای افراد لاغر, دامن برای خانم های لاغر

 دامن برای خانم های لاغر

عکس مدل دامن برای افراد لاغر, دامن گلدار برای افراد لاغر, دامن مناسب افراد لاغر و قد بلند

مدل دامن اسپرت برای افراد لاغر

دامن مناسب افراد لاغر و قد بلند, دامن برای افراد لاغر, دامن برای خانم های لاغر

مدل دامن اسپرت آجری برای افراد لاغر

انواع مدل دامن برای افراد لاغر, عکس مدل دامن برای افراد لاغر, دامن گلدار برای افراد لاغر

مدل دامن بلند برای افراد قدبلند

دامن برای خانم های لاغر, مدل دامن, دامن بلند برای افراد لاغر

مدل دامن مشکی برای افراد لاغر

عکس مدل دامن برای افراد لاغر, دامن گلدار برای افراد لاغر, دامن مناسب افراد لاغر و قد بلند

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :