چگونه همسرم را صدا بزنم که من را عاشقانه تر دوست داشته باشد
حوه صدا کردن همسر می‌تواند در میزان ترشح هورمون‌های آرام بخش یا اضطراب زا مؤثر باشد و لذا ارتباط مستقیمی با سلامت روحی و جسمی و حتی طول عمر همسران دارد پس نحوه

 

29 اسم خاص، جذاب و دوست داشتنی برای صدا زدن همسر و دوست دخترتان

آکاایران: در منزل و یا بیرون منزل چگونه همسر خود را صدا بزنیم؟ آیا نحوه صدا کردن همسر در محیط خانه و در محیط های عمومی باید باهم فرق کند؟ نحوه صدا زدن و مورد خطاب قرار دادن همسر در محیط های گوناگون متفاوت است و همچنین اینکه چگونه و با چه الفاظی همسرمان را صدا بزنیم تاثیر مهم و زیادی روی احساسات همسرمان دارد و میتواند باعث افزایش عشق و علاقه بین زن و شوهر شود یا برعکس! در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا,تصمیم داریم نکات کلیدی و مهم در رابطه با صدا زدن همسر در محیط های مختلف را برای شما عزیزان شرح دهد. با ما همراه باشید.

 

چگونه همسر خوبی باشیم؟ | مرکز مشاوره ستاره زندگی

طرز صدا زدن همسر شاید در نگاه اول اهمیت زیادی نداشته باشد، با خود میگوییم می‌توانیم اسم همسرمان را صدا بزنیم یا می‌توانیم با نام های احساسی و عاشقانه کـه دوست داریم او را صدا بزنیم. جالب توجه است کـه صدا زدن نام همسر می‌تواند در کاهش استرس و اضطراب تأثیر زیادی داشته باشد، هرچه اسمی که با آن همسرمان را صدا بزنیم دل‌نشین تر باشد میزان آرامش درونی بیشتری به همراه خواهد داشت.

ما باید سعی کنیم، هنگام صدا زدن همسرمان از کلمات و عناوین مناسب استفاده کنیم و همچنین در این کلمات باید احترام به وی را در نظر داشته باشیم، چراکه صدا زدن محترمانه همسرمان موجب افزایش اعتماد به‌ نفس در او و همچنین موجب افزایش میزان عشق و علاقه او نسبت به خود می‌شویم. این رفتار باعث می‌شود از طرف همسرمان احترام متقابل دریافت کنیم.
 باید از همان دوران عقد استفاده از اصطلاحات مختلف برای صدازدن همسر آغاز کرد. این کار شاید در ابتدا کمی سخت به نظر برسد اما با چند بار تکرار استفاده از این اصطلاحات عادی می‌شود.

همسرم را چگونه صدا بزنم 

سعی کنید هنگام صدا زدن همسرتان با توجه به موقعیت که آیا در جمع هستید یا در فضای خصوصی از کلمات با بار معنای محترمانه و عاشقانه استفده کنید.

صدا زدن محترمانه همسرتان در جمع باعث افزایش اعتماد به نفس او افزایش حس خوبش نسبت به شما می شود.  مطمئن باشید رفتار محترمانه با همسر به خصوص در جمع میتواند احترام متقابل را به زندگیتان بیاورد.

استفاده از کلمات عاشقانه را از همان ابتدای عقد شروع کنید تا کارتان راحت تر باشد ، هر چه این موضوع را به تعویق بیندازید، خجالتتان بیشتر شده و گفتنشان برایتان سخت تر می شود. اجازه دهید عشقتان بر زبانتان جاری شود تا فضای صمیمانه تری به رابطه شما ببخشد. استفاده از کلمات زیبا و عاشقانه برای صدا زدن همسر باعث می شود قلب هایتان بیشتر به هم نزدیک شود و احساس فوق العاده ای بین شما جریان پیدا کند.

نحوه صحیح رفتار با همسر در جمع چگونه است؟ | ستاره

همسرتان را با لحنی عاشقانه صدا بزنید

هنگام صدا زدن همسرتان از لحنی آرام و عاشقانه استفاده کنید. لحن شما هنگام صحبت کردن اولین سیگنال را به مغز طرف مقابل ارسال میکند و نشان میدهد که آیا آماده حرفهای عاشقانه هستید یا آماده دعوا ، بنابراین روی لحن کلامتان بیشتر تمرکز کنید.

همسرتان از شما توقع شنیدن حرفهای عاشقانه دارد ، شما باید از کلماتی مانند عزیزم و نفسم هنگام مکالمه استفاده کنید نه از کلمات بی احساس . مثل : این ، اون ، آهای ، الو و غیره.

زمانی که همسرتان شما را صدا می زند یا مورد خطاب او قرار می گیرید به جای پاسخ دادن با کلماتی مثل : هان ، بله و غیره از  کلماتی زیباتر استفاده کنید مثل : جان ، جونم ، جان عزیزم ، جونم عشقم  و غیره . 

این گونه صحبت کردن نشان دهنده توجه عمیق شما به یکدیگر است و بار عاطفی آرام بخش و دلنشینی را به فضا اضافه میکند. استرس ها و بی قراری های عصبی را به شدن کاهش میدهد.

نحوه رفتار با همسر در جمع باید چگونه باشد ؟ - مینویسم

صدا زدن همسر در محیط های مختلف

صدا زدن همسر باید در محیط های مختلف متفاوت باشد به خصوص اگر همسرتان نسبت به این مورد حساس باشد باید حتما حساسیت های او را جدی بگیرید و در  مهمانی ، محیط کاری و خانوادگی او را همانطور که دوست دارد و متفاوت از فضای خانه خودتان ، صدا بزنید.

اگر سلیقه هم را نمیدانید بهتر است در این مورد با هم صحبت کنید و همانطور که همسرتان دوست دارد ، رفتار کنید . مثلا :

در بازار و خیابان هم را آقا یا خانم صدا کنید. 

در محل کار با نام خانوادگی هم را صدا بزنید.

در جمع و مهمانی های خانوادگی از کلمه جان در کنار اسم استفاده کنید.

بهترین رفتار با همسر در جمع و پیش دیگران

صدا زدن همسر در محیط خصوصی

برای صدا زدن همسر در محیط خصوصی و اتاق خواب میتوانید از کلمات جنسی هم استفاده کنید یا کلماتی که اشاره به جنسیت دارد ، مثلا نرموک من ، کلفت من ، بالش من ، لحاف من ، هلوی من ، آبنبات من و غیره.

بستگی به روحیه شما دارد که در این لحظات از کلمات مستقیم اندام جنسی استفاده کنید یا از القابی که بین خودتان برای اندام جنسی همسرتان گذاشته اید.

چطور با همسرم حرف بزنم - چگونه با زن یا شوهرم صحبت کنم

اسم های عاشقانه برای همسر

هنگام انتخاب اسم های عاشقانه برای همسرتان باید به سلایق ، روحیات و ظاهر او توجه کنید. برخی آقایان بسیار قدرت طلب هستند و استفاده از کلماتی که به آن ها احساس قدرت میدهد ، رابطه شما را بسیار خوشایند میکند از جمله : سرورم ، سلطان و غیره .

برخی خانم ها روحیه ای کودکانه و فانتزی دارند و استفاده از کلمات لوس میتواند حس خوشایندی به آن ها بدهد که شاید برای دیگر خانم ها خوشایند نباشد ، از جمله :  جوجوی من ، کیوتی ، عسلی ، ژوفن من .

سایر کلمات عاشقانه که برای صدا زدن همسر میتوانید از آن ها ایده بگیرید عبارتند از :

نفسم -  هانی - عسلم - دلبر جان - جیگرم - جیگر طلا - عروسکم - مهربونم - بهترینم 

عزیزتر از جان - جون دلم - ویتامین من - ژلوفن من - آروم جونم  - تاج سرم - آقایی و خانومی-یه دونه من - زندگی من - محبوبم - ملکه من و پادشاه من - روح من - عشقم - خوشگلم-کیوتی ( ناز و جذاب )  - فرشته من - هانی یا عسلم - هانی پای یا پای عسل - سویتی یا مامانی به معنی شیرین- همه چیز من - خوش تیپ من - پسرم یا دخترم - رئیس - همه- چیزم - عزیز دلم  - ناز نازی - عمرم  - وجودم - فنچم - نازبانو - مهربانو - گل بانو - عسل بانو- همدمم - هم نفسم - گلم - زندگیم - گوگولی - جانان - فدات شم - همه کسم -

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :