وقت خود را برای این مردان طلف نکنید. آنها قصد ازدواج ندارند!!!
چرا پسرها قصد ازدواج ندارند,پسرهایی که قصد ازدواج ندارند,پسرانی که قصد ازدواج ندارند,دخترانی که قصد ازدواج ندارند,ویژگی پسرانی که قصد ازدواج ندارند,مردانی که قص

Image result for ‫قصد ازدواج ندارند‬‎

آکاایران:  وقتی شما وارد یک رابطه با مردی می شوید به این امید هستید که روزی این رابطه به ازدواج منتهی شود. اما در این بین بعضی مردها اهل ازدواج نیستند! به همین سادگی. مهم نیست چقدر مهربان و دلسوز باشید، مهم نیست تا چه اندازه از راه و رسم تسخیر قلب آقایان باخبر باشید و مهم نیست چقدر زیبا یا موفق یا تحصیلکرده باشید. بعضی از مردها میلی به ازدواج ندارند و بعضی های شان هم به دلایل مختلف تصمیم به ازدواج می گیرند اما در میانه راه پشیمان می شوند و جا خالی می دهند. .برای شناسایی این مردان در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

 

 به کدام مرد وابسته نشوید؟

Image result for ‫به کدام مرد وابسته نشوید؟‬‎

 مردی که به او دلبسته اید، حرفی از ازدواج نمی زند و با بهانه های مختلف خواستگاری را عقب می اندازد؟ باید با او چطور رفتار کرد؟

با زبان بی زبانی می گوید نه؟

Image result for ‫به کدام مرد وابسته نشوید؟‬‎

شما پیوسته از مرد مورد علاقه تان درخواست تعیین نمودن تاریخ ازدواج می کنید تا هر چه زودتر با شما ازدواج کند. ولی او به تقاضاهای شما با پاسخ های مبهمی که نمی توانید از آنها برداشت مثبتی کنید بی توجه است، پس این مرد اهل ازدواج نیست.

شما را منتظر نگه می دارد؟

Image result for ‫شما را منتظر نگه می دارد؟‬‎

عجیب نیست که مردی از شما بخواهد تا محقق شدن اهدافی که می توانند زندگی آرامتری را برای هر دوی شما بسازند، صبر کنید اما اگر هدف هایی که خواستگار شما تعریف می کند هیچ گاه تمامی ندارند، کمی مراقب باشید.

با فداکاری رهایتان می کند؟

Related image

یکی از ترفندهای مردان در روابطی که پایان مشخصی ندارد، این است که به دختر طرف مقابلشان اظهار می کنند: «من لیاقت تو را ندارم و تو خواستگاران بسیار بهتر از من، خواهی داشت.» اما واقعیت این است که زمانی که یک مرد به ازدواج با دختری تمایل دارد، برای رسیدن به جایگاهی قابل قبول تلاش می کند و به هیچ وجه حاضر نمی شود مرد دیگری پا به این میدان بگذارد.

شما را نادیده می گیرد؟

Image result for ‫دوستتان شما را نادیده می گیرد؟‬‎

برخی از مردها با بی تفاوتی سعی می کنند دختر را دل آزرده کنند تا خودش رابطه را پایان دهد. چنین مردهایی حتی آنقدر برای طرف مقابلشان ارزش قائل نیستند که با او برای پایان گرفتن رابطه گفتگو کنند.

شما را به خانواده اش معرفی نمی کند؟

Image result for ‫شما را به خانواده اش معرفی نمی کند؟‬‎

اگر او بعد از گذشت چند ماه از رابطه تان و شناخت نسبی از هم، درباره شما به خانواده اش اطلاع نمی دهد، بدانید که قصد ازدواج با شما را ندارد.

می ترسید دیگر عاشق نشوید؟

هنگامی که شما درگیر یک رابطه عاطفی باشید، احساس تعهد می کنید و در نتیجه به خواستگارانتان جواب رد می دهید زیرا مدام لحظات عاشقانه با طرف مقابل را با زندگی معمولی با خواستگارتان مقایسه می کنید.
واقعیت این است که این مقایسه غلط است چون مردی که به مرحله ازدواج رسیده و به خواستگاری شما آمده است، اعلام مسئولیت پذیری کرده و حداقل چیزی که بیشتر از فرد مورد علاقه شما دارد، این است که تصمیم جدی به برای ازدواج دارد.

Related image

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :