آکاایران: اما در این بخش از سایت  آکاایران میخواهیم بگوییم که از نظر روانشناسی وتست های روانشناسی هر بینی با هر شکلی یک شخصیت خاص و ویژگیهای اخلاقی خاص خود را دارد. اگر مایلید با ویژگیهای اخلاقی خودتان با توجه به شکل بینی تان اشنا شوید لطفا ادامه مطالب زیر را مطالعه کنید.

شخصیت شناسی جالب از روی فرم بینی

اکثر افراد به خاطر قیافه بینی شان خودشان را قضاوت میکنند. یعنی اگر بینی شان زیبا و خوش فرم باشد حس میکنند از دماغ فیل افتاده اند و خوشبخت ترین ادم روی زمین هستند . و اگر هم بینی کج یا عقابی یا پهنی داشته باشند حس میکنند تارک دنیا شده اند و باید بمیرند. خب مسلما همه میدانیم که این تفکر یک تفکر ابلهانه است و خوشبختی و خوش تییپی و با کلاسی یک شخص به بینی او ربطی ندارد. چون بینی یک چیز مادرزادی است و کلاس به چیز مربوط می شود که خودمان بدست اورده ایم.

Related image

بینی کوتاه:

این افراد وفادار و نگران هستند. اراده ی محکمی ندارند و در مسابقات و رقابت ها با انگیزه نیستند و بیشتر خود را درگیر افراد خودخواه و با نفوذ می کنند. این افراد مثل بچه ها مهربان و احساساتی هستند و شناختن آنها کاری ساده است. این دسته از افراد پیچیدگی ها را دوست ندارند.

بینی سر بالا:

این افراد مسمم و خوشبین هستند. در انجام کارها مداومت به خرج می دهند و در شرایط لازم می توان به آنها اعتماد کرد. مسئولیت پذیری از ویژگی های دیگر آنهاست. این افراد بهتر است مرحله به مرحله در کارهایشان پیش بروند.

بینی های موج دار:

این افراد پر از محبت و عشق هستند و از زندگی با آنها می توان لذت برد. خوش سفر بودن آنها دیگر ویژگی آنهاست اما گاهی زود عصبی می شوند. سخت کوشی آنها از بارزترین ویژگی های آنهاست.

  Image result for ‫شخصیت شناسی از روی فرم بینی‬‎

بینی بلند :

این افراد بهترین ها برای بیزینس و پیشرفت های شغلی هستند. اطرافیان به انها اعتماد می کنند اما متاسفانه این افراد همیشه از نقطه ی قوت خود ضربه می بینند. گاهی مسائل را با توجه به موفقیت های پی در پی خود ساده می گیرند و با غفلت برای خود مشکل ساز می شوند.

بینی بزرگ:

افرادی که بینی و سوراخ بینی بزرگی دارند افراد قدرتمندی هستند. آنها رهبرها و مدیران با تدبیری خواهند بود. خودخواهی و خودپسندی آنها به قدری است که استقلال آنها را بالا می برد. این افراد از دریافت دستور و تحت امر قرار گرفتن متنفر هستند و ترجیح می دهند رئیس خود باشند.

بینی کوچک:

افرادی که بینی کوچک دارند حال با سوراخ بینی های بزرگ و کوچک تفاوتی نمی کند این افراد در کارهای گروهی فوق العاده عمل می کنند. خلاقیت و ابتکار این افراد عالی است. متاسفانه این افراد صبور نیستند و گاهی اوقات زود از کوره در می روند. برای کمک به دیگران همیشه آماده هستند و در کنار آمدن با کارهای تکراری و سیستماتیک خوب عمل می کنند.

بینی صاف

این افراد بسیار باهوش و محافظه کار هستند. در شرایط سخت بهترین حامیان می باشند. موفقیت را هر طور که باشد به دست می آورند. گاهی به سرعت از کوره در می روند اما در عین حال به سرعت هم از کرده ی خود پشیمان می شوند.