ابراز محبت بیش از حد به همسر چه نتایجی دارد؟!
در مطلب امروز می خواهیم به نتایج ابراز محبت بیش از اندازه به همسر ، بدون دریافت محبت از جانب همسر بپردازیم ، لطفا با نیک ، ابراز محبت بیش از حد به همسر را در

چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنیم؟ روش ابراز محبت به همسر

ابراز محبت بیش از حد به همسر , در مطلب امروز می خواهیم به نتایج ابراز محبت بیش از اندازه به همسر ، فاقد دریافت محبت از جانب همسر بپردازیم ، لطفا با نیک صالحی همراه باشید. شاید شما هم کسانی را دیده باشید که بیش از حد ابراز مهر می کنند، بخصوص در مقابل یارشان! ولی با این وجود به همان اندازه مهر دریافت نمی کنند.
گاهی حتی همسران و یاران بی تفاوتی دارند و اطرافشان پراست از انسان های “طلبکار محبت” می دانید چرا؟ چون برای هر چیزی باید قدر و اندازه ای باشد؛ حتی ابراز محبت.

چگونگی ابراز علاقه به همسر توسط مردها | آگاه باشیم

محبت بیش از حد به همسر

بسیاری از خانم ها تصور می کنند که ” محبت بی اندازه ” باعث تحکیم رابطه شان می شود!ولی توجه کنید که؛ در یک رابطه سالم هرچیزی دو طرفه است، بخصوص محبت. حالا اگر یکی از طرفین بیش از حد محبتش را ابراز کند، طرف دیگر بعد از مدتی به گرفتن محبت فاقد ابراز محبت عادت می کند، و چون شما هیچ عکس العمل مهربانانه ای دریافت نمی کنید؛ مرتب محبت تان را به امید مهربانی دیدن از یارتان اضافه می کنید.
از همین جا رابطه خراب می شود؛شما “احساس سرخوردگی” می کنید، مرتب احساس می کنید: نکنه من خوب نیستم، نکنه من رو دوست نداره، نکنه… 
این حس شما را مضطرب می کند و به وادی افسردگی می کشاند. توجه کنید برای خوب زندگی کردن از خطوط میانی یعنی تعادل حرکت کنید.برای دوست داشته شدن هر کاری نکنید، این کار سلامت روانتان را به خطر می اندازد.
محبت تان را درست، به موقع و به اندازه خرج کنید، حراجش نکنید!

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :