تست جالب با تصویر:میخوای بدونی همسرت عاشق کدوم رفتارته؟
با تست روانشناختی این مقاله از مجموعه مقالات آکا، متوجه خواهید شد که همسرتان عاشق کدوم رفتار شما شده است. پس در ادامه با ما همراه باشید.

سوالات اساسی و مهم برای شناخت همسر

آکاایران: برای داشتن یک ازدواج موفق برخی عوامل از جمله شناخت همسر و علایق او بسیار تاثیرگذار و واجب است ، شناخت فردی که قرار است یک عمر کنار او زندگی کنید به شما در داشتن یک زندگی زناشویی موفق کمک می کند . با تست تصویری جالبی که در ادامه این مقاله تهیه کرده ایم , متوجه خواهید شد که چه ویژگی هایتان همسرتان را جذب خود کرده است. امیدواریم از این تست روانشناسی لذت ببرید. با ما همراه باشید.

با توجه به انتخاب خود می توانید به پاسخ برسید. تنها شرط لازم برای رسیدن به پاسخ درست، صداقت در پاسخ است و باید دقیقا همان چیزی را بگویید که در نگاه اول درون عکس دیدید.

صورت مرد

اگر صورت مرد، شکلی بود که ابتدا دیدید، پس ویژگی شخصیتی پنهانی که شما را از بقیه جذاب‌تر می‌کند، رواق‌گرایی است. یعنی فردی بسیار قوی در کنترل احساساتتان هستید و اینگونه دل از همسر و عاشق خود برده اید. شما عمیقاً احساساتی هستید و ابراز این احساسات برای شما مهم است و همین ویژگی در عین حال به مدیریت احساسات شما کمک میکند.

قوی و حامی بودن به معنای خاموش کردن یا سرکوب احساسات درون تان نیست. شما می توانید یک شریک قوی برای همسرتان در زندگی مشترک باشید و به شدت با احساس او ارتباط برقرار کنید.

کشتی های دوردست

اگر وقتی به تصویر نگاه کردید ابتدا کشتی‌ها را از دور دیدید، پس ویژگی شخصیتی پنهانی که شما را در نظر همسرتان از بقیه جذاب‌تر می‌کند، خلق و خوی آتشین است. شما نقطه امنی برای همسرتان دارید و اجازه می دهید با کمک شما از سد احساسات خوب و بدش عبور کند.

افت و خیزهای عصبی در شما ممکن است ناراحت‌کننده باشد اما به هر حال هر کسی خلق و خوی دارد و کسی که مطمئنا دوستتان دارد با این افت و خیزها کنار خواهد آمد.

همه ما هر از گاهی عصبانی می شویم که اگر به درستی با آن رفتار کنیم، کاملا سالم و طبیعی است اما اگر عصبانیت باعث نگرانی در رابطه شما و همسرتان شود، این خبر بدی است و باید آن را تغییر دهید.

زن روی صخره

اگر وقتی به تصویر نگاه کردید، ابتدا زن را روی صخره دیدید، ویژگی شخصیتی که شما را در نظر همه جذاب‌تر میکند و همسرتان را عاشق شما کرد، اعتماد بنفس تان است. به یاد داشته باشید که اعتماد به نفس با غرور متفاوت است. این خوب است که خود را باور داشته باشید و خود را دوست داشته باشید، اما باید در قلب خود برای دیگران نیز جا باز کنید و هرگز درگیر غرور نشوید.

افرادی که این بخشاز جزئیات تصویر را در نگاه اول می بینند، افرادی هستند که همسرشان به دلیل اعتماد بنفس و در عین حال قلب پاکی که دارند جذب آنها شده و عاشقشان می مانند.

قایق بادبانی

اگر اولین چیزی که در تصویر دیدید قایق بادبانی بود، پس ویژگی شخصیتی که پنهانی که شما را در ذهن همسرتان از همه جذاب تر میکند، سرکشی است. شما جزو افرادی هستید که به دنبال ماجراجویی هستند و برای تحقق ماجراجویی هایشان معطل نمیکنند. به نظر نمی‌رسد به این فکر کنید که همه مسئولیت‌های خود را پشت سر گذاشته و سپس به سراغ ماجراجویی هایتان بروید.

جسارت شما قطعا جذاب است، به‌خصوص اگر در مسیر مثبت و عاقلانه هدایت شود، تبدیل به خصلتی میشود که همسرتان را هر روز بیشتر از دیروز عاشق شما خواهد کرد.

 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :