تست روانشناسی از روی نحوه ی
یکی از محبوب ترین روش های خواندن زبان بدن، نوع دست به سینه شدن افراد است. در ادامه این مقاله از آکا, با روانشناسی شخصیت خود با طرز دست به سینه بودن آشنا خواهید

زبان بدن | نشانه های بازو - حقوق نیوز

آکاایران: نکات مثبت و منفی در زندگی ما همیشه وجود خواهد داشت به همین دلیل در بسیاری از مواقع ما باید قوی ترین نقاط خود را بشناسیم زیرا آنها مورد توجه قرار نمی گیرند و لازم است آنها را بشناسیم، زیرا با شناسایی آنها می توانیم آنها را تقویت کنیم و زبان بدن یکی از این نکات مهم است. ما در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات روانشناسی آکا, تست شخصیت شناسی تصویری گردآوری کرده تا بهترین جنبه شخصیتی خود را بشناسید. مراقب باشید، پاسخ باید تا حد امکان صادقانه باشد در غیر این صورت بی اعتبار است.

 

تصویر شماره 1

اگر تمایل دارید دست هایتان را به شکلی قرار دهید که دست راست روی بالای بازوی چپ قرار بگیرد، پس شما شخصی بسیار مبتکر بوده وعاشق این هستید که خارج از قاعده متداول فکر کنید. ذاتا شخصی احساسی و شهودی هستید که با عواطف و احساسات خود همگام هستید و مهارت حس کردن تغییر حال و هوای محیط پیرامون خود را نیز دارید. عملکردتان به نحوی است که وقتی نوبت به تصمیم گیری می رسد همیشه از حرف دلتان پیروی می کنید و تنها دلیلی که ممکن است بررسی و ارزیابی دقیق تری انجام دهید زمانی است که ارزش فوق العاده بالایی داشته باشد و آن تصمیم به تغییر زندگی تان ارتباطی داشته باشد..

شریک زندگی تان برای داشتن شما احساس خوش شانسی می کند چرا که به لطف کنترلی که روی احساسات تان داشته و تعادل عالی که بین آنها برقرار می کنید، عاشقی بسیار همدل هستید. شما از سر راه کنار می روید تا نیازهای احساسی شریک زندگی تان به سرانجام برسد. شما احساسی از گرما و عواطف بسیار قوی را به دیگران و به طور کلی به هر چیزی منتقل می کنید و از همین رو مردم به سمت تان جذب می شوند. به طور ذاتی حاوی استعداد درک احساسات مردم هستید، حتی قبل از آنکه آنها چیزی بگویند و همین امر به شما اجازه می دهد همیشه چیزهایی را متوجه شوید که مردم معمولا از آن ساده گذشته و آن را از دست می دهند.

تصویر شماره 2

آیا گزینه 2 را انتخاب کردید؟ خوب، این بدان معنی است که شما فردی هستید که به دلیل برخی جزئیات خاص رفتاری، متمایز از دیگران هستید. از طرفی شما بسیار احساساتی هستید و در شرایطی که باید از احساسات خود استفاده کنید، به دلیل هوش و مهربانی بالای خود در این زمینه به خوبی عمل میکنید و نیاز نیست نگران مسائل احساسی باشید. به خاطر داشته باشید که در صورت بروز مشکل باید بسیار مراقب باشید تا تصمیم شما بر اساس عقل باشد نه احساس، پس هرگز حس ششم خود را از دست ندهید و مدام برای تقویت آن تلاش کنید.

تصویر شماره 3

در نهایت، اگر گزینه سه را انتخاب کردید، می توان گفت شما فردی باشید که امنیت و اطمینان زیادی از خود نشان می دهد و همین باور، موجب اعتماد بنفس مناسب در شما می شود. خانواده شما مهمترین چیزی است که دارید و می توانید همه چیز را برای آنها بدهید به دلیل همین ویژگی است که در عشق جزو بهترین ها محسوب می شوید. مهم نیست که چه اتفاقی در دنیای بیرون برایتان بیفتد، درهر صورت تلاش می کنید که درون خود را به فوق‌العاده ترین شکل ممکن هدایت و رشد دهید.

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :