تست جالب شخصیت شناسی از روی نحوه ی فشردن خمیردندان
در ادامه این مقاله از آکا ،با تست شخصیت شناسی جالب و خواندنی به وسیله نحوه فشردن خمیردندان آشنا خواهید شد. را در آکاایران بخوانید

آکاایران: شما در طول روز کارهای زیادی مثل راه رفتن، غذا خوردن یا خرید کردن انجام می‌دهید که توجهی به نحوه انجام دادن آن‌ها ندارید اما این رفتارهای به ظاهر بی‌اهمیت می‌تواند درباره احساسات، ویژگی‌های شخصیتی و به طور کلی نحوه برخورد شما با زندگی چیزهای زیادی را آشکار کند.

شناخت شخصیت افراد از روی نوع اثر انگشت

بسیاری از رفتارهای روزانه مردم را کارهایی تشکیل داده که بدون هیچ فکر و تاملی انجام می‌شوند و همین‌ها می‌توانند رازهای زیادی در مورد شخصیت آنها را بر ملا سازند. به طور مثال برخی کارشناسان رفتارشناسی اعتقاد دارند از روی فرم و شکل فشار دادن تیوب‌های مختلف همچون تیوب خمیردندان می‌توان مشخص کرد فرد چگونه شخصیتی دارد. یک نمونه از این تست های شخصیت شناسی را در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا گردآوری کرده ایم . امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد . با ما همراه باشید.

 

شماره 1

شما این توانایی را دارید که دنیا را در نوری متفاوت از بقیه ببینید و بسیار هنرمند و خلاق هستید. شما می توانید زیبایی را در همه جا پیدا کنید. می تواند برای شما سخت باشد که همیشه وقت شناس و مرتب باشید و ممکن است در برنامه ریزی و انجام وظایف با مشکل مواجه شوید، اما بسیار خوش بین و ذهن باز هستید. با این حال ممکن است مستعد نوسانات خلقی مکرر باشید.

شماره 2

شما از تنهایی لذت می برید، رویاپرداز و فردی هنری هستید. گاهی اوقات ممکن است به نظر برسد که شما در دنیای خودتان در درون ذهن خود زندگی می کنید. شما حساس، ملایم، ریلکس، با ملاحظه و بردبار هستید. در عین حال و با داشتن تمام این صفات، شما می توانید بسیار ساده و سخاوتمند باشید. شما همیشه افکار و ایده های زیادی دارید و مایلید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

شماره 3

شما فردی سرسخت هستید و قادر به انجام کارهای زیادی برای رسیدن به خواسته های خود و رسیدن به اهداف خود هستید. گاهی مستعد بدبینی هستید و خیلی به مردم اعتماد ندارید، عادت دارید فقط به خودتان تکیه کنید. شما به اندازه کافی خودمحور هستید و خود را دوست دارید، این بسیار خوب است البته تا زمانی که شروع به خودخواهی نکنید و از دیگران برای اهداف خود استفاده کنید.

شماره 4

اگر شما فردی هستید که خمیر دندان را از وسط فشار می دهید پس فردی واقع بین و فعال هستید و معمولاً کمی برای انجام کارهایتان عجله دارید. شما مرتب‌ترین و منظم‌ترین فرد نیستید، اما اگر با چالشی روبرو شدید، می‌توانید خودتان را جمع کنید و آن را حل کنید. شما بسیار اجتماعی هستید، دوستان زیادی دارید و دوست دارید در جمع باشید. شما می‌دانید که چگونه زندگی خود را متعادل کنید و از نظر عاطفی پایدار هستید.

شماره 5

شما فردی بسیار صرفه جو و مرتب هستید و در حالی که به دارایی خود اهمیت می دهید، به اطرافیان خود نیز اهمیت می دهید. شما یک کمال گرا هستید و دوست ندارید چیزی را هدر دهید، بنابراین از تمام منابعی که در اختیار دارید حداکثر استفاده را می کنید. شما به سخت کوشی عادت دارید و کارهایتان را خیلی خوب انجام می دهید، به این معنی که دیگران می توانند به شما تکیه کنند. خانه شما همیشه تمیز و زندگی شما بسیار منظم است.

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :